18 Haziran 2019 Salı, Günlük Burç Yorumları

18 Haziran 2019 Salı, Günlük Burç Yorumları

18 Haziran 2019 Salı, Günlük Burç Yorumlarında burcunuz size neler söylüyor? Yükselen Burcunuzu da okumayı unutmayınız...

Koç burcu

KOÇ BURCU

18 Haziran 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Sevgili Koç Burcu; dün gerçekleşen dolunay ile birlikte seni huzursuz eden koşullara veya beklentilerinden emin olmamana rağmen bir karara varmaya çalışabilirsin. Aile, yakın çevre ya da komşularla ilgili sorunlar yaşayabilirsin, sosyal medya üzerinden yayılan bilgi kirliliğinden dolayı ilerleme sağlayamayabilirsin.

Boğa Burcu

BOĞA BURCU

18 Haziran 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sevgili Boğa Burcu; dolunay seni de maddi konularda bir karar aşamasına getirebilir. Daha huzurlu olabilmek için harcamalarınla ilgili yeni düzenlemeler yapmalısın. Yeteneklerini ticaret, aracı hizmetler veya eğitimle ilgili alanlarda kullanabilir, ortaklaşa paylaşımlarda bulunabilirsin. Kredi, miras, nafaka, vergi gibi sorunların çözülebilir.

İkizler Burcu

İKİZLER BURCU

18 Haziran 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Sevgili İkizler Burcu; karşıt burcunda gerçekleşecek dolunay, evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklıklarınla ilgili yeni gelişmelere, bitiş ve başlangıçlara açık olduğunu gösteriyor. Süresini doldurmuş olan iş birliklerini sonlandırabilir veya birlikteliğini hızlı bir kararla farklı bir yöne çevirebilirsin.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU

18 Haziran 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç Burcu; bilinçaltı düşüncelerin seni oldukça yorduğu bir süreçtesin. Dolunayla birlikte korkularınla yüzleşebilir; eğitim, anlaşmalar ya da kardeşlerle ilgili sonlandırmakta zorlandığın konularda yeni kararlar alabilirsin. Kontrolün dışında gelişebilecek olaylar ve dedikodular aklının karışmasına neden olabilir.

aslan burcu

ASLAN BURCU

18 Haziran 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 21 Ağustos)

Sevgili Aslan Burcu; hedeflerin, geleceğe yönelik planların veya içinde yer aldığın gruplarla ilgili gelişmeler seni meşgul etmekte. Dolunay, bu konularda nasıl bir yol izlemen ve varsa eksiklerini görmen açısından farkındalık yaratabilir. Bitmesi gereken ilişkiler içinde olduğunu fark edebilirsin.

başak burcu

BAŞAK BURCU

18 Haziran 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Sevgili Başak Burcu; işin, kariyerin ve ailen arasında ikilemde kaldığın bir süreçtesin. Üzerinde çalıştığın projelerle ilgili gelişmeler gündeminde ilk sıraya yerleşirken, artık net bir karar alma aşamasındasın. Gelişmeler, görüş ve düşüncelerinde farkındalığa yol açarak ya hep ya hiç noktasına gelmene neden olabilir.

terazi burcu

TERAZİ BURCU

18 Haziran 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi Burcu; görüş ve düşüncelerindeki karmaşa, dolunayın güçlü enerjisiyle birlikte yerini hayata karşı yeni bir bakış açısı oluşturmaya bırakacak. Eğitim, yurtdışı ve ticaret alanında çalıştığın konularla ilgili bir karara varabilir, hayatında bir yön değişikliği yapabilirsin. Duygularını net bir şekilde ifade edebileceğin bir gündesin.

akrep burcu

AKREP BURCU

18 Haziran 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Sevgili Akrep Burcu; dün gerçekleşen dolunay seni finansal konularda bir karar aşamasına getirdi. Alacak ve borçlarla ilgili bir süredir zorlanmana neden olan konularda bir sonuca ulaşabilirsin. Gelirlerini artırmanın yollarını aramaya başlayabilir, kendine yeni vasıflar kazandırmaya çalışabilirsin.

yay burcu

YAY BURCU

18 Haziran 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Sevgili Yay Burcu;  burcunda gerçekleşen dolunay, ilişkiler ve yaşamsal konular açısından önemli bir karar aşamasında olduğunu göstermekte. Beraberliğinin muhasebesini yapabilir, hayatına farklı bir yön çizmek isteyebilirsin. Zaten bir süredir aklını meşgul eden ve başlangıçlar yapmanı gerektiren konularda artık somut ve net adımlar atman gerekiyor.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU

18 Haziran 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Sevgili Oğlak Burcu; dolunay keyif aldığın konulardan vazgeçmene ve sevdiklerinle ilişkilerini yeniden değerlendirmene yol açabilir. Çalışma hayatının getirdiği yoğunluk ve stresin sağlığın üzerinde olumsuz etkilerini hissedebilirsin. Dolunayın güçlü enerjisiyle birlikte hem zihinsel hem bedensel şikâyetlerin artabilir artık dinlenmen gerektiğini fark edebilirsin.

kova burcu

KOVA BURCU

18 Haziran 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Mart)

Sevgili Kova Burcu; dolunayla birlikte hareketlenen aşk hayatında yeni gelişmeler yaşanabilir. İş ve aile yaşamındaki krizlerin sonucunda keyif aldığın konuları tekrar gözden geçirebilirsin.  Bazı konularda karar aşamasında olman seni zorlayarak, eyleme geçmene yol açabilir. Yeteneklerini sosyal ortamlarda paylaşabilir, ilgi çekebilirsin.

balık burcu

BALIK BURCU

18 Haziran 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Sevgili Balık Burcu; dün gerçekleşen dolunay, ev, aile ve kariyerinle ilgili alanlarda etkili olacak. Bir süredir düşündüğün tadilat ve tamiratı yapabilir veya istediğin taşınmayı gerçekleştirebilirsin. İş hayatında yabancılar, ticaret ve eğitimle ilgili konularda karşılaşacağın fırsatlar yeni tecrübeler yaşatabilir.