17 Eylül 2019 Salı, Günlük Burç Yorumları

17 Eylül 2019 Salı, Günlük Burç Yorumları

17 Eylül 2019 Salı, Günlük Burç Yorumlarında burcunuz size neler söylüyor? Yükselen Burcunuzu da okumayı unutmayınız...

Koç burcu

KOÇ BURCU

17 Eylül 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Sevgili Koç Burcu; Organizasyon yeteneğinizin yüksek olduğu bir gün. Özellikle günlük rutinleriniz ve iş hayatınızla ilgili yeni düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Hazır Eylül ayı gelmiş, okullar açılmışken genel bir temizlik yapma zamanınız da geldi. Bir Koç burcuysanız ve bekarsanız artık bekar kalmayacaksınız demektir.

Boğa Burcu

BOĞA BURCU

17 Eylül 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sevgili Boğa Burcu; aşk hayatınızda hareketlenmeler söz konusu olacaktır. İster bekar olun isterseniz bir ilişkiniz olsun, gündeminiz sevgi olacaktır. Partnerliklerde bazı konulara çözüm bulunurken, yeni ilişkilerde ne istediğinize dair kesin fikirleriniz olacaktır.

İKİZLER BURCU

17 Eylül 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Sevgili İkizler Burcu; ev değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Eğer evinizi değiştiremiyorsunuz bulunduğunuz evle ilgili düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Bekarsanız geleceğinizi beraber geçirebileceğiniz bir insanla karşılaşabilir, kalbinizin yeniden çarptığını hissedebilirsiniz. Yenilikçi, gündem değiştirebilecek güçte fikirleriniz olabilir.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU

17 Eylül 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç Burcu; Maddi anlamda şanslı olduğunuzu, fırsatların sürpriz bir şekilde hayatınıza gireceğini unutmayın. Yengeç burçlarının genel anlamda bu dönemde en çok inanması gereken şey mucizeler. Kendinize güveniyor, iyi ve kötü taraflarınızı tarafsızca gözlemleyebiliyorsunuz. İçsel huzursuzluklar, anlamsız sıkılganlıklar söz konusu olabilir.

aslan burcu

ASLAN BURCU

17 Eylül 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 21 Ağustos)

Sevgili Aslan Burcu; Sürpriz gelişmeler, beklenmeyen yolculuklar, beklenmedik hukuksal süreçler Aslan burçlarının parlamasını sağlıyor. Bu hafta en çok konuşulanlar yine Aslan burçları olacaktır. Kendi değerinizi ortaya koymak, kendinizi saydırmak ve eğer bu konuda problemler yaşıyorsanız çözmek için çok doğru bir gün olacaktır.

başak burcu

BAŞAK BURCU

17 Eylül 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Sevgili Başak Burcu; Maddi anlamda eşinizden, partnerinizden destek görebilirsiniz. Kendinize güveniyorsunuz. Bir şeyleri hem duygusal anlamda hem de mantığınızla düzenleyebileceğinizin farkındasınız. Genel anlamda ruh haliniz değişkenlik gösteriyor. İnsanlara mesafe koymak isteyebilirsiniz.

terazi burcu

TERAZİ BURCU

17 Eylül 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi Burcu; Arkadaşlarınıza mesafe koymak isteyebilirsiniz. Özellikle birlikte organizasyonlar düzenlediğiniz veya birlikte iş yaptığınız kişilerle çok fazla samimi olmak istemeyebilirsiniz. Ancak tam tersini yapabilmek size daha fazla faydalı olacaktır. Yeni iş imkanları yakalayabilirsiniz. Fırsatları değerlendirmek konusunda biraz daha atak olmalısınız.

akrep burcu

AKREP BURCU

17 Eylül 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Sevgili Akrep Burcu; iş yoğunluğunuz giderek artıyor. Siz de bu yoğunluğu düzenlemek için biraz daha fazla efor sarf etmek zorunda kalabilirsiniz. Kariyerinizde parlama zamanlarınız. İçinde bulunduğunuz zamanları, özellikle aşk hayatınızın daha dalgalı olduğu bu süreci, kariyerinize katkıda bulunarak değerlendirmelisiniz.

yay burcu

YAY BURCU

17 Eylül 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Sevgili Yay Burcu; Kariyer hayatınızın üstüne gitmelisiniz. Maalesef Yay burçlarının ortaları pek yok. Ya çok çalışıyor ya hiç çalışmıyorsunuz. Gerçek potansiyelinizi kullanmak için Jüpiter’in gücünden faydalanmalı, daha çok hareket etmeli, kendinizi eğitimlerle geliştirmeli ve mutlaka daha fazla çalışmalısınız. Özellikle kendi işini yapan Yay burçlarının daha fazla emek vermesi gerekiyor.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU

17 Eylül 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Sevgili Oğlak Burcu; Kariyerinize yatırım yaptığınız ve bu konuda büyümek istediğiniz bir dönemdesiniz. Özellikle güzellik sektöründe olan Oğlak burçlarının parladığı ve işlerini geliştirdiği bir dönem olacaktır. Duygusal anlamda kendinizi temizleme fırsatı yakalayacaksınız. Eğitimler gündeme gelebilir.

kova burcu

KOVA BURCU

17 Eylül 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Mart)

Sevgili Kova Burcu; Genel anlamda içinize kapandığınız, kendi iç sesinizi dinlediğiniz bir gün olabilir. Duygusal anlamda ise ne istediğinizi kavrama fırsatınız olacaktır. Zorlu sınavlar verdiğiniz zamanlardan geçtiniz. Geçmeye devam ediyorsunuz. Ancak çoğu gitti azı kaldı. Biraz daha sabreden ve pozitif olmaya devam eden Kova burçları yıl sonunda mutlaka kazançlı çıkacaktır.

balık burcu

BALIK BURCU

17 Eylül 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Sevgili Balık Burcu; Partnerlik ilişkilerini düzenlemek durumunda kalabilirsiniz. Evliliklerdeki pürüzler normalden daha fazla gözünüze batıyor olabilir. İş hayatınızdaki yoğunluk giderek artıyor. Şimdilik iyi organize olarak üstesinden gelebiliyorsunuz. Kendinize iyi bakmalısınız. Sağlık konusundaki pürüzler işlerinizin aksamasına sebep olabilir.