15 Ağustos 2019 Perşembe, Günlük Burç Yorumları

15 Ağustos 2019 Perşembe, Günlük Burç Yorumları

15 Ağustos 2019 Perşembe, Günlük Burç Yorumlarında burcunuz size neler söylüyor? Yükselen Burcunuzu da okumayı unutmayınız...

Koç burcu

KOÇ BURCU

15 Ağustos 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Sevgili Koç Burcu; Güne içe kapanık başlayabilirsiniz. Pek fazla iletişim kurmak istemeyebilir, özel sorulara cevap vermek istemeyebilirsiniz. Bazı insanlar Perşembe günlerini çok severken siz genelde haftanın yorgunluğunu bu gün taşıyor oluyorsunuz. Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. İçinizde kıpırtılar var.

Boğa Burcu

BOĞA BURCU

15 Ağustos 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sevgili Boğa Burcu; Maddi anlamda pozitif bir gün. Sakladığınız ama unuttuğunuz bir paranızı bulabilirsiniz. Biriktirdiğiniz kaynaklarınız konusunda pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Var olan bir malınız değer kazanabilir. Ailenize karşı biraz daha sabırlı olmalısınız. Aksi halde hiddetin fazlalaştığı, aile içi kavgaların söz konusu olduğu bir gün yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu

İKİZLER BURCU

15 Ağustos 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Sevgili İkizler Burcu; Haritalarınızın ilk üç evi aydınlanırken, hayatınızın en şanslı dönemlerinden birinden geçeceksiniz. Birkaç gün dünya sizin etrafınızda dönecek. Kendinizi gösterin, savaşın ve kazanın. Herkes sizi dinliyor. Sözlerinize, fikirlerinize değer veriyor. Başkaları için değil, kendiniz için çalışmalısınız.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU

15 Ağustos 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç Burcu; aşk bir insanı sizi güzelleştirdiği kadar güzelleştiremez. Heyecanlandığınız, birinden ilgi gördüğünüz an kendinize daha iyi bakıyorsunuz. Genel rutinlerinizde sıkıntılar söz konusu olmasına rağmen, kendinize olan güveninizi arttıracak gelişmeler söz konusu olacaktır. Kariyer fırsatlarını iyi değerlendirmelisiniz.

aslan burcu

ASLAN BURCU

15 Ağustos 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 21 Ağustos)

Sevgili Aslan Burcu; Kendi kendinizle savaş verdiğiniz zamanlar oluyor. İşler istediğiniz gibi gitmediğinde çok hızlı öfkeleniyor ve kendinizi suçluyorsunuz. Bazen siz her şeyi doğru yapsanız bile işler o kadar da doğru gitmeyebilir. Hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız, kendi istekleriniz dışında size zorla yaptırılan şeyleri kabul etmemelisiniz.

başak burcu

BAŞAK BURCU

15 Ağustos 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Sevgili Başak Burcu; Rüyalarınızda anlam aramanız gereken zamanlardasınız. Bilinçaltı boşaltıyorsunuz. Bu zamana kadar neler biriktirdiğinizi, nelerden korktuğunuzu rüyalarınız sayesinde anlayabilirsiniz. Böylece yeni oluşturacağınız dünyanızı bu konulardan korursunuz. Arkadaşlarınızla zaman geçirmeye çalışmalısınız. Size iyi geliyorlar.

terazi burcu

TERAZİ BURCU

15 Ağustos 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi Burcu; Çeşitli organizasyonlarda bulunacağız, hareket trafiğinizin fazla olduğu eğlenceli bir gün olacaktır. Çok fazla yeni insanla tanışma fırsatı yakalayacaksınız. Hava grubu insanlara dikkat etmelisiniz. Yeni sevgiliniz bir hava grubundan olabilir. Sürprizlere açık olun.

akrep burcu

AKREP BURCU

15 Ağustos 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Sevgili Akrep Burcu;  Eviniz aileniz ile ilgili konularda arada kalmalar, kararsızlıklar yaşıyorsunuz. Genel anlamda pek keyif aldığınız bir gün olmayacaktır. Ancak yapmak istediklerinizi rahatlıkla yapacağınız, hedeflerinizi de gerçekleştireceğiniz bir gün olacak.

yay burcu

YAY BURCU

15 Ağustos 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Sevgili Yay Burcu; Eşinizle olan iletişim problemlerini düzenleyebileceğiniz bir gün. Aranızdaki uyumu biliyorsunuz. Kendinize koyduğunuz disiplini ona koyamaz, ondan da sizinkine benzer bir disiplin bekleyemezsiniz. Herkes hayatı kendi kuralları ile yaşar. Geçen sene bu dönemlerde yakaladığınız fırsatları yeniden yakalayabilirsiniz. 

oğlak burcu

OĞLAK BURCU

15 Ağustos 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Sevgili Oğlak Burcu; enerji kaybediyorsunuz. Olumsuzluklara fazla odaklandığınızda hem enerji kaybediyor hem de kolaylıkla sağlık problemleri yaşayabiliyorsunuz. Düşüncelerinize dikkat etmelisiniz, gerçekliğinize dönüşebilirler. Maddi problemlerden yorulmuş olabilirsiniz. Yeni kararlar almaktan ve adım atmaktansa, kendinize zaman ayırmayı denemelisiniz.

kova burcu

KOVA BURCU

15 Ağustos 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Mart)

Sevgili Kova Burcu; Aşk hayatınızda duygularınız sürekli değişiyor. Bir her şey yolunda, bir değil. Konu partnerinizle alakalı değil. Konu sizinle alakalı. Değişen, kuruntu yapan, korkan ama her şey güzel olsun isteyen de sizsiniz. Birçok Kova burcu evlilik için adım atıyor. Partnerlikler kova burçlarının hayatında birinci sıraya yerleşti. Bu durum ortaklı işleri de canlandıracaktır.

balık burcu

BALIK BURCU

15 Ağustos 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Sevgili Balık Burcu; Evlenmek, ev sahibi olmak veya evinizde zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Bugün iş olmaması Balık burçlarının en çok istedikleri şey olabilir. Hali hazırda evde zaman geçirme fırsatı olan Balıklar ise günü kesinlikle evde geçirmeyi tercih edeceklerdir. Tatil devam ediyorsa ne ala. Duygusal anlamda desteğe ve sevilmeye ihtiyacınız var.