Aslan Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları!

Aslan Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları!

Hoşlandığınız kişi Aslan burcu erkeği mi? Onu nasıl etkileyeceğinizi bilmiyor musunuz? İşte size onu baştan çıkarmanız için tavsiyelerimiz.

Özgüven Şart!

Aslan burcu erkeği genellikle özgüveni yüksek ve kendinden emin kadınlardan hoşlanır. Bu sebeple aslan burcu erkeğini elde etmek istiyorsanız özgüven konusunda yeterli bir donanıma sahip olmalısınız ya da kendinizi özgüvenli gibi göstermelisiniz diyebiliriz. Aslan burcu erkeği sosyal hayatında bile özgüveni yüksek kadınlarla arkadaşlık eder ve sahip olduğu bu özgüveni dışa vurarak kendini gösterme potansiyeline sahip olan kadınları kendi eksenine çeker. 

Özgün olun!

Özgün olmakta ne demek dediğinizi duyar gibiyiz. Aslan burcu erkeğinin en önem verdiği kriterlerden biri de kadınların yapmacık tavırlardan uzak olması ve kendi karakterlerini özgün bir şekilde ortaya koymasıdır diyebiliriz. Hakikaten diğer birçok burcun aksine aslan burcu erkeği, birlikte olmak istediği ve ilişki yürütmek istediği kadının farklı olmasına dikkat eder. Hal böyle olunca da sıradan kadınlarla ilişki ve iletişim içinde olmaktansa özgün ve başkasını taklit etmeyen bir kadınla birlikte olmayı tercih eder. İşte bu yüzden herhangi bir kadın aslan burcu erkeğini derinden etkilemek ve onun kalbine aşk tohumu ekmek istiyorsa, kesinlikle kendi tarzını yaratmalı ve kendine özgün duruşu ile çevresine ışıltı saçmalıdır.

İyi Bir Dinleyici Olun!

Bu hayatta herkesin bir hikayesi vardır fakat konu aslan burcu erkeği ise, onun sadece bir hikayesi değil yüzlerce hikayesi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Dolayısı ile aslan burcu erkeğini etkilemenin en güzel yollarından biri, bu hikayeleri dinlemek hatta can kulağı ile dinlemektir. Evet, bu erkek tipi yeri geldiğinde oldukça konuşkan bir yapıya sahiptir ve ilişki içerisinde olduğu kadının kendisini can kulağı ile dinlemesini bekler. Bunu yapabilen bir kadın aslan burcu erkeğinin hem gözüne hem de gönlüne girebilir ve onu gerçek anlamda fethetmenin mutluluğunu doya doya yaşayabilir. 

Yüreklendir ve Gücünü Hissettir!

Aslan burcu erkeğini bazı durumlarda yönlendirmek ve yüreklendirmek, herhangi bir konuya yada konuda teşvik etmek, oldukça güzel sonuçlar doğurur. İşte aslan burcu erkeğinin bu özelliğini ve yapısını bilen herhangi bir kadın, aslan burcu erkeğini doğru bir şekilde yüreklendirir ve yönetmeyi başarabilirse kalbini de ele geçirmiş demektir. Evet, aslan burcu erkeğini tavlamanın yollarından biri, onu doğru sözlerle ve mantık dolu cümlelerle ikna edip herhangi bir yöne yönlendirmek ve ona mantığın gücünü göstermektir. Tabiki bunları çaktırmadan yapacaksınız yoksa hassas egosu zedelenir ve herşey bir an da tersine dönebilir.

Bu durumda size tavsiyemiz şudur:

Birlikte olduğunuz aslan burcu erkeğinin güçlü yönlerini analiz ve tespit etmeye çalıştıktan sonra, bu konularda güzel bir eylem planı hazırlayın ve onun güçlü yönlerini yeri geldiğinde ifade etmeye ve anlatmaya çalışın. Veya onunla birlikte iken kendi yapamadığınız şeyleri ona yaptırarak onun ne kadar değerli ve güçlü olduğunu, dolaylı olarak hissetmesini sağlayın.