Akrep Burcunun En Önemli 12 Özelliği!

Akrep Burcunun En Önemli 12 Özelliği!

Akrep Burcunun en önemli 12 özelliğini madde madde listeledik.

1. Akrep burcu, hayal gücü, tutku, duygusallık, kararlılık, inatçılık, kurnazlık gibi kavramları temsil eder.

2. Akrep burcu aşırılıkların burcudur. Çeşitli özelliklere sahip bu burçlar güçlü oldukları kadar zayıf olabilirler. Kısacası insan doğasının sahip olabileceği en iyi ve en kötü özellikleri bir arada bulundurabilen bir yapıya sahiptirler.

3. Akrep burcu sembol olarak, işlerini alttan alttan yapan, ölümcül zehriyle düşmanlarını öldüren bir hayvanı gösterir. Aynı şekilde Akrep burçları onlara yapılan kötü bir şeyi asla unutmazlar. Doğru zaman geldiğinde intikam almak için harekete geçerler.

4. İyi gizlemeyi başarsalar da aslında tehlikeli bir rakiptirler. Eğer sonunda kazanmak varsa ellerinden geleni ardına koymazlar ve herkesten çok çalışırlar. Fırsatları olursa biriktirdiklerini kullanmakta çekingen davranmazlar. Rakiplerinde bir zayıflık sezdikleri anda, onu alt etmek için harekete geçerler.

5. Kolay adapte olabilmeyi becerir. Eğer gerekiyorsa kariyerini başka kanaldan yönetmek için, müthiş enerjisiyle yeni bir yol izler. Bir sorunla karşılaştığında ise, onu başarıya döndürmeyi becerir.

6. Duyguları konusunda büyük bir yoğunluk yaşar. Duyguları sadece onda hüküm sürmez ayrıca karakterini yeniden şekillendirir. Dahil olduğu her şeye tutkuyla yaklaşır; bu işle, aşkla ya da ilişkilerle ilgili olabilir.

7. Akrep burcu gurur sahibi bir insandır. O kendisinin ne olduğunu, ne olmadığını çok iyi bilir ve başkalarının onun hakkındaki düşünceleri, onun bilgisini değiştirmez. Eleştiriler bir kulağından girer, öbür kulağından çıkar; komplimanlar onu bir santim yerinden oynatmaz.

8. Yönetici gezegeni Mars olan Akrep burcunun gözünden hiçbir şey kaçmaz.

9. Akrep çevresindekilere son derece bağlıdır. Sivil yaşamdaki felaketlerde olsun, zorluklar, problemler asla onu yıldırmaz. Her zaman dostlarına, akrabalarına, sevdiklerine kocaman bir sevgi gösterir.

10. Akrep burçlarının en çok karşılaştıkları sorunlarından biri ketumluklarıyla veya kıskanç tavırlarıyla çevrelerinde öfke uyandırabilmeleridir. Keskin ve zıt tavırları terslik yaratarak, karşı tarafı şiddetli tepkilere varacak boyutlarda öfkelendirebilir.

11. Akrep burcu miras burcudur. Onlar amaç ve kaderleri doğrultusunda çıktıları yolculukta gerçek mutluluğu, yaşam güçlerini başka insanlara aşılayarak bulurlar.

12. Akrep burcunun kişiliğindeki gizem, giyim tarzından belli olur. Ucuz ya da pahalı olsun aldıkları her kıyafette siyah renginin bulunmasına dikkat ederek mistik bir tarz yaratırlar.

BURÇDELİSİ'nde Daha Fazlası:
#AKREP BURCU #AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ #AKREP BURÇLARI