Akrep Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları!

Akrep Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları!

Hoşlandığınız kişi Akrep Burcu Erkeği mi? Onu nasıl etkileyeceğinizi bilmiyor musunuz? İşte size onu baştan çıkarmanız için tavsiyelerimiz.

Ona Karşı Net ve Dürüst Olun!

Akrep burcu erkekleri belirsizlikleri sevmez. Bu nedenle karşısında net olmayan bir kadın gördüğünde ciddi bir ilişkiden kaçarak arkadaşlık ilişkisine evet diyerek hislerinin önüne geçebilir. Bu durum onun şüpheci olmasından da kaynaklıdır. Akrep burcu erkeği asla yeni tanıştığı kişilere güvenmez. Bu noktada akrep burcu erkeğini tavlamanın yollarını arıyorsanız sabırlı ve net olun. Ancak sabırlı kişiler akrep burcu erkeklerini elde edebilirler. Eleştiriden hoşlanmazlar fakat karşısındaki kişiyi fazlaca eleştirmeden de duramazlar.  Onun ön yargılarını yıkmak ise sizin elinizde. Eğer ciddi bir ilişki istiyor ve akrep burcu erkeğinin de sizi yarı yolda bırakmamasını istiyorsanız ona sevginizi hissettirin. Bir defa bağlanan akrep burcu erkeğinin sizden kopması hiç kolay olmayacaktır. Uzaktan şıpsevdi gibi görünen akrep burcu erkeklerinin ilişkilerinin bitme sebepleri çoğunlukla güvensizlik ve yalandır. Daima dürüst olandan yanadır bir akrep burcu erkeği. Dürüst bir kadın akrep burcu erkeği üzerinde tarifsiz bir etki bırakacaktır. Tutkuları yüksek ve karakteri net akrep burcu erkekleri ikilemde kalmaktan hiç hoşlanmazlar. Duygularını gizlemeyen fakat akrebin akıl oyunlarına göz yumacak bir kişilikte iseniz akrep burcu erkeğini dürüstlük ile etkileyebilirsiniz.

İlgi Gösterin!

Akrep burcu erkekleri kadınlar üzerinde gazlaca etki bırakan bir burçtur. Girdiği ortamlarda her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Her zaman ilgi bekler ve sevdiklerinden de bekledikleri ilgiyi sürekli görmek ister. İlgisiz bir kadın akrep burcu erkeklerinin tercihi olamaz. Bu durumda ilginizi dile getirmekten çekinmeyin. Kıvrak zekâsı, gizemi ile kendisinden etkilenen kişileri çabucak hisseder. Hissettikden sonrada çeşitli oyunlara başvurarak kıskandırmaya çalışabilirler. Bu noktada akrep burcu erkeğinin sizden beklediği sabırlı olmanız ve bu oyuna eşlik etmenizdir. Fakat bu denli bir sabır kimde bulunur bilinmez.

Tutkulu olun!

Akrep burçları tutkuları ile bilinirler. Tutkulu olduğu kadar da kıskanç bir âşıktır. Sevdiklerini çok sahiplenirler ve daima yanlarında isterler. Akrep burcu erkeği nasıl elde edilir ve nasıl bir âşık olurlar? Kalabalıktan hoşlanan akrep burbu erkelleri her zaman sevdiklerinin yanında olacak ve duygularını hissettirmekten kaçınmayacaktır. Âşık bir akrep burcu erkeği sevdiği kadına şaşılacak derecede bağlanır ve sadıktır. Bu bağ birlikte hoş vakitler geçireceklerine de işaret eder. Sevgisiyle tutkularını harmanlayıp sevdiğini mutlu etmeyi bilen bir erkeğe dönüşecektir âşık olunca. Âşık olduğunda sizi yönetecek olan akrep burcu erkekleri için cinsellik oldukça önemlidir. Cinsel yönleri güçlü akrep burcu erkekleri yasaklardan hoşlanmazlar. Kararlı, içine kapanık fakat bir o kadar da ihtiraslı akrep burcu erkekleri âşık olunca hayatın olumlu yönlerini görürler hep. Sevdikleri ile eğlenmekten keyif alır, yeni yerler keşfetmekten hoşlanırlar. Siz de onun gibi yeni maceralara atılmak ve yeni yerler keşfetmek isteyen bir kadınsanız uzun süreli birliktelik yaşanmaması mümkün değildir.