Balık Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları!

Balık Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları!

Balık Burcu Erkeğinin akıl almaz hayal dünyasına uzaktan bakıp hayran olanlar, hazırsanız işte size onu baştan çıkarmanız için tavsiyelerimiz.

Hayallerininde Ötesine Yerleşin!

Yattığı yerde marsta bile yaşama kabiliyeti olan, hayallerinde yuvalar kuran, masallar yazan Balık burcu erkeği, kendi düş dünyasında da kocaman platonik aşkını hazzın doruklarında zaten yaşar. Balık burcu erkeği hayallerindeki kadınla değil de benimle olsun diyorsan, kendine deli gibi aşık etmelisin. Tabiki Huzurunu kaçırıp, rahatını bozmadan.

Olduğun Gibi Görün!

İlk görüşmede tavlamak için, yaptığın küçük araştırmadan elde ettiğin kadınmış gibi görünmeye çalışırsan hükmen mağlup sayıldın demektir. Balık burcu erkeğinin doğa üstü sezgilerini asla hafife alma! Gerçek bir “Balık dünyası sever” olmayacaksan, mış gibi yapma, mümkünse uzak dur! Ama o kadınsan, elini korkak alıştırma, şovunu yap, kendini sakınma! Bırak saçma olsun, ayarı kaçsın sohbetin, ama samimi olsun!

Bazen Kontrolsüz Güç de Güçtür!

Duvarlardan ürken, gökyüzünden başka çatı tanımayan, bulutları görmeden nefes alamayan, sınır tanımaz Balık burcu erkeği, kendi sınırlı dünyanda yaşatmaya çalışma! Onun ucu açık dünyasının bir parçası olursan ne ala ama huzursuz ortamlarda, gündelik rutinlerde takılıp kalmak istersen, avcunu yalarsın! Dünyaya zaman zaman inen Balık burcu erkeği, fazla sarılmaya, sıkılmaya gelmez! Avcumun içi, kalbimin sol yanı gibi onu kıstıracak alanlardan bahsedip havanı alma!

Fazla Gerçekçi Olmak Balık Usandırır!

Balık burcu erkeği, ne iş arkadaşın ne dava yoldaşın! Romantizmin kabından taşana kadar anlamaz, küçük şeylerle yetinmez! Aşkta ve fantezide cömert Balık burcu erkeği, fazla ciddiyete, yüksek mantığa dayanamaz, kendi göklerinde yaşattığı duygularını küçümseyip, gerçek cümlelerle ifade etmeye hele ki eleştirmeye asla kalkışma. Yüksek irtifada yaşayan Balık burcu erkeği, paraşütünü takmadan salındığı boşlukta, ani yargılarınla betona çakılır, ortadan kaybolur!

Asansörde Yaşamaya Alış!

Ne zaman dibe indik ne oldu da göğe çıktık der, duygu girdabında salınır durursun. Ağlarken ansızın mutluluktan uçabilir, en keyifli anı kederlerle örülmüş bir yas havasına sokabilir. Anlamadığın duygularına takılıp kalmamalı, akışta salınan Balık burcu erkeğine kayakta eşlik etmelisin. Ayak direr, duygularını sorgulamakta inat edersen, akıntının şiddetiyle kıyıya vurmayı da göze almalısın.

Romantizm Algını Değiştir!

Eğer romantizmden anladığın, yatak odası sesiyle usulca şiir okumak, mum ışıklı az yemekli masalar hazırlamak, el ele tutuşup konuşmadan saatlerce gezmek ise bu bilgileri vakit kaybetmeden en yakın çöp konteynırına bırak! Hayal gücünü zorla ve yeni romantiklik yolları icat et! Sohbetini bol, konunu da derinlikli tut! Öyle gündelik sığ sohbetlerle ilgisini çekemezsin. Kurmaca, mitolojik, pamuklu diyaloglarla dikkatini cezbet, Balık burcu erkeğini hayallerinden yakala!

Yürüme Salın!

Balık burcu erkeği ayakları yere sağlam basan, güçlü kadınları değil; yükseklerde salınan, ayaklarına kadar uzanan saten elbiseleriyle uçuşan mistik kadınları sever. Dişi enerjinle yayılman, zarifçe oturman, sessizce konuşman gerekir! Yüksek topuklara, kızıl saçlara bayılırlar. Beden dilinden ruhunu okumak, stilinle seni tanımak ister. Ne de olsa cennetten onun için düştün.