26 Temmuz 2019 Cuma, Günlük Burç Yorumları

26 Temmuz 2019 Cuma, Günlük Burç Yorumları

26 Temmuz 2019 Cuma, Günlük Burç Yorumlarında burcunuz size neler söylüyor? Yükselen Burcunuzu da okumayı unutmayınız...

Koç burcu

KOÇ BURCU

26 Temmuz 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Sevgili Koç Burcu;  bugün maddi konular üzerine yoğunlaşabilirsin. Borsa, şans oyunları gibi spekülatif kazançlarla ilgili konular dikkatini çekse de içerdikleri riskler tedirginlik yaratabilir. Aşk hayatında olumlu gelişmeler yaşanabilir ancak fazla sahiplenici tavırlardan uzak durmalı, hayattan keyif almaya bakmalısın.

Boğa Burcu

BOĞA BURCU

26 Temmuz 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sevgili Boğa Burcu; daha önceki tecrübelerine güvenerek harekete geçebilirsin. Mücadele ettiğin alanlarda deneyimli olsan da biraz gerilim hissetmen mümkün. Ev ve gayrimenkulle alakalı konularda yatırımlara yönelebilir, sana konfor sağlayacak ve güvende hissettirtecek koşulları yaratmak için harekete geçebilirsin.

İkizler Burcu

İKİZLER BURCU

26 Temmuz 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Sevgili İkizler Burcu; maddi manevi değerlerle ilgili konular sana huzursuzluk verebilir. Kendi içinde çözümler üretebilirsin ancak uygulamaya koyman için beklemen gerekebilir. Beklediğin haberlerin gecikmesi ya da yolculukların ertelenmesi duygusal açıdan güvensizlik yaratabilir.

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU

26 Temmuz 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç Burcu; geleceğini düşünerek temkinli hareket edebilir, maddi manevi kazançların üzerine yoğunlaşabilirsin. Ancak inatçılık yapman ya da daha fazla gelir beklentisi içinde olman seni çıkmaza sokabilir. Daha esnek davranarak hedeflerine ulaşabilirsin fakat lüks tüketimden uzak durmalısın.

aslan burcu

ASLAN BURCU

26 Temmuz 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 21 Ağustos)

Sevgili Aslan Burcu; iş hayatında daha fazla başarı elde etmek için elini taşın altına sokman gerektiğini fark edebilirsin. Maddi konularda risk almak ve kendini ön plana çıkarmak istesen de daha önceki deneyimlerinden dolayı işleri ağırdan alabilir, uzun vadeli düşünerek harekete geçebilirsin.

başak burcu

BAŞAK BURCU

26 Temmuz 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Sevgili Başak Burcu; esnek düşünememek ve görüşlerinde ısrarcı olmak önünü tıkayabilir. Kendini güvende hissetmek için hep aynı konu etrafında dönüp dolaşabilir, yeniliklere kapalı olabilirsin. Girişimlerinde başarıya ulaşmak için önceki deneyimlerinden ders çıkarmalı ve olayların bütününe bakabilmelisin.

terazi burcu

TERAZİ BURCU

26 Temmuz 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi Burcu; finansal konularda uzun vadeli yatırımlara girebilmen için uygun ortam oluşsa bile risk almaktan korkman önüne çıkan fırsatları kaçırmana yol açabilir. Duygusal paylaşımlarında güven sorunu yaşayabilirsin. Tecrübelerini kullanarak daha kontrollü ilerleme sağlayabilirsin.

akrep burcu

AKREP BURCU

26 Temmuz 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Sevgili Akrep Burcu; ikili ilişkiler ve ortaklıklarınla ilgili gelişmeler yaşayacağın bugün inatçılığın sana sorun çıkarabilir. Uzun süredir üstünde çalıştığın anlaşmaların imzalanmasında karşına çıkan pürüzleri daha önceki deneyimlerinden faydalanarak gidermen mümkün. Atacağın adımlardan sonuç alabilirsin, fakat fazla risk almaktan kaçınmalısın.

yay burcu

YAY BURCU

26 Temmuz 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Sevgili Yay Burcu; çalışma temponun yoğunluğu içinde karşına çıkan yatırım fırsatlarını kullanmak isteyebilirsin. Ancak riskten uzak durarak gelirlerini değerlendirebileceğin adımlar atmanda fayda var. Fakat beklentilerinin yüksek oluşu ve düşüncelerinde ısrar etmenden dolayı engellerle karşılaşabilirsin.

oğlak burcu

OĞLAK BURCU

26 Temmuz 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Sevgili Oğlak Burcu; keyif aldığın konulara yönelebilir, duygusal paylaşımlarında kendini ifade etmek isteyebilirsin. Çocuklarla ilgilenmeye, eğlenceye vakit ayırabilirsin fakat finansal konularda fazla dik başlı ve güvensiz davranman ve görüşlerinde esnek olmaman ufak çaplı krizlere yol açabilir.

kova burcu

KOVA BURCU

26 Temmuz 2019 Cuma, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Mart)

Sevgili Kova Burcu; iş ve aile yaşamına dair yapacağın değerlendirmeler önümüzdeki günlerde kararlar almanı gerektirebilir. Evinde yapacağın dekorasyon ya da tadilat konularında eşinle ya da yakın ilişkide olduğun kişilerle uyuşmazlığa düşebilir, gereksiz inatlaşmalardan dolayı işlerini erteleyebilirsin.

balık burcu

BALIK BURCU

26 Temmuz 2019 Cuma,GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Sevgili Balık Burcu;  kardeşlerle ve yakın çevreyle ilişkilerinde daha esnek davranmaya ve düşünmeye çalışmalısın. Para konularının da gündeme gelebileceği gelişmeler yaşayabilir, finansal durumun hakkında endişelere kapılabilirsin. İstediğin yolculuğun planlarını yapabilmek için işlerini düzenlemen ve maliyet hesabı yapman gerekebilir.