Balık Burcu ile Aşk ve Evlilik

Balık Burcu ile Aşk ve Evlilik

Burçlar arasındaki uyuma göre, size uygun ilişkiyi belirlemek ve doğru aşkı yakalamak, doğru kişiyle evlenmek için burcunuzu okuyun...

Balıklar duygusal!

Kırılgan Balık burcu kadını ağladıkça rahatlar... Önsezisi güçlü Balık burcu erkekleri, yatakta iyidir.

Balık Burcu Kadını

Mahsun prenses

Yaralansa da yaşadıkları yüzüne yansımaz. Her zaman mutluymuş gibidir... Ama aslında içinde sıkıntılar taşıdığını hiç kimse bilmez. Duyguları çok büyük bir hızla değişir. Mahsun bir çekiciliği vardır.

Tek derdi sevilmektir. İlgiye her zaman ihtiyacı vardır. Hayatının her evresinde duygularını paylaşabileceği birinin yanında olması çok önemlidir. Ağlamayı çok sever. Bunu kendini rahatlatmak için yapar. Ağlamadığı taktirde rahatlayamayarak hasta bile olabilir. Birlikte olduğu insanın yumuşak olması gerekir. Sert sözler karşısında kırılabilir. Mücadeleci değildir; sert tavırlar karşısında kaçabilir.

Karamsar yapıları nedeniyle karşı cinsle ilişkilerinde ürkek davranabilir. Kendisini koruyacak, dış dünyanın kötülüklerinden uzak tutacak birini arar. Cinsellikle arası iyidir. Ürkekliği ona ayrı bir çekicilik verir. Birlikte olduğu insanı mutlu etmek için ne yapacağını çok iyi bilir. Gelişmiş bir erotizm anlayışı vardır.

Karşısındakini mutlu ettiği zaman kendisi de mutlu olur. Evlenip güvenli bir yuvaya sahip olmaktan ve çocuklarıyla ilgilenmekten zevk alır.

Balık Burcu Erkeği

Değişken çapkın!

Bir günüyle diğer günü tutmayabilir. Sırlarını genelde kimseyle paylaşmaz ama çok iyi bir sırdaştır. Değişik bir önsezisi vardır. Etrafta dönen bütün oyunları hemen çözebilir.

İlişkilerinde güvene ve sadakate ihtiyacı vardır. Kıskançtır ama bu duyguyu içinde yaşar. Birlikte olduğu insan ise onun kendisini hayatta kıskanmadığını düşünecektir. Bazen eşiyle ilgili garip davranışlar içine düşer. Birden bire ilgisizleşebilir. Böyle durumlarda üstüne gitmek tehlikelidir. Çünkü iyice içine kapanabilir.

Birlikte olduğu kadını mutlu etmeye bayılır. Karşılıksız verir. Bu özelliğiyle istismarlara açık bir yapısı vardır. 

Çapkındır. En iyiyi bulmak için bir kadından diğerine koşabilir. Eğer yaşadığı ilişkide aşk bitmişse, bunu muhakkak başka bir kadında bulabileceğine inanır. Cinsel hayatı oldukça renklidir. Gelişmiş bir hayal gücü vardır.

Hayalindeki kadın, ona karışmayan, en küçük hatasında söylenmeyen, onun moralini yükselten bir kadındır. Genelde çocuklarına çok düşkün olduğu söylenemez.

Balık Burcu Aşk ve evlilik

Büyük aşkı ararlar... Bu uğurda birçok başarısız tecrübe geçirip, kalplerini birçok parçaya bölebilirler. Kalp kırıklıklarını genelde aşamazlar ama yeni aşklara her zaman umut dolu başlarlar.İlişkiye balıklama dalarlar ve hemen aşık olurlar. Gözleri hiçbir şeyi görmez. Bu körlük bazen birlikte oldukları kişinin hatalarını görmemeye kadar varabilir.

Özel günlere çok önem verirler, bunun için bir kutlamayı asla unutmazlar. Onlar için balayı asla bitmez. Evlilikleri rüya gibi olmalıdır. Eğer bir gün bu rüyadan uyanırlarsa, hayal kırıklığı başlar. Problemler arttığı takdirde ayrılık çok uzakta değildir.

Evlilik kurumuna saygısının yanı sıra sosyal yaşamları çok önemlidir. Dostluklara çok önem verirler. Aşırı sosyal yapıları, zaman zaman kıskançlık konusu olabilir.

Aşk Uyum Tablosu

Balık Burcu  - Koç Burcu 

Çiftlerin uyuşmadığı bir beraberlik.

Balık Burcu  - Boğa Burcu 

Mutlu ve uyumlu bir beraberlik.

Balık Burcu  - İkizler Burcu 

Zor bir ilişki. Birbirlerinin duygularını tatmin edemezler.

Balık Burcu  - Yengeç Burcu 

Birbirlerini anlayan çiftlerin beraberliği.

Balık Burcu  - Aslan Burcu 

Sorunlu ve mutsuz bir beraberlik.

Balık Burcu  - Başak Burcu 

Birbirlerini anlamakta zorlanırlar. Sorunlu bir beraberlik.

Balık Burcu  - Terazi Burcu 

Beraberlik sürse dahi, mutsuz bir ilişki.

Balık Burcu  - Akrep Burcu 

Sorunların yaşanacağı bir beraberlik.

Balık Burcu  - Yay Burcu 

Birlikte yaşamakta zorlanırlar. Sorunlu bir beraberlik.

Balık Burcu  - Oğlak Burcu 

Uyumlu ve mutlu bir beraberlik. Birbirlerini tamamlarlar.

Balık Burcu  - Kova Burcu 

Anlaşabilmek için zorlanırlar.

Balık Burcu  - Balık Burcu 

Birbirlerini anlayabildikleri için uyumlu bir beraberlik.