13 Ağustos 2019 Salı, Günlük Burç Yorumları

13 Ağustos 2019 Salı, Günlük Burç Yorumları

13 Ağustos 2019 Salı, Günlük Burç Yorumlarında burcunuz size neler söylüyor? Yükselen Burcunuzu da okumayı unutmayınız...

Koç burcu

KOÇ BURCU

13 Ağustos 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Sevgili Koç Burcu; Maddi anlamda bazı endişeler taşıyor olabilirsiniz. Aynı endişeler özgüveniniz ve bazı konuların üstesinden gelip gelemeyeceğinizle ilgili de olabilir. Çevrenizdeki bazı insanlarla güzel etkileşimler içerisinde olacak ve güzel konuşmalar yapacaksınız. Aşk hayatınızda eksileri ve artıları tartma zamanınız geldi.

Boğa Burcu

BOĞA BURCU

13 Ağustos 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sevgili Boğa Burcu;  kendinizle ilgili bazı kararları vermekte zorlanabilirsiniz. Gün içinde kararlarınız sık sık değişkenlik gösterebilir. Ailenizle ilgili konular genel gündeminizde. Bazen ailenizle ilgili konular sizi gereğinden fazla yorabiliyor. Hayatınızda bazı karışıklıklar söz konusu olabilir.

İkizler Burcu

İKİZLER BURCU

13 Ağustos 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Sevgili İkizler Burcu; Genel anlamda dünden kalan bazı konulara kafa yoruyor olabilirsiniz. Hala aksiyon alma gücünüz çok yüksek. Bir süredir ertelediğiniz, daha önce kaçırdığınız fırsatlar varsa Eylül’ün ikinci haftasına kadar bu konularla ilgilenebilirsiniz. Aynı fırsatları yakalama şansınız söz konusu olacaktır. Bir süredir üzerinden çalıştığınız ama bir türlü sonuçlandıramadığınız bir işi sonuçlandırma fırsatı yakalayabilirsiniz.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU

13 Ağustos 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç Burcu; Kendinize karşı biraz gaddar davranıyor olabilirsiniz. Hızlı sinirlenmeye müsaitsiniz. İçinde bulunduğunuz çevreden ve arkadaşlarınızdan destek göreceksiniz. Bir süredir ertelenen projeler, daha önce maddi anlamda kaçırdığınız fırsatlar tekrar ayağınıza gelebilir. Günlük rutinlerdeki aksamaları fazla kafanıza takmamalı, genel anlamda yoluna koyduğunuz temalarla ilgilenmelisiniz.

aslan burcu

ASLAN BURCU

13 Ağustos 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 21 Ağustos)

Sevgili Aslan Burcu; Kendi ihtiyaçlarınız ve yaptığınız işin genel ihtiyaçları arasında kalabilirsiniz. Bir şekilde kendinizi göstermek ve artık değerinizin bilinmesini istiyorsunuz. Fakat işler bir türlü sizin istediğiniz boyuta gelemiyor olabilir. Maddi anlamda biraz zorlanıyor olabilirsiniz. Lütfen artık genel sabitlerinizin biraz dışına çıkın ve lütfen tatil yapın.

başak burcu

BAŞAK BURCU

13 Ağustos 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Sevgili Başak Burcu; bol bol seyahat ediyorsunuz. Bilinçaltınız çok yoğun. Merkür’ün de ileriye gitmeye başlaması ile bu yoğunluk çok daha artmış vaziyette. Fiziksel olarak değil ama sanki beyniniz yorulmuş gibi hissedebilirsiniz. Uyku problemleri, uzun rüyalar söz konusu olacaktır.

terazi burcu

TERAZİ BURCU

13 Ağustos 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi Burcu; Maddi anlamda biraz sıkışmış durumdasınız. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmanız gerekiyor. Rehavete kapılır, durumunuzu boş verirseniz, cebinizde açılan delik giderek büyüyecektir. Gün yorucu geçebilir. Akşam biraz yürüyüş yapmalı, elektriğinizi atmalısınız. Tüm uyarılarımı tatilden sonra değerlendirin.

akrep burcu

AKREP BURCU

13 Ağustos 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Sevgili Akrep Burcu;  toplum önündeki imajınız hayatınızın çok büyük bir bölümünü ele geçirmiş durumda. Tüm odağınız “ben buyum” deme üzerine kurulmaya başladı. Kendinizi kanıtlamak istiyorsunuz. Bu konuda da kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Yine de kantarın topuzunu kaçırmamanız gerekiyor.  

yay burcu

YAY BURCU

13 Ağustos 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Sevgili Yay Burcu; Kendinize güveniyor, sükunetinizi koruyorsunuz ama çevrenizdeki bazı insanlara da gıcık oluyorsunuz. Herkesin kafasına göre yaşıyor olması son zamanlarda sizi rahatsız eder oldu. Özgürlüklerin bir numaralı destekleyicisi olmanıza rağmen disiplin arayışı içindesiniz. 

oğlak burcu

OĞLAK BURCU

13 Ağustos 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Sevgili Oğlak Burcu; Bazı Oğlak burçlarının, banka, miras, borsa gibi konuları olabilir. Bir süredir temin etmekte zorlandığınız ödemelerinizi bu dönemde yavaş yavaş alabilirsiniz. Maddi konularda karışıklıklar söz konusu olabilir. Para hesaplarınızı yönetmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Duygusal anlamda ise arada kalmalar söz konusu olabilir.

kova burcu

KOVA BURCU

13 Ağustos 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Mart)

Sevgili Kova Burcu; Eviniz, aileniz ile ilgili konularda git-geller yaşıyor olabilirsiniz. Genel anlamda bir kararsızlığınız var. Özellikle evli Kova burçları eşlerinin desteğinden çok memnunlar. Bu dönemde en çok eşiniz ve partnerinizle olmaktan keyif duyuyorsunuz. Ortaklı işler için doğru zamanlar.

balık burcu

BALIK BURCU

13 Ağustos 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Sevgili Balık Burcu; İletişim konularında problemler yaşayabilirsiniz. Gönderdiğiniz mesajların ulaştığından emin olmalısınız. Genel anlamda günlük rutinlerinizde iptaller, geç kalmalar söz konusu olabilir. Yanlış anlamaya müsaitsiniz ve gün boyu çok değişkensiniz.