12 Ağustos 2019 Pazartesi, Günlük Burç Yorumları

12 Ağustos 2019 Pazartesi, Günlük Burç Yorumları

12 Ağustos 2019 Pazartesi, Günlük Burç Yorumlarında burcunuz size neler söylüyor? Yükselen Burcunuzu da okumayı unutmayınız...

Koç burcu

KOÇ BURCU

12 Ağustos 2019 Pazartesi, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Sevgili Koç Burcu; Arkadaşlıklarınız önem kazanıyor. Bazı arkadaşlarınızın hayatınızdaki yerini çok daha iyi anlıyorsunuz. Bazı arkadaşlarınızın da gerçek yüzünü görme fırsatı buluyorsunuz. İlişkiler konusunda, uzun soluklu anlaşmalar konusunda ve evliliklerde Koç burçlarının şansı yaver gidecektir. Uyum ve ahenk yakalamakta zorlanmayacaksınız.

Boğa Burcu

BOĞA BURCU

12 Ağustos 2019 Pazartesi, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sevgili Boğa Burcu; kariyeriniz konusunda geleceğe yönelik planlar yapmak istiyorsunuz. Değişik bir şeyler yapmak, yeni girişimlerde bulunmak istiyorsunuz. Maddi anlamda güzel gelişmeler söz konusu olacaktır. Yatırım yapmak konusunda çekingenlik göstermemelisiniz. Boğa burçlarının yeni taşınmazlar almak konusunda işleri yaver gidecektir.

İkizler Burcu

İKİZLER BURCU

12 Ağustos 2019 Pazartesi, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Sevgili İkizler Burcu; Aklınızda süper fikirler var. Denenmemişi denemek, yeni girişimler yapmak için çok uygun bir gün. Düşüncelerinizi kazanca dönüştürebilecek fırsatlar yakalamaya başladınız. Elinizde büyük kaynaklar ve güçler var. Gizli kaynaklarınızı, bu bir çalışan, bir ortak veya bir kazanç kapısı olabilir, elinizden kaçırmamalısınız. 

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU

12 Ağustos 2019 Pazartesi, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç Burcu; Duygularınıza fazla güvenmemelisiniz. Sizi yanıltabilirler. Duygularınızı göstermekten çekiniyor olabilirsiniz. Korkularınıza yenilmeyin. Karşılığını alamadığınız bir şey yaşamıyorsunuz. Biraz daha disiplinle çalışmalı ve günlük hayatınız sizi zorlasa da kazançlarınızı arttırmak için hareket etmelisiniz.

aslan burcu

ASLAN BURCU

12 Ağustos 2019 Pazartesi, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 21 Ağustos)

Sevgili Aslan Burcu; Başkalarını mutlu etmek konusunda oldukça başarılı, sıra kendinize gelince oldukça başarısızsınız. Doğanıza aykırı olarak son zamanlarda oldukça melankoliksiniz ve hayatın tadını çıkartmakta oldukça zorlanıyorsunuz. Size yeni bir kan, enerji gerekiyor. Hiçbir şey yapamazsanız yeni bir eğitime veya kursa katılmayı deneyebilirsiniz. Tabi ki; tatil çok daha iyi olacaktır.

başak burcu

BAŞAK BURCU

12 Ağustos 2019 Pazartesi, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Sevgili Başak Burcu; bugün mutlaka şans oyunları oynamalısınız! Risk alabileceğiniz her konuda başarılı olma ihtimaliniz çok yüksek olacaktır. Olmaz demeyin. Kariyeriniz konusunda güzel gelişmeler söz konusu olacaktır. İçinde bulunduğunuz dönem kendinizi göstermeniz gerekiyor. Daha çok çalışmalı, kendinize daha yüksek hedefler koymalısınız.

terazi burcu

TERAZİ BURCU

12 Ağustos 2019 Pazartesi, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi Burcu; Aşk hayatınızda beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Siz de tahmin edemediğiniz duygular hissediyor olabilirsiniz. Yine çocuklarla ilgili konularda belirsizlikler ve bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Bilinçaltınız fazlası ile karışmış ve uyku problemlerine, fazla rüya görmeye sebebiyet veriyor olabilir. Terazi burçlarına tatil tavsiye ediyorum.

akrep burcu

AKREP BURCU

12 Ağustos 2019 Pazartesi, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Sevgili Akrep Burcu; ailenizle ilgili konular hala kafanızı karıştırıyor olabilir. Tam olarak ne yapacağınızı ne tepki vereceğinizi bilemiyor olabilirsiniz. Aşk hayatınızda kendinizi boş yere üzdüğünüz konular var. Bu konularda kendinizi ve kalbinizi tamir etmeniz gerekiyor. Yurt dışına seyahatler gündeminize gelebilir.

 

yay burcu

YAY BURCU

12 Ağustos 2019 Pazartesi, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Sevgili Yay Burcu; Bir süredir görüşmediğiniz, belki mesafe koyduğunuz, belki kendiliğinden aranıza mesafe girmiş bir insanla aranızda beklenmedik şekilde tekrar bir yakınlaşma söz konusu olabilir. Bu sadece romantik anlamda değil, iş, arkadaş ilişkilerinde de geçerli olabilir. Harekete geçmek, büyük kararlar almak isteyebilir, yüksek heyecanlar hissedebilirsiniz. Kendinize biraz zaman tanımalısınız.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU

12 Ağustos 2019 Pazartesi, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Sevgili Oğlak Burcu; Bazı arkadaşlarınıza ve tanıdıklarınıza verdiğiniz borçları geri almakta zorlanıyor olabilirsiniz. Maddi anlamda bu eksiklikleri kapatmak için yeni fikirler üretmeniz gerekiyor olabilir. Eşiniz, uzun süreli ilişkiniz, ortaklıklarınız konusunda güzel gelişmeler söz konusu olacaktır. Tansiyonu yüksek duygular söz konusu olabilir.

kova burcu

KOVA BURCU

12 Ağustos 2019 Pazartesi, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Mart)

Sevgili Kova Burcu; Hayalini kurduğunuz bazı kaynaklara aileniz veya sevdikleriniz sayesinde ulaşabilirsiniz. Taşınmak, çevrenizde bazı değişiklikler yapmak istiyorsanız evren tarafından desteklendiğinizi bilmelisiniz. Birçok Kova burcu aile kurmak, evlenmek konusunda adımlar atıyor, bu konuda istek duyuyorlar.

balık burcu

BALIK BURCU

12 Ağustos 2019 Pazartesi, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Sevgili Balık Burcu; Günlük hayatınızı rutine koymak, düzenlemek konusunda istekleriniz var. Son zamanlarda hiçbir konuda şansınız pek yaver gitmese de özellikle hayatınızı yeniden şekillendirmek konusunda evren sizi destekliyor olacak. Duygusal anlamda karışmış olabilirsiniz.