14 Ağustos 2019 Çarşamba, Günlük Burç Yorumları

14 Ağustos 2019 Çarşamba, Günlük Burç Yorumları

14 Ağustos 2019 Çarşamba, Günlük Burç Yorumlarında burcunuz size neler söylüyor? Yükselen Burcunuzu da okumayı unutmayınız...

Koç burcu

KOÇ BURCU

14 Ağustos 2019 Çarşamba, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Sevgili Koç Burcu; Gün içinde özgüven problemleri yaşayabilirsiniz. Kendinizi hem ortaya koymak istiyor hem de yaptıklarınızdan emin olamıyor olabilirsiniz. Ailenizle ilgili konularda rahatlamalar söz konusu olacak. Birçok Koç burcu ev değiştirmek veya kendini evinin sahibi olmak istiyor. Bekar Koç burçları için güzel zamanlar.

Boğa Burcu

BOĞA BURCU

14 Ağustos 2019 Çarşamba, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sevgili Boğa Burcu; İnsanlara olan yaklaşımınız son zamanlarda çok sıcak ve içten. Bu sebeple çevrenizdeki insanlar sizin yanınızda olmak ve sizinle vakit geçirmek istiyor. Desteğinizi almak çevrenizdeki herkesi rahatlatıyor. Ailenizle ilgili konular, evsel konular gündemde olmaya devam ediyor. Tadilatlar, yenilemeler söz konusu olabilir.

İkizler Burcu

İKİZLER BURCU

14 Ağustos 2019 Çarşamba, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Sevgili İkizler Burcu; iletişim trafiğiniz giderek yükseliyor. Uyumakta zorluk çekiyor olabilirsiniz. Gün içinde arada kaldığınız konular olabilir. Eğer mümkünse karar verme süreçlerinizi yarına ertelemeyi tercih edin. Eğer değilse mutlaka çevrenize danışın. Son zamanlarda kendi istekleriniz konusundaki ısrarcı davranışlarınız partnerinizi zorluyor.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU

14 Ağustos 2019 Çarşamba, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç Burcu; Mümkün olduğunca sosyalleşmeye, belli organizasyonlar içinde yer almaya çalışın. İnsanlar üzerinde bıraktığınız etki sizi hatırlamalarını sağlıyor. Her yeni kapı başka bir yeni kapıya sebeptir. Maddi anlamda çok şanslısınız fakat kariyerinizde bazı değişiklikler yapmanız gerekiyor. Yaratıcı olmak ve adım atmak zorundasınız.

aslan burcu

ASLAN BURCU

14 Ağustos 2019 Çarşamba, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 21 Ağustos)

Sevgili Aslan Burcu; Yaptığınız projeler ve işiniz için attığınız adımlarda doğru yolu seçmek konusunda arada kalıyorsunuz. Birden fazla seçenek olduğunda neyin gerçek anlamda işinize yarayacağını düşünmeniz gerekiyor. Maddi konularda düzenlemeler yapabilirsiniz. Paranızın hesabını bileceğiniz bir döneme geçiş yaptınız. Birikim yapmayı düşünebilirsiniz.

başak burcu

BAŞAK BURCU

14 Ağustos 2019 Çarşamba, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Sevgili Başak Burcu; Merkür’ün Aslan burcunda harekete başlamış olması olağan işlerinizi bir miktar daha hızlandıracaktır. Yeni adımlar atmakta zorlanabilirsiniz. Yine de dinlenmek, tatil yapmak ve eski konuları tekrar gözden geçirmek için mükemmel zamanlar. Kaçırdığınız fırsatları yeniden yakalama şansı elde edebilirsiniz.

terazi burcu

TERAZİ BURCU

14 Ağustos 2019 Çarşamba, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi Burcu; Merkür’ün Aslan burcunda harekete başlamış olması olağan işlerinizi bir miktar daha hızlandıracaktır. Yeni adımlar atmakta zorlanabilirsiniz. Yine de dinlenmek, tatil yapmak ve eski konuları tekrar gözden geçirmek için mükemmel zamanlar. Kaçırdığınız fırsatları yeniden yakalama şansı elde edebilirsiniz.

akrep burcu

AKREP BURCU

14 Ağustos 2019 Çarşamba, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Sevgili Akrep Burcu; Çevrenizdeki insanların sizi dengelediğini fark edeceksiniz. Bu zamana kadar verdiğiniz emekler, onlar için verdiğiniz destekler boşa gitmemiş. Kariyerinizde, iş yerinizde, yönettiğiniz insanlar arasında ve hizmet verdiğiniz yerler konusunda dikkatli olmalısınız. Çürük pirinçleri ayırmalı ve yolunuza onlarsız devam etmelisiniz.

yay burcu

YAY BURCU

14 Ağustos 2019 Çarşamba, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Sevgili Yay Burcu; uzun süreli tatiller, yurt dışı seyahatleri yeni kurslar ve size yeni bir şeyler öğretecek gündemler söz konusu olacaktır. Son derece pozitif ve geleceğe yönelik daha umutlu olduğunuz bir zaman dilimine geçiş yaptınız. Her ne kadar gün içinde ufak tefek kararsızlıklarınız olacak olsa da, genel anlamda huzurlu ve mutlusunuz.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU

14 Ağustos 2019 Çarşamba, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Sevgili Oğlak Burcu; İş arkadaşınız veya iş yaptığınız bir insan ile yakınlaşmanız söz konusu olabilir. Duygularınız konusunda karışıklıklar yaşıyor olabilirsiniz. Evli Oğlak burçları içinse durumlar tam tersi. Eşinizle olmaktan keyif alıyorsunuz. Maddi anlamda dalgalanmalar devam ediyor.

kova burcu

KOVA BURCU

14 Ağustos 2019 Çarşamba, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Mart)

Sevgili Kova Burcu; Kaybettiklerinize odaklanma potansiyelinizin olduğu bir gün. Başkalarının kaynaklarından faydalanma fırsatlarınız var. Günlük hayatınızda beklemediğiniz gelişmeler olabilir, yüzünüzü güldürecek sürpriz haberler alabilirsiniz.

balık burcu

BALIK BURCU

14 Ağustos 2019 Çarşamba, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Sevgili Balık Burcu;Duygularınızı kattığınız konuşmalarda, hemen fark ediliyor, insanların güvenini kaybediyorsunuz. Taraflı olduğunuz hemen anlaşılıyor. Biraz kendinize zaman ayırmalı, tatil yapmalısınız. Belki fiziksel olarak tatildesiniz ama önemli olan ruhunuzu dinlendirebiliyor olmanız. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Özellikle yediklerinize dikkat etmelisiniz.