11 Temmuz 2019 Perşembe, Günlük Burç Yorumları

11 Temmuz 2019 Perşembe, Günlük Burç Yorumları

11 Temmuz 2019 Perşembe, Günlük Burç Yorumlarında burcunuz size neler söylüyor? Yükselen Burcunuzu da okumayı unutmayınız...

Koç burcu

KOÇ BURCU

11 Temmuz 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Sevgili Koç Burcu; Duygusal olarak kaçmakla uğraşmak yerine ne istediğiniz ile yüzleşmek size çok daha iyi gelecektir. Biraz talepkâr olmanızda, hatta ne istediğinizi dile getirmenizde bir sakınca yok. Hatta karşı taraf da sizden bir hareket beklediği için mutlu olacaktır. Birisini mutlu etmek istemez misiniz?

Boğa Burcu

BOĞA BURCU

11 Temmuz 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sevgili Boğa Burcu; Kariyerinizle ilgili konularda duygusallık göstermenizin size bir faydası olmayacağı gibi, insanlar sizi yumuşak ve zayıf olarak algılayabileceklerdir. İstekleriniz konusunda daha dik bir duruşa sahip olmalısınız. İnat edin demiyorum. Sadece isteklerinizi dile getirirken biraz daha kararlı olabilirsiniz.

İkizler Burcu

İKİZLER BURCU

11 Temmuz 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Sevgili İkizler Burcu; Kendi inandığınız konulara karşı fazla sahiplenici olabilirsiniz. Başkalarının fikirlerini dinlemeye açık olmadığınız bir gün. Eleştirilere karşı zayıf ve alıngan bir tutum sergileyebilirsiniz. İkili ilişkilerdeki sorunlar maddi akışınıza da zarar verebilir. Merkür gerilemesi hem sizi zorluyor, hem de en büyük fırsatları size getiriyor. Küçük hesaplar yapmamalısınız.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU

11 Temmuz 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç Burcu; maddi konularda sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Yüklü bir maddi akışınız olabilir. Özellikle ticaretle uğraşan Yengeç burçları için oldukça verimli bir gün olacaktır. Kendinizle ilgili fiziksel olarak yapmak istediğiniz değişiklikler için adım atabilirsiniz.

aslan burcu

ASLAN BURCU

11 Temmuz 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 21 Ağustos)

Sevgili Aslan Burcu; Uzun süreli ilişkilerde aldanmalar ve aldatılmalar söz konusu olabilir. Hayal kırıklıkları Aslan burçlarının ilişkilerine zarar veriyor. İç sesinizi dinlemeye devam edin. Gerçekten ne istediğinizi anladığınızda da mutlaka adım atın. Hareketsiz kalmaktan kaçınmanız gerekiyor.

başak burcu

BAŞAK BURCU

11 Temmuz 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Sevgili Başak Burcu; Kariyerinizle ilgili bazı adımlar atabilecek gücünüz var. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yön değiştirmek istiyorsanız onu da rahatlıkla yapabilirsiniz. Hayal gücünüzü ve merhametinizi kullanarak projeler üretebilirsiniz. İnsanlar için yaptığınız her şey yok değerli.

terazi burcu

TERAZİ BURCU

11 Temmuz 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi Burcu; Kurduğunuz hayallerin gelecekteki sevdiğinizi getireceğini biliyorsunuz. Enerjimizle her şeyi çekebilecek gücümüz vardır gerçekten belki de? Denemeye değmez mi? Terazi burçlarının hayalperest oldukları ve gelecekteki hayalleri için umut taşıyacakları bir gün olacaktır.

akrep burcu

AKREP BURCU

11 Temmuz 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Sevgili Akrep Burcu; duygusal akışın çok yoğun olduğu, duygularını kontrol edemedikleri, göz yaşlarının sel olacağı bir gün olabilir. Yer değiştirmek, taşınmak, şehir değiştirmek, ev değiştirmek, ülke değiştirmek ve uzun mesafeli seyahatler gibi konular gündeminize gelebilir. İlişkilerde pozitif gelişmeler olacaktır.

yay burcu

YAY BURCU

11 Temmuz 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Sevgili Yay Burcu; Değer verdiğiniz bazı şeyler ellerinizden kayıp gidiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Pozitif anlamda ise başkalarından fazlaca değer görebilirsiniz. Gizli düşmanlarınızın ortaya çıkacağı bir dönem. Kimin gerçekten kötü veya iyi olduğu konusunda yanılmış olduğunuzu fark edebilirsiniz.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU

11 Temmuz 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Sevgili Oğlak Burcu; attığınız adımlar hem yeni bir şeyler başlatıyor hem de özgüveninizi tazeliyor. Kendinize güvendiğinizde aslında ne kadar başarılı olduğunuzu fark edeceksiniz. Aşk hayatınızda ihtimallerin arttığı, kendinizi daha iyi hissettiğiniz bir döneme giriş yaptınız.

kova burcu

KOVA BURCU

11 Temmuz 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Mart)

Sevgili Kova Burcu; Özellikle romantik anlamda çok şanslısınız. Güzel haberler alacak ve aldığınız haberler ile kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Çok duygusalsınız. Kendinizden, kendi duygularınızdan kaçamazsınız. Bazı Kova burçları duygusal olarak ilgilenilmenin huzurunu yaşayabilirler.

balık burcu

BALIK BURCU

11 Temmuz 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Sevgili Balık Burcu; Sınırlarınız kontrol edemiyorsunuz. İradeniz giderek ortadan kalkıyor. Çok daha mutlusunuz ve kimseye hesap vermeden anı yaşıyorsunuz. Bazı insanlardan ilgi ve haber bekliyor olabilirsiniz. Birçok Balık kadını hamile kalabilir, anneliğin tatlı hissini deneyimleyebilirler. Özellikle evlat sahibi olmak isteyen Balık burçları da bu dönemi değerlendirebilirler.