16 Ağustos 2019 Cuma, Günlük Burç Yorumları

16 Ağustos 2019 Cuma, Günlük Burç Yorumları

16 Ağustos 2019 Cuma, Günlük Burç Yorumlarında burcunuz size neler söylüyor? Yükselen Burcunuzu da okumayı unutmayınız...

Koç burcu

KOÇ BURCU

16 Ağustos 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Sevgili Koç Burcu; Evlilikle ilgili konular Koç burçlarının yeniden gündemine geliyor. Hayatınızdaki iniş çıkışlara rağmen keyfiniz oldukça yerinde. Kendinizi mutlu ve enerjik hissediyorsunuz. Bekar Koç burçları için yeni bir ilişkinin ışıkları yanmaya başlamış olabilir. Günlük hayatınızda şansınıza güvenin.

Boğa Burcu

BOĞA BURCU

16 Ağustos 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sevgili Boğa Burcu; Yumuşak ve koruyucu tavrınız çevrenizdeki insanları size yaklaştırıyor. Eşinizle olan diyaloglarınız düzeldi. Bir süre öncesine göre çok daha ılıman zamanlar geçiriyorsunuz. İş hayatınız, kariyeriniz konusunda hala birtakım karışıklıklar, belirsizlikler söz konusu olabilir.

İkizler Burcu

İKİZLER BURCU

16 Ağustos 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Sevgili İkizler Burcu; Duygusal anlamda içinize kapandığınız bir gün olabilir. Kendi kendinize kalmak, sadece kendinize özel zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Hayatınızdaki birçok konu kendi düzeninde yol alıyor. Üstüne attığınız her adım için evren sizi destekliyor. Güzel zamanlardan geçiyorsunuz. Çocuk planlayan İkizler burçları için güzel zamanlar.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU

16 Ağustos 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç Burcu; bir süredir hep aynı şeyi yazıyoruz; maddi anlamdaki şansları. Henüz bu konuda bir noktaya gelemeyen Yengeç burçları da sabırlı olsunlar. Maddi anlamda çok pozitif bir zaman dilimindesiniz. Kariyerinizdeki beklenmedik sıçramalar, gelirlerinizin artmasını sağlayacak. Daha önceden kaçırdığınız fırsatlarla yeniden karşılaşacaksınız.

aslan burcu

ASLAN BURCU

16 Ağustos 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 21 Ağustos)

Sevgili Aslan Burcu; maddi anlamdaki şansınızı denemek için şans oyunları oynayabilirsiniz. Evdeki problemlerinizin kendinizi ortaya koyuş şeklinize yansımasına izin vermemelisiniz. İnsanların çok fazla radarında olduğunuz bu dönemde, evde olan evde kalmalı.

başak burcu

BAŞAK BURCU

16 Ağustos 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Sevgili Başak Burcu; Bilinçaltınız kalabalıklaştı. Birkaç gündür tekrar ediyorum; rüyalarınız çok önemli. Aldığınız mesajlara dikkat etmelisiniz. Sizin kafanız bu şekilde dolu olduğunda mutlaka bedeninizden çıkar. Sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gereken zamanlar. Alerjiler artabilir.

terazi burcu

TERAZİ BURCU

16 Ağustos 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi Burcu; Her zaman olduğu gibi arkadaşlıklar ön planda ama romantik anlamda karışıksınız. Sürekli bir programınız var ve yeni organizasyonlar içindesiniz. Sosyalleşmeniz önemli ama bu süreçte sağınıza solunuza bakmayı da ihmal etmemelisiniz. Sizin kalbiniz de birine bağlanmak istiyor artık.

akrep burcu

AKREP BURCU

16 Ağustos 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Sevgili Akrep Burcu; Kendinizi kariyeriniz konusunda köpürtmeye, yapabileceklerinizi göstermeye devam ediyorsunuz. Yepyeni fırsatlar, özellikle yurt dışı ile ilgili projeler söz konusu olabilir. Düşüncelerinizi değiştirmeyi başardınız ve bir süredir huzurlu hissediyorsunuz. Fazla içinize kapanmamalısınız.

yay burcu

YAY BURCU

16 Ağustos 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Sevgili Yay Burcu; Değişen düşünceleriniz hayatınızın yönünü yeniden belirlemenize yardımcı olacak. Uzun süredir yaşadığınız problemleri neden yaşadığınızı anlayacaksınız. Hayatınız sürprizlere çok açık. Anlık heyecanlar, kalbinizi hoplatacak gelişmeler söz konusu olabilir. Bir çok Yay burcu tatilini kısa kesmeyecek.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU

16 Ağustos 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Sevgili Oğlak Burcu; Uzun süredir haber beklediğiniz ama bir türlü haber alamadığınız, sonuç alamadığınız konularla ilgili haber alacaksınız. Beklediğiniz gün gelmiş olabilir. Eviniz ile ilgili ödemeniz gereken krediler veya evsel konularla ilgili takside bağlanmış bazı ödemeleriniz söz konusu olabilir. Son zamanlarda biraz zorlanıyorsunuz.

kova burcu

KOVA BURCU

16 Ağustos 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Mart)

Sevgili Kova Burcu; hayat size birliktelikler, dostluklar, ortaklı ilişkiler konusunda oldukça iyi bir ders verdi. Siz de bu dersi aldığınıza göre artık ödül zamanı. Birçok Kova burcu hayatının en kendilerine uygun zamanını yaşıyor olabilir. Yin ve yang. Her iyinin içinde bir kötü, her kötünün içinde bir iyi bulmayı öğrendiniz.

balık burcu

BALIK BURCU

16 Ağustos 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Sevgili Balık Burcu; evlerinizin tadını çıkartıyorsunuz. Bazı Balık burçları yeni ev sahibi olmuş olabilirler. Kendilerine ait bir eve çıkmış olabilirler. Aşk hayatınızda hareketlilik var. Kalbiniz yeniden çarpıyor olabilir. Bilinçaltınız hala bulanık. Hala bazı konularda, kendinizi kandırmaya devam ediyorsunuz.