6 Ağustos 2019 Salı, Günlük Burç Yorumları

6 Ağustos 2019 Salı, Günlük Burç Yorumları

6 Ağustos 2019 Salı, Günlük Burç Yorumlarında burcunuz size neler söylüyor? Yükselen Burcunuzu da okumayı unutmayınız...

Koç burcu

KOÇ BURCU

6 Ağustos 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Sevgili Koç Burcu; gelecekteki planlarınız hakkında bazı konuları kafanızda büyütmüş olabilir. Bazı Koç burçları yarın istifa etme planları yapıyor olabilirler. Güzel haberler, hayatınızdaki değişimler, özellikle aşk hayatınızdan gördüğünüz destek sizi değişim yapma konusunda yüreklendirebilir. İçiniz kıpır kıpır olacak.

Boğa Burcu

BOĞA BURCU

6 Ağustos 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sevgili Boğa Burcu; Var olan olayları büyüttüğünüzde durum hep üzerinize kalıyor ve yine siz çözmek zorunda kalıyorsunuz. Konuları bu kadar büyütmeden ve içinize atmadan dile getirseniz ve belki biraz daha yumuşak bir tavır takınsanız her şey daha kolay akacak. Şimdi sorumluluğu üstünüze almalı ve gerekiyorsa özür dilemelisiniz.

İkizler Burcu

İKİZLER BURCU

6 Ağustos 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Sevgili İkizler Burcu; köklü ilişkilerinizi bozmak istemiyor, güvendiğiniz insanları kaybetmek istemiyorsanız, nasıl olsa onlar orada demeden emek vermelisiniz. Tıpkı diğer insanları yanınızda tutmak için harcadığınız zamanı, onlara da ayırmalısınız. İlişkiler açısından önemli bir gün olacaktır. 

yengeç burcu

YENGEÇ BURCU

6 Ağustos 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç Burcu; Bir süre umutsuzluğa kapıldınız biliyorum ama bugünden itibaren özellikle maddi anlamda yaşayacağınız gelişmelere inanamayacaksınız. Birçok Yengeç burcu hem gelir kapılarını parlatmak hem de özgüven tazelemek için yeni girişimler içerisinde olacaklar. Sürpriz gelişmeler, hayatınızda etiketinizi parlattığınız her yerde söz konusu olacaktır.

aslan burcu

ASLAN BURCU

6 Ağustos 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 21 Ağustos)

Sevgili Aslan Burcu; Gün içinde duygusal kaoslar yaşayabilirsiniz. Bir şeyleri yıkmak istiyor, bitirmek istiyorsanız harika, tamamen kurtulabilirsiniz. Ancak eğer amacınız bu değilse, uzlaşmak istiyorsanız çok yanlış bir yoldasınız. Hem sinirlerinize hem de kendi kendinize köpürttüğünüz duygularınıza dikkat etmelisiniz.

başak burcu

BAŞAK BURCU

6 Ağustos 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Sevgili Başak Burcu; İlişkinizi sağlamlaştırmak için uygun bir gün. Günü partneriniz ile geçirip ilişkinizi bir sonraki aşamaya taşımak için adımlar atabilirsiniz. Bir şeyleri yıkmak isterseniz de yıkıp yeniden başlatmak isterseniz de evren size yardım edecektir. Ani kararlar almadan önce arkadaşlarınıza, dostlarınıza danışabilirsiniz. Faydası olacaktır.

terazi burcu

TERAZİ BURCU

6 Ağustos 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi Burcu; Belki taşınma işlerinizi sonlandırdınız, belki seyahatlerden döndünüz veya gitmek için hazırlıklarınızı tamamladınız. Bugün evinize yerleşmek, evinizde topraklanmak, huzur bulmak için doğru bir gün olacaktır. Ne yapmak istediğinize karar verdiğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Kendinize güveniyor ve adım atmak için istek duyuyorsunuz. Ne yaparsanız yapın önce hayal edin.

akrep burcu

AKREP BURCU

6 Ağustos 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Sevgili Akrep Burcu; Bazı konularda gizli kalmış haberler alabilirsiniz. Bir şeylerin çok uzun süredir sizden saklandığını fark edebilirsiniz. Karanlık kalan, sizden saklanan her şey sizi çok rahatsız ediyor. Ailenizle ilgili konularda sınırlarınızı koruyamıyorsunuz. Sürekli kaçma isteği son zamanlarda ana gündeminiz oldu. Bir şeyleri değiştirme vaktiniz gelmiş olabilir. 

 

yay burcu

YAY BURCU

6 Ağustos 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Sevgili Yay Burcu; hiç tahmin etmediğiniz konulardan gelir elde edebilirsiniz. Yeni fikirler bulabilir, minik de olsa beklenmedik adımlar atabilirsiniz. Her karanlığın sonunda mutlaka bir aydınlık vardır. Yola güvenin, kendinize güvenin. Tek sıkıntınız hareket etmek. Rehavete kapılmamalısınız. 

oğlak burcu

OĞLAK BURCU

6 Ağustos 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Sevgili Oğlak Burcu; Kendinizde, dış görünüşünüzde ufak tefek değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Son zamanlarda etrafınızda olanlardan ve özellikle akraba, aile, kardeş, eş-dost çevrenizde olanlardan pek memnun değilsiniz. Bu sebeple kendi kendinize daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

kova burcu

KOVA BURCU

6 Ağustos 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Mart)

Sevgili Kova Burcu; Hareket enerjinizin arttığını fark edeceksiniz. Günlük rutinlerinizi hızlıca yerine getirebiliyorsunuz. Kendinizi gösterebileceğiniz yeni atılımlar yapabilirsiniz. Aklınıza gelenleri uygulayabilmek için harekete geçebilirsiniz. Sevgilinizin desteği size güç ve huzur veriyor.

balık burcu

BALIK BURCU

6 Ağustos 2019 Salı, GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Sevgili Balık Burcu; Arkadaşlarınızın tutumları ruh halinizi değiştirebilir. Beklenmedik iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Hem destekleniyor hem de eleştiriliyorsunuz. Belki de gerçekten bir şeyleri yanlış yapmış olabilirsiniz. Abarttığınız konular varsa beraberinde kayıpları da getireceğini bilmeli, biraz daha dengede kalmaya çalışmalısınız.