20 Eylül 2019 Cuma, Günlük Burç Yorumları

20 Eylül 2019 Cuma, Günlük Burç Yorumları

20 Eylül 2019 Cuma, Günlük Burç Yorumlarında burcunuz size neler söylüyor? Yükselen Burcunuzu da okumayı unutmayınız...

Koç burcu

KOÇ BURCU

20 Eylül 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Sevgili Koç Burcu; Aşk hayatınızdaki dengenin farkına varacaksınız. Özellikle ilişkilerle ilgili negatife değil pozitife odaklanma eğiliminde olacaksınız. Bu durum ilişkinizin daha ahenkli bir duruma gelmesini sağlayacak. Bazı Koç burçları sağlık problemleri yaşıyor olabilirler. Zayıflamak için gereğinden fazla efor sarf etmiş olabilirsiniz. Aynı zamanda kilo vermek isteyen Koç burçları için de uygun zamanlar.

Boğa Burcu

BOĞA BURCU

20 Eylül 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sevgili Boğa Burcu; İş çevrenize karşı fazla kuşkucu bir tutum sergileyebilirsiniz. Bazı konuları fazla büyütmeye ve bu konularda kin tutmaya müsaitsiniz. Günlük rutinlerinizde istediğinizi elde edemediğiniz zamanlar olabilir. Evinizle ve ailenizle ilgili konularda düzenlemeler yapma fırsatı yakalayacaksınız.

İKİZLER BURCU

20 Eylül 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Sevgili İkizler Burcu; Geleceğe yönelik yapacağınız marjinal planlar hem hayat enerjinizi arttıracak hem de ilişkilerinizi canlandıracaktır. Tatiller, ufak kaçamaklar size iyi gelebilir. Yine öğrenmek istediğiniz bir konuda kurslar ve eğitimler size iyi gelecektir. Hafta sonu gelmişken, sevgilinizle, eşinizle, arkadaşlarınızla gidebileceğiniz güzel bir organizasyon planlayabilirsiniz.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU

20 Eylül 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç Burcu; Evinizde, güvenli alanınızda keyfiniz çok yerinde. Kendinizi huzurlu hissediyorsunuz. Ne zaman dışarıya çıkıyorsunuz sanki herkes üstünüze geliyor. Aslında bu size bir işaret olmalı. Beraber çalıştığınız insanları bu hissinize göre seçebilir, yeni kuracağınız işlere bu çerçeveden bakabilirsiniz. Maddi anlamda daha düzenlisiniz.

aslan burcu

ASLAN BURCU

20 Eylül 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 21 Ağustos)

Sevgili Aslan Burcu; kurmak istediğiniz yeni köprüleri, bağlantıları, anlaşmaları kurabileceğiniz, iletişim gücünüzün çok yüksek olduğu bir gün. Uzun süreden sonra kendinizi ilk defa maddi anlamda daha istikrarlı hissedebilirsiniz. Değişik istekleriniz olduğunu fark edebilir, isteklerinizi gerçekleştirmek üzere yeni adımlar atabilirsiniz.

başak burcu

BAŞAK BURCU

20 Eylül 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Sevgili Başak Burcu; Maddi anlamda oldukça şanslısınız. Güzellik, moda ve sanatla uğraşan Başak burçlarının çok daha fazla kazanç sağlayacağı bir dönem olacak. Kendinizi ortaya koymaktan, başarılı olduğunuz taraflarınızı anlatmaktan çekinmemelisiniz. Hatta aksine kendi değerinizin altını çizmeniz gerekiyor.

terazi burcu

TERAZİ BURCU

20 Eylül 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi Burcu; göz önünde olacağınız bir gün olacak. Kendinizle ilgili abartılı kararlar almaktan ve uygulamaktan uzak durmalısınız. Her duygunuzu üst perdeden yaşamaya müsaitsiniz. Şanslısınız. Gizli kalmış bazı konuları öğrenebilirsiniz. Aşk hayatınızda yaşadığınız karışıklıklar ve süregelen belirsizlikler sizi yoruyor.

akrep burcu

AKREP BURCU

20 Eylül 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Sevgili Akrep Burcu; Sonunda bilinçaltınızın derinliğindeki problemleri çözme fırsatı yakaladınız. İçiniz oldukça rahatlayacak. Kafa karışıklıklarınız son bulmasa bile, bazı öğrendikleriniz sizi tatmin edecek ve daha fazla kurcalama gereği duymayacaksınız. Odağınızı işinize ve kendinize çevirdiğiniz sürece problem olmayacak. Dış dünyadan son zamanlarda çok etkileniyorsunuz.

yay burcu

YAY BURCU

20 Eylül 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Sevgili Yay Burcu; Arkadaşlarınızla olmaktan ve kalabalıklar içinde yer almaktan mutlu olacağınız bir gün. Eğer bir planınız yoksa bile mutlaka dışarıda bir program yapın. Mesafelerle ilgili problemleri olan Yay burçları yavaş yavaş çözümleme fırsatı bulacaklar. Bu mesafeler fiziksel mesafeler olabileceği gibi bazı insanlarla olan duygusal uzaklaşmalar da olabilir.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU

20 Eylül 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Sevgili Oğlak Burcu; İnsanlar arasındaki imajınızı sağlamlaştırmak istiyorsunuz. Özellikle iş hayatınızda bazı dengeleri kuramadığınızda huzursuzlaşıyorsunuz. Hafta sonu geldi çattı. Günün sonunda işiniz ile ilgili problemleri işte bırakmayı unutmamalısınız. Maddi anlamda gereğinden fazla yaptığınız harcamalara dikkat etmeniz gerekiyor.

kova burcu

KOVA BURCU

20 Eylül 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Şubat)

Sevgili Kova Burcu; gelecek kaygılarınızı sahip olduğunuz somut fırsatları değerlendirerek sonlandırabilirsiniz. İlişkilerinizde çok başarılısınız. Her türlü yeni ortaklık için doğru zamanlar. Kova burçları hayatlarında temizlik yapıyorlar. Birçok insanı hayatınızdan çıkarmayı tercih etmiş olabilirsiniz. Planlama gücünüzün azaldığını hissedebilirsiniz. 

balık burcu

BALIK BURCU

20 Eylül 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Sevgili Balık Burcu; Kaybettiklerinizin değerini anladığınız bir gün. Kayıplara olan odağınız, kazançlarınıza olandan fazla. Son derece haklı olduğunuz konular var. Ancak bunlar için mücadele şekliniz yanlış. Doğruluğundan emin olmadığınız, arkasından argümanını sunamayacağınız hiçbir konuyu başınızda taşımamalısınız.