19 Eylül 2019 Perşembe, Günlük Burç Yorumları

19 Eylül 2019 Perşembe, Günlük Burç Yorumları

19 Eylül 2019 Perşembe, Günlük Burç Yorumlarında burcunuz size neler söylüyor? Yükselen Burcunuzu da okumayı unutmayınız...

Koç burcu

KOÇ BURCU

19 Eylül 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Sevgili Koç Burcu; Günlük hayatınızın dengesi elinizde. Hisleriniz hayatınızın akışını direkt olarak değiştiriyor. Özellikle aşk hayatınız konusunda hareketlilik söz konusu. Aynı şekilde çocuk sahibi olan Koç burçlarının odakları çocuklarına doğru kayacaktır. Kendinizi çok daha iyi hissediyorsunuz. Hayatınıza dolaylı şekilde dokunan sorunlar var.

Boğa Burcu

BOĞA BURCU

19 Eylül 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sevgili Boğa Burcu; Duygularınızı yönetmekte başarılısınız. Bir şekilde herkesi idare ediyorsunuz. Özellikle iş yerinizdeki dengeleri sağlamakta ustalaştınız. Kariyeriniz konusunda emin olmadığınız konular var. Bazen çok fazla ütopik istekleriniz olabiliyor. Eğer bu kadar hayal kuruyorsanız hayalleriniz için adım da atmalısınız.

İKİZLER BURCU

19 Eylül 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Sevgili İkizler Burcu; Evsel konularda planlarınız var. Ev değiştirmek, yer değiştirmek, tadilat, yeni eşya almak gibi planlarınız olabilir. Hareket kabiliyetiniz, iletişim gücünüz oldukça yüksek. Bu dönemi lehinize çevirmek elinizde. Her fırsatı değerlendirmeli ve kendinizi asla tekrar etmemelisiniz. Kariyer hayatınızın önündeki tek engel kendinizsiniz.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU

19 Eylül 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç Burcu; tatlı diliniz ve yumuşak tavrınızla tavlayamayacağınız kimse ve bağlayamayacağınız hiçbir iş yok. Kendinize olan güveniniz geri geldi. Neyi yapıp ne yapamayacağınızı biliyorsunuz. Uzun süredir hayatınızda eksikliğini hissettiğiniz gücü buldunuz. Ne olursa olsun başarabileceğinizi, arkanızda bir el olduğunu hissediyorsunuz.

aslan burcu

ASLAN BURCU

19 Eylül 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 21 Ağustos)

Sevgili Aslan Burcu; Maddi anlamda dengeleri kurabildiğinizde kendinize güveniyor, biraz dengeler bozulunca özgüveninizi de kaybediyorsunuz. Değerlerinizi maddiyatla değil verdiğiniz emekle ölçerseniz bu durumdan kurtulabilirsiniz. Sizin her şeyin üstesinden gelebilecek gücünüz var. İyiyi kötüden ayırmakta zorlanmayacağınız bir dönemdesiniz.

başak burcu

BAŞAK BURCU

19 Eylül 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Sevgili Başak Burcu; Güne duygusal başlıyorsunuz. Kendinize özel konulara kafanızı biraz fazla takıyorsunuz. Kendinize daha iyi davranın. Daha yumuşak olun. Hatalarınızı kabul edin. Önemli olan telafi etmek için atacağınız adımlar. Bir günde dünyaların değişmesini istemeyin. Adım adım ilerlemeyi deneyin.

terazi burcu

TERAZİ BURCU

19 Eylül 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi Burcu; Duygusal anlamda kafanız karışmış olabilir. Sağlığınızla ilgili temalara dikkat etmeniz gerekiyor. Arkadaşlıklar, organizasyonlar, yeni atılımlar ön planda. Hareketlisiniz ve sosyalsiniz. İş yerinizdeki problemleri de fazla önemsememelisiniz. Yakın çevrenizi değişmek zorunda kalabilir. Bazı konularda dengeleri değiştirecek haberler alabilirsiniz.

akrep burcu

AKREP BURCU

19 Eylül 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Sevgili Akrep Burcu; Arkadaşlarınız arasında temizlik yapmanız gerekiyor. Herkese güvenemeyeceğinizi biliyorsunuz ama şu sıralar güvendiğiniz dağlara karlar da yağmış gözüküyor. Herkesin bir yeri olmalı. İşlerinizle ilgili yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Birçok Akrep burcu terfi alabilir, yükselebilir.

yay burcu

YAY BURCU

19 Eylül 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Sevgili Yay Burcu;  Kariyer hayatınızın önemini kavramanız gerekiyor. Konu maddiyat olmasa bile hayatınıza olan katkısı oldukça büyük. Toplumda yer edinmenizi ve bir etiket almanızı sağlıyor. Doğal olarak buradaki dengeleri kurmanız önemli. Çok çalışmasanız bile, gerektiği kadar çalışmalısınız.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU

19 Eylül 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Sevgili Oğlak Burcu; attığınız adımları planlı atmalısınız. Risk almanız gereken adımlardan kaçınmalı veya ertelemelisiniz. Ailenizle ilgili konuları yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Kariyerinizle ilgili talepte bulunmaktan çekinmemelisiniz. İnsanların size bakış açısı değişebilir.

kova burcu

KOVA BURCU

19 Eylül 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Şubat)

Sevgili Kova Burcu; Duygusal anlamda kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Hayat size biraz daha yumuşak davranmaya başlamış olabilir. Attığınız adımların sonuç vermediğini düşünüp umutsuzluğa kapılmamalısınız. Evrenin saati bizim saatimizden daha akıllıdır. En doğru buluşma en doğru zamanda gerçekleşecektir. Beklediğiniz her ne ise olmasını istediğini istediğiniz her ne ise, evrenin zamanlamasına güvenin.

balık burcu

BALIK BURCU

19 Eylül 2019 Perşembe, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Sevgili Balık Burcu; Balık burçları çok şanslıdır. Ancak bu dönemde şansınıza hiç güvenmeyin. Risk almayın. Emin adımları, bilindik yolları tercih etmelisiniz. Anlamakta güçlük çektiğiniz konular olabilir. Geçmişte yaptığınız hatalar ile yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Hayatınızda bir dönemeçten geçiyor olabilirsiniz.