11 Ağustos 2019 Pazar, Günlük Burç Yorumları

11 Ağustos 2019 Pazar, Günlük Burç Yorumları

11 Ağustos 2019 Pazar, Günlük Burç Yorumlarında burcunuz size neler söylüyor? Yükselen Burcunuzu da okumayı unutmayınız...

Koç burcu

KOÇ BURCU

11 Ağustos 2019 Pazar, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Sevgili Koç Burcu; Kendinize güveniyorsunuz. Birkaç gün öncesine göre ayaklarınız daha sağlam yere basıyor. Sadece özgüven anlamında değil, romantik konularda da kendinizden, duygularınızdan, ne istediğinizden daha eminsiniz. Aile içi tartışmalar, güç kavgaları söz konusu olabilir.

Boğa Burcu

BOĞA BURCU

11 Ağustos 2019 Pazar, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sevgili Boğa Burcu; Kafanızdaki soru işaretleri bazen sizi çok yoruyor. Bu kadar karışıklık içinde kesin ve sert kararlar vermekten, ayak diremekten, inat etmekten vazgeçmelisiniz. Aile içi iletişimin daha düzgün bir hal aldığını fark edeceksiniz. Kendinizi yakın çevrenize karşı daha rahat ifade edebiliyorsunuz.

İkizler Burcu

İKİZLER BURCU

11 Ağustos 2019 Pazar, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Sevgili İkizler Burcu; Hafta içi çalışmak ne kadar hoşunuza gidiyor, işinize ne kadar sarılıyorsanız, hafta sonu da sosyalleşmek ve arkadaşlarınıza vakit ayırmak sizin için o kadar değerli. Kendinizi daha rahat ifade edebildiğiniz bir gün olacak. Maddi konularda bazı tartışmalar yaşayabilirsiniz.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU

11 Ağustos 2019 Pazar, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç Burcu; Kendinizi çok huzurlu ve güçlü hissediyorsunuz. Duygusal anlamda aldığınız destek ile, insanların gözünde oluşturduğunuz imajdan memnunsunuz. Kariyer hayatınızla ilgili bir haber alacak ve maddi anlamda rahatlığa kavuşacaksınız. Çok çalışmanız gereken bir döneme giriş yapıyorsunuz.

aslan burcu

ASLAN BURCU

11 Ağustos 2019 Pazar, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 21 Ağustos)

Sevgili Aslan Burcu; dünya sanki etrafınızda dönüyor. Herkesin dikkati sizin üzerinizde. Hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Son zamanlarda o kadar hareketli ve neşelisiniz ki; herkes sizin etrafınızda olmak istiyor. Günlük rutinleriniz değişiyor. Değişmek zorunda kalıyor.

başak burcu

BAŞAK BURCU

11 Ağustos 2019 Pazar, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Sevgili Başak Burcu; gereğinden fazla kuruntululsunuz. Analitik olmak, hayal kurmamak veya umut kaybetmek değildir. Bazen sadece negatif olana odaklanıyorsunuz. Bugünü dinlenmek için kendinize ayırmaya çalışmalısınız. Masaja gitmek iyi bir tercih olabilir.

terazi burcu

TERAZİ BURCU

11 Ağustos 2019 Pazar, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi Burcu; Arkadaşlıklarınız, arkadaşlarınızla geçirdiğiniz zamanlar, bulunduğunuz mekanlar, katıldığınız organizasyonlar derken zaten özel hayatınıza vakit kalmıyor. Partneriniz yoksa bu gidişle hiç olmayacak varsa da beraber olamadığınız için isyan edecektir.

akrep burcu

AKREP BURCU

11 Ağustos 2019 Pazar, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Sevgili Akrep Burcu; Biriktirdiğiniz günlük rutinlerinizle ilgilenmek durumunda kalacaksınız. Son zamanlarda başkalarının işlerine koşturmaktan kendinize vakit ayıramıyorsunuz. Bugün sadece kendiniz için bir şey yapmaya ne dersiniz? Maddi anlamda rahatlayabilmek için biraz daha akıllı harcamalar yapmanız gerekiyor. Hepimiz tatil yapmak istiyoruz. Ayağınızı yorganınıza göre uzatın.

 

yay burcu

YAY BURCU

11 Ağustos 2019 Pazar, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Sevgili Yay Burcu romantik anlamda kendinize güveniyorsunuz. İçinde bulunduğunuz ilişkiden şüphe etmiyorsunuz. Ancak yeni başlayan ilişkilerde daha dikkatli olmak gerekiyor. Bir anda her şey şekil değiştirebilir. Madalyonun iki yüzüne de dikkatli bakmalısınız.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU

11 Ağustos 2019 Pazar, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Sevgili Oğlak Burcu; Evde olmayı, dinlenmeyi, ailenize vakit ayırmayı özlemiş olabilirsiniz. Oğlak burçları bu Pazar gününü ailelerine ayırmak isteyebilirler. Planlı veya plansız seyahatler, eğitimler, kurslar söz konusu olabilir. Genel anlamda sakin bir gün geçireceksiniz.

kova burcu

KOVA BURCU

11 Ağustos 2019 Pazar, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Mart)

Sevgili Kova Burcu; Evliliklerin parladığı, uzun soluklu ilişkilerin yeni bir aşamaya taşındığı, kısa ilişkilerin ise büyümeye devam ettiği bir dönem. Kova burçları genel anlamda odaklarını partnerlerine veya ortaklı konulara çevirmiş durumdalar. Kendinizi güvende ve huzurlu hissediyorsunuz. Eğer bekar bir Kova burcu iseniz geleceğinizi birleştirebileceğiniz potansiyel bir aday ile tanışabilirsiniz.

balık burcu

BALIK BURCU

11 Ağustos 2019 Pazar, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Sevgili Balık Burcu; İletişim konusunda büyük sıkıntılar, arkadaşlar arasında küslükler veya ani tartışmalar söz konusu olabilir. Duygusal anlamda birilerini kırmaya, içinizde ne var ne yok söylemeye müsaitsiniz. Aşk hayatı değişen, güvenli bir ilişkiye adım atabilecek potansiyeli olan burçlardan biri de sizlersiniz. Hareketli bir gün olabilir.