Başak Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları!

Başak Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları!

Hoşlandığınız kişi Başak burcu erkeği mi? Onu nasıl etkileyeceğinizi bilmiyor musunuz? İşte size onu baştan çıkarmanız için tavsiyelerimiz.

Pozitif ol!

Başak burcu erkeğini tavlamanın yollarının başında oldukça geniş bir ruh dünyasına sahip olmanız ve kendinizi bu anlamda geliştirmiş olmanız gerekmektedir. Başak burcu erkeği hayata dolu tarafından bakmayı becerebilen ve pozitif yönü güçlü olan kadınlardan hoşlanır ve genellikle onlara eğilim gösterir çünkü kendileri negatif düşünce bayrağını ellerinde bulundurdukları ve bardak su dolu olsa bile hayır boş diyecek kadar pervasız bir inatçılığa sahip olduklarından dolayı enerji ve pozitiflik şart!

Zekanızı Ön Plana Çıkartın!

Başak burcu erkeği yeri geldiğinde zekası ile ön plana çıkan, bunu çevresindeki insanlara gösterebilen kadınlarla birlikte olmayı ister çünkü kendiyle bile yarış ve kavga halinde olan bu başak burcu erkeğine çevresine hava atmasını sağlayacak nedenler vermelisiniz. Dolayısı ile başak burcu erkeğini tavlamanın yollarının bir diğer şartı, zekanızı ön plana çıkartın sonra da keyifle oturup izleyin.

Yardımsever olun!

Başak burcu erkeğinin hassas yüksek egolu yapısının yanında birde narin, yardımsever tarafı vardır ve bu yönüne de hitap etmelisiniz. Başak burcu erkeği birlikte olduğu insanlara elinden gelen her türlü yardımı yapar ve yaparkende çok samimidir. Yani başak burcu erkeği göstermelik yapılan iyiliklerden değil, hakiki ve içten gelerek yapılan iyiliklerden hoşlanır. Sizde böyle bir kadınsanız size hayran olmaması imkansızdır.

Bencil olmayın!

Ne de olsa iki bencil bir ipte oynayamaz! Başak burcu erkeği, bencillikten uzak ve çevresindeki insanlara karşı duyarlı olan kadın tipleri ile ciddi bir ilişki kurma eğilimi gösterir ve bu kadın tipleri ile birlikte olmaktan sonsuz derecede mutluluk duyar. Bu nedenle başak burcu erkeğini tavlamanın yollarını arayan kadın çevresindeki insanlara karşı duyarlı olmalı ve onlarla güzel ilişkiler kurabildiğini gözler önüne sermelidir. Yani sizde kendi içinizdeki bu cevheri keşfedip ve içinde bulunduğunuz ortamlara değer katabileceğinizi bilmeli ve bunu başak burcu erkeğine göstermelisiniz. Çünkü başak burcu erkeği gerçekten de çevresindeki insanları mutlu edebilen kadın tipleri ile beraber olmayı ister, onlarla beraber bir arada olmak kendi bencilliğini göz ardı ettirebileceği için başak burcu erkeğini mutlu eder.