16 Eylül 2019 Pazartesi, Günlük Burç Yorumları

16 Eylül 2019 Pazartesi, Günlük Burç Yorumları

16 Eylül 2019 Pazartesi, Günlük Burç Yorumlarında burcunuz size neler söylüyor? Yükselen Burcunuzu da okumayı unutmayınız...

Koç burcu

KOÇ BURCU

16 Eylül 2019 Pazartesi, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Sevgili Koç Burcu; haftaya analitik bir başlangıç yapıyor ve uzun süredir aklınızda biriktirdiğiniz işleri toparlama fırsatı yakalıyorsunuz. Genel anlamda eleştirel bir tutuma sahip olabilirsiniz. Kendi detaycılığınız sebebi ile sizden başka kimsenin işlerini beğenmeyebilirsiniz. Aklınızı karıştıran konular var.

Boğa Burcu

BOĞA BURCU

16 Eylül 2019 Pazartesi, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sevgili Boğa Burcu; Evde kalmayı tercih etmiş veya evinizle ilgili planlar yapmış olabilirsiniz. Boğa burçları evlerine ait bazı konuları düzenleme fırsatı yakalayacaklar. İkili ilişkiler sınavlardan geçiyor. Fikirsel problemler ve monotonluk ilişkileri yıpratabilir. Sağlık problemi yaşayan Boğa burçları sağlıklarına kavuşuyorlar. 

İKİZLER BURCU

16 Eylül 2019 Pazartesi, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Sevgili İkizler Burcu; Size söylenenlerin yalan mı gerçek mi olduğunu bugün anlama fırsatı yakalayacaksınız. İletişim konusunda hassassınız. Size vaat edilenlerin gerçekleştirilmesini istiyorsunuz. Aşk hayatınız canlanıyor. Çocuk planı olan İkizler burçları müjdeli haberler alabilirler. İlişkilerde çatırdayan kısımların üstüne, bu ara fazla basmamalısınız.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU

16 Eylül 2019 Pazartesi, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç Burcu; Analiz yeteneğiniz artıyor. Değiştirmek istediğiniz bazı şeyler var. Özellikle ortaklı ilişkilerde taş taş üstünde kalmayacak şekilde yıkmak yakmak, dağıtmak işleri bozmak istiyorsunuz. Biraz daha sabredin. Maddi anlamda şans yanınızda. Özellikle sahne sanatları ile ilgili konulara yönelebilirsiniz. Ekranda olmak gibi konular gündeme gelebilir.

aslan burcu

ASLAN BURCU

16 Eylül 2019 Pazartesi, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 21 Ağustos)

Sevgili Aslan Burcu; Kendinize olan hassasiyetiniz devam ediyor. Evren tüm ışıkları ile sizi işaret ediyor. Bir süre en konuşulan siz olmaya devam edeceksiniz. Aslan burçları her anlamda ön planda olacaklar. Hafta boyu yaptığınız hizmetlerden ve verdiğiniz emeklerden bahsedilebilir.

başak burcu

BAŞAK BURCU

16 Eylül 2019 Pazartesi, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Sevgili Başak Burcu; Kafanızın içinde kırk tane tilki dolaşıyor ve bu kırk tilkinin de kuyrukları birbirine değmiyor. Evinizle ilgili bazı problemler var. Uğraşmaktan yoruldunuz. Kendinizle ilgilenmek, biraz da kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz. Yeni başlayan ilişkilerde aldanmalar, yanılmalar söz konusu olabilir.

terazi burcu

TERAZİ BURCU

16 Eylül 2019 Pazartesi, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi Burcu; düzenlemeniz gereken konular var. Haftaya özellikle arkadaşlıklarınızı sorgulayarak başlayabilirsiniz. Sizin gösterdiğiniz özeni göstermeyen kişilere karşı tepkilisiniz. Bu konularda politik olamıyorsunuz. Çok sevdiğiniz insanlara karşı zaafınız var. Aşk hayatınız parçalı bulutlu. Her an yağmurlar yağabilir.

akrep burcu

AKREP BURCU

16 Eylül 2019 Pazartesi, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Sevgili Akrep Burcu; Kendinizi duygusal olarak toparlamanız gerekiyor. İşe duygularınızı karıştırmamalısınız. İstenen sorumlulukları almayan insanları elemeniz gerekiyor. Kariyerinizin en parlak dönemlerinden birini geçiriyorken kimsenin başarınızı gölgelemesine veya baltalamasına izin vermemelisiniz.

yay burcu

YAY BURCU

16 Eylül 2019 Pazartesi, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Sevgili Yay Burcu; Yoğun düşünceler içindesiniz. Bu düşünceler hayat enerjinizin sık sık değişmesine sebep oluyor. Kararsız değilsiniz sadece adım atmakta zorlanıyorsunuz. Büyümeye, kendinizi geliştirmeye çok müsaitsiniz. Fikirleriniz sadece aklınızda kalmamalı. Adım atmalı, hatta basamak çıkmalısınız.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU

16 Eylül 2019 Pazartesi, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Sevgili Oğlak Burcu; Haftalardır süren karanlık hava yavaş yavaş dağılıyor. Kendinizi nasıl daha iyi hissedebileceğinizi bulmaya başladınız. Bir nekahet dönemiydi geçti diyelim. Şimdi yeni planlarınız var. Düzenlemek istediğiniz konular var. Hayatınızı yeni bir döneme taşımak istiyorsunuz. Maddi anlamda geleceğe yönelik yatırımlar söz konusu olabilir.

kova burcu

KOVA BURCU

16 Eylül 2019 Pazartesi, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Mart)

Sevgili Kova Burcu; Arkadaşlarınıza, partnerlerinize, ortaklarınıza güç veriyorsunuz. Onları destekliyor, kusurlarını ört bas ediyorsunuz. Peki size kim yardım edecek? Kendinizi daha fazla düşünme vaktiniz geldi. Bencil olmak değil ama kendinize öncelik vermek. Geleceğiniz ellerinizde. Fikirleriniz sizi parlayacağınız noktalara getirebilir.

balık burcu

BALIK BURCU

16 Eylül 2019 Pazartesi, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Sevgili Balık Burcu;Maddi anlamda beklenmedik ama güzel gelişmeler söz konusu olabilir. İş hayatınızda zorlanmalar yaşıyorsunuz. Hayatı vur patlasın çal oynasın tadına getirdiniz ama işler aksatmaya gelmez. Geçmişte işinizde yaşadığınız problemleri tekrar yaşamak istemiyorsanız, biraz daha derli toplu olmaya dikkat etmelisiniz.