Akrep Burcu ile Aşk ve Evlilik

Akrep Burcu ile Aşk ve Evlilik

Burçlar arasındaki uyuma göre, size uygun ilişkiyi belirlemek ve doğru aşkı yakalamak, doğru kişiyle evlenmek için burcunuzu okuyun...

Ateşli Akrepler

Gözleriyle büyüleyen Akrep burcu kadını, tutkuludur. Erkek Akrep içinse cinsellik her zaman ön plandadır.

Akrep Burcu Kadını 

Kinci ve esrarengiz

Çok tutkulu ve duygusaldır. Bu tutkusu giyimine yansır. Her kıyafetinde muhakkak dikkat çekici bir unsur vardır. Duygularını ve iç dünyasını gizlemeyi iyi başarır. Kendisine zaman zaman rahatsız bile edebilecek derecede güvenir. İçinde fırtınalar kopuyor olsa bile renk vermez. Çünkü esrarengiz olmayı sever.

Birinin dikkatini çekmek istediğinde hedefe kilitlenir ve muhakkak amacına ulaşır. Çok kalabalık bir ortamda bile bir kişinin dikkatini çekmek istediğinde, başkaları fark etmeden ufak bir hareketle mesajını yerine ulaştırabilir.

Kendisini asla ezdirmez. Karşısındaki erkeğin muhakkak kendisinden üstün olması gerekir. Erkeğe ancak üstün ve güçlü olması karşılığında saygı gösterebilir. Birlikte olduğu erkeğin cinsel ve duygusal arzularını tam anlamıyla tatmin etmesini ister. Flörtü, macerayı sevse bile, erkeğe sadık kalmayı tercih eder. Aldatıldığını öğrenirse, elinden gelen kötülüğü yapacak kadar da kinci ve öfkelidir.

Akrep Burcu Erkeği

Seks çok önemli!

Kendisine zaman zaman ukalalık boyutuna ulaşabilecek kadar güvenir. ‘Dediğim dedik’tir. Aksini düşünseniz bile en sonunda onun istediği olur. Genç yaşlarda çapkınlığa başlar. Yanında sürekli bir kadının olmasını ister. Kendisini tek tecrübeyle sınırlamaktan hoşlanmadığı için, çok sayıda ve farklı ilişkiler yaşayabilir. İlk gördüğü kadına âşık olup, ömür boyu birlikte olması hemen hemen imkansızdır.

Birinden hoşlandığında, bir anda ateşli bir erkeğe dönüşebilir. Cinsellik onun için oldukça önemlidir. İlişkiyi yöneten tarafın kendisi olmasını ister. Çok kıskançtır ama eşinin, her şeyiyle dikkat çekici olmasını ister. Herkesin ilgisini çeken bir kadının onun olduğunu düşünmesi gururunu okşar. Kıskançlığıyla eşini bunaltabilir. Daldan dala konsa da aradığı kadını bulduğunda onu mutlu etmek için elinden geleni yapar. Aile yaşamında titiz sayılır.

Akrep Burcu Aşk ve evlilik

Akrep burcu insanının gözleri çok belirgindir. Bakışlarıyla yakar. Aşklarını dolu dolu ve sınırsız yaşamak isterler. Seksüel açıdan kendilerini çok yüksek seviyede görürler. Onlar için sekste güçlü olmak hayati bir meseledir. Sevinçlerini de, üzüntülerini de yoğun yaşarlar bu nedenle bir Akrep’le beraberseniz mutlaka sabırlı olmalısınız. Evliliğe karar verdiklerinde seksüel uyumu şart koşarlar. Dikkatli, sevgi dolu ve eşinin başarısı için destekleyen bir eş olurlar. Kıskanç olabilirler. Evliliklerini korumak için ellerinden geleni yaparlar.

Aşk Uyum Tablosu

Akrep Burcu  - Koç Burcu 

Zor bir beraberlik. Birbirlerini yönetmek isterler.

Akrep Burcu  - Boğa Burcu 

Boğa Akrep’e güven verirse güzel bir beraberlik. Her iki taraf kendi eksiklerini tamamlar.

Akrep Burcu  - İkizler Burcu 

Sorunların yaşanacağı bir beraberlik.

Akrep Burcu  - Yengeç Burcu 

Uyumlu ve mutlu bir beraberlik.

Akrep Burcu  - Aslan Burcu 

Hareketli, tatmin edici bir beraberlik.

Akrep Burcu  - Başak Burcu 

Olumlu ve destekleyici bir beraberlik.

Akrep Burcu  - Terazi Burcu 

Duyguların tatmin edildiği, çiftlerin arasında çekim olan bir beraberlik.

Akrep Burcu  - Akrep Burcu 

Ya mutlu ve ya mutsuz bir beraberlik. Birbirlerini anlamalarına bağlı.

Akrep Burcu  - Yay Burcu 

Uyumsuz ,sorunların yaşandığı bir beraberlik.

Akrep Burcu  - Oğlak Burcu 

Uyuşmazlığın yaşandığı,zor bir beraberlik.

Akrep Burcu  - Kova Burcu 

Mücadelenin yaşandığı,zor bir beraberlik.

Akrep Burcu  - Balık Burcu 

Sorunların yaşanacağı bir beraberlik.