Aslan Burcu ile Aşk ve Evlilik

Aslan Burcu ile Aşk ve Evlilik

Burçlar arasındaki uyuma göre, size uygun ilişkiyi belirlemek ve doğru aşkı yakalamak, doğru kişiyle evlenmek için burcunuzu okuyun...

Gösterişli Aslanlar!

Kendisine güveniyle tanınan Aslan burcu kadını, görkemlidir. Sıcak, romantik ve ateşli Aslan burcu erkeği koruyup kollayacağı bir kadın arar.

Aslan Burcu Kadını

Ateşli, kararlı ve bağımsız

Her zaman bakımlıdır. Gösterişine önem verir. Gece hayatına bayılır. Modayı takip eder. Pahalı şeylerden hoşlanır. Özgürlüğüne düşkündür. Kendisine olan güveniyle, kalabalıkta bile fark edilir. Sempatik ve nazik kadın modeli, tamamen iyi bir etki yaratmak için oynadığı bir roldür.

Özellikle eşi tarafından ne yapması gerektiğinin söylenmesinden hiç hoşlanmaz. Bir kez karar verdi mi asla dönmez. İlgi odağı olmak ister. Eğlence hayatına düşkünlüğü nedeniyle evlilik ona uzak gelebilir. Evlense de erken çocuk sahibi olmaya pek yanaşmaz. Onu elde etmenin en iyi yollarından biri ona sürekli hediye vermektir. Kendisini bir yıldız gibi hissettirdiğinizde size yaklaşacaktır. Baskı ve kıskançlıktan hoşlanmaz ama kendisi bunları yapar. 

Çok sadık ve ateşlidir. Bir erkeğin kendisini hak ettiğine inanırsa, ona sevgisini verir. Aşk konusunda ayakları hep yere basar. Emretmeyi çok sever. Kukla bir erkeği de tercih edebilir. En küçük kaçamak girişimini bile hoş görmez; karşılık verir.

Aslan Burcu Erkeği

Kahraman ruhlu

Gösterişine çok düşkündür. Etrafında mutlaka kendisine hayran, kendini dinleyen insanlar barındırır. Sakin görünür ama öfkelendiği zaman yeri göğü inletir. Birlikte olduğu kadını ne olursa olsun korur. Kahraman gibi davranan erkeklerden hoşlanan kadınlar için idealdir. Sıcak, romantik, ateşlidir. Güzel aşk sözleri ve jestleriyle birlikte olduğu insanın ayaklarını yerden keser. Oyun kabiliyetini, aşk hayatında en iyi şekilde kullanır.

Kendini beğenmiş görünse de hep pohpohlanmak ister. Sevgi, ilgi ister. Fakat anaç bir ilgi istemez. Görkemli, asil, cana yakın, söz dinleyen ve güçlü kollarının arasında kaybolan bir kadın arar. Eşini çok sevse de zaman zaman küçük çapkınlıkların, kendini iyi hissetmesi için gerekli olduğunu düşünür. Özgür olmayı ister. Ama eşine aynı toleransı tanımaz. Eşinin çalışmayıp evde olmasını isteyebilir.

Aslan Burcu Aşk ve Evlilik

Romantiktirler ve kolay âşık olurlar. Ama ilişkinin başlangıcında partnerlerini ezmekten biraz hoşlanırlar. İlişki ilerledikten sonra kendilerini karşı tarafa teslim ederler ve oyunu kuralına göre oynayan bir aşığa dönüşürler. Cinselliklerini yoğun yaşar; mükemmel eş olabilirler. Aslan burcu kadını, tapılırcasına sevilmek ister. Eşinin her zaman arkasındadır. Erkekler ise biraz serttir. Evde oturmaktan mutluluk duyan kadınlardan hoşlanırlar. Bağımsız kadınlarla ise pek anlaşamazlar.

Aşk Uyum Tablosu

Aslan Burcu  - Koç Burcu 

Olumlu bir beraberlik. Birbirlerini anlar ve desteklerler.

Aslan Burcu  - Boğa Burcu 

Boğa kıskançlık yapmazsa mutlu bir ilişki yaşarlar.

Aslan Burcu  - İkizler Burcu 

Duygusal uyumsuzluğun olduğu bir beraberlik.

Aslan Burcu  - Yengeç Burcu 

Genel olarak iyi bir beraberlik.

Aslan Burcu  - Aslan Burcu 

Lider olmak isteyen iki insanın beraberliği. Sorunlar yaşanır.

Aslan Burcu  - Başak Burcu 

Uyumlu bir beraberlik.

Aslan Burcu  - Terazi Burcu 

Her iki taraf akıllı davranırsa uyumlu bir beraberlik.

Aslan Burcu  - Akrep Burcu 

Hareketli, tatmin edici bir beraberlik.

Aslan Burcu  - Yay Burcu 

Uyumlu ve mutlu bir ilişki.

Aslan Burcu  - Oğlak Burcu 

Mutsuz ve sorunlu bir beraberlik.

Aslan Burcu  - Kova Burcu 

Olumlu ve uyumlu bir beraberlik.

Aslan Burcu  - Balık Burcu 

Sorunlu ve mutsuz bir beraberlik.