18. 05. 2019 Cumartesi, Günlük Burç Yorumları

18. 05. 2019 Cumartesi, Günlük Burç Yorumları

18 Mayıs 2019 Cumartesi, Günlük Burç Yorumlarında burcunuz size neler söylüyor? Yükselen Burcunuzu da okumayı unutmayınız...

Koç burcu KOÇ BURCU

18 Mayıs 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Sevgili Koç Burcu; Hafta sonu arkadaşlarınız sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Beklediğiniz ilgi ve şefkati görememk sizi rahatsız edecek. Eğer fazla öfkelenirseniz bazı arkadaşlıklarınızda geri dönülemeyecek hasarlar oluşabilir. Kendinizi güzelleştirmek için zaman harcayabilirsiniz.

Boğa BurcuBOĞA BURCU

18 Mayıs 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sevgili Boğa Burcu; Kendinizi güçlü hissettiğiniz bir gün olacak. Çevrenizle iletişiminizde bazı problemler yaşayabilirsiniz. İsteklerinizi karşı tarafa anlamlı bir şekilde geçirmekte zorlanabilirsiniz. Yolculuklarda dikkatli olmak gerekiyor. Ailesel konuları herkesin yanında konuşmamalısınız.

İkizler BurcuİKİZLER BURCU

18 Mayıs 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Sevgili İkizler Burcu; İkizler burçları öfkelerini kontrol etmekte zorlanıyorlar. Zihin enerjiniz çok hızlandı ve çok fazla konuyu aynı anda düşünüyorsunuz. Birçok İkizler burcu tatilde ama aslında sadece bedenen tatildeler. Ruhları ve akılları hep işlerinde, kariyer hayatlarında.

yengeç burcuYENGEÇ BURCU

18 Mayıs 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç Burcu; Tatilde olabilirsiniz, bazı eğitimlerde zaman geçiriyor olabilirsiniz, ancak sınırları korumakta epey zorlanıyorsunuz. Bazı kararları verdiniz, rahatladınız diye her şeyi en uç noktasına kadar denemek zorunda değilsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Günlük hayatınızda bazı aksilikler söz konusu olabilir.

aslan burcuASLAN BURCU

18 Mayıs 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 21 Ağustos)

Sevgili Aslan Burcu; sevgilinizle ilişkilerinizde gerçeği görmekte zorlanıyorsunuz. Bazı sınırlar aşıldı, bunu farkına varmanız gerekiyor. Birçok Aslan burcu partneri tarafından hayal kırıklığına uğratılmış olabilir. Bugün sanki hayattaki her şey çok kötüymüş gibi düşüncelere kapılabilirsiniz. Yurt dışı ile alakalı konular gündeme gelebilir.

başak burcuBAŞAK BURCU

18 Mayıs 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Sevgili Başak Burcu; bazı şüphelerinizden emin olmadan kimseyi suçlamamalısınız. Duygusal olarak kandırılmaya, aldatılmaya çok müsaitsiniz. İlişkinizde sınırlarınızı koruyamıyor, partnerinizin de sınırlarını ihlal ediyorsunuz. Düşüncelerinizdeki sabitliği esnetmeniz gerekiyor.

terazi burcuTERAZİ BURCU

18 Mayıs 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi Burcu; Aşk hayatınız karışmış olabilir. Tam olarak neyin ne olduğunu anlayamamış olabilirsiniz. İsmi konulamamış ilişkiler sizi üzüyor olabilir. Partnerinizden beklediklerinizi alamıyor olabilirsiniz. Enerji seviyeniz düşük. Gün içindeki anlık güzel gelişmeler keyfinizi yerine getirecek.

akrep burcuAKREP BURCU

18 Mayıs 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Sevgili Akrep Burcu; Yaratıcı enerjinizin fazla olduğu bir gün. Duygusal olarak hissettiklerinize siz bile inanamayacaksınız. Gün içinde güzel haberler alabilirsiniz. Ufak tefek kazalar için dikkatli olmanız gerekiyor. Özellikle büst bölgenizi korumaya dikkat etmelisiniz. İnsanların dikkatini çektiğiniz bir gün olacaktır.

yay burcuYAY BURCU

18 Mayıs 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Sevgili Yay Burcu; Romantik ilişkilerde, ortaklıklarda ipler geriliyor. Öfke patlamaları ilişkinize zarar verebilir. Elinizden geldiğince sükunetinizi korumaya çalışmalısınız. Sözlerde sınırlar aşılıyor. Her duyduğunuza inanmamalısınız. Gökyüzünün resmi sizi bir savaşçıdan bir kuzuya dönüştürmek üzere.

oğlak burcuOĞLAK BURCU

18 Mayıs 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Sevgili Oğlak Burcu; Gün içinde hissedeceğiniz değişken enerji doğal yapınız ile uyumsuzluk gösterebilir. Kendinizi daha farklı hissedebilirsiniz. Çevrenize ve arkadaşlarınıza karşı gereksiz alınganlıklar gösterebilirsiniz. İlişkilerde fazla duygusal davranmaya başladınız. Aile ve evinizle ilgili bazı beklenmeyen durumlar söz konusu olabilir.

kova burcuKOVA BURCU

18 Mayıs 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Mart)

Sevgili Kova Burcu; Balık burçlarının zaten karışık olan akılları bugün daha da karışıyor. Kendi kendinizi kandırmayı başardınız. İçinizi de ferahlattınız ancak hiçbir sorunu da çözemediniz. Özellikle derdinizi anlatmak, karşınızdaki insanların derdini anlatmak için çaba göstermeniz gerekiyor. Hayatınızda büyük değişim ve dönüşümler olacak.

balık burcuBALIK BURCU

18 Mayıs 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Sevgili Balık Burcu; bazılarınız maddi anlamda problemler yaşıyor. Ancak gelecek güzel haberlerle maddi anlamda rahatlayacaksınız. Kendinizi güzelleştirmek, ilişkinizi güzelleştirmek için adımlar atabilirsiniz. Balık burçları yakın arkadaş çevrelerini değiştiriyorlar. Aman dikkat! Ailenizin tepkisini üstünüze çekmiş durumdasınız.

BURÇDELİSİ'nde Daha Fazlası:
#GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI #BURÇ YORUMU #GÜNLÜK BURÇ