Başak Burcu ile Aşk ve Evlilik

Başak Burcu ile Aşk ve Evlilik

Burçlar arasındaki uyuma göre, size uygun ilişkiyi belirlemek ve doğru aşkı yakalamak, doğru kişiyle evlenmek için burcunuzu okuyun...

Sabırlı Başaklar!

İyi yürekli Başak Burcu kadını asla dalga geçilecek biri değildir. Erkek Başak ise dürüst, güvenilir ve tutumludur.

Başak Burcu Kadını

Dışı sert, yüreği yumuşak

Dışarıdan baktığınızda ‘dünyaları ben yarattım’ edası vardır. İnsanları kendine yaklaştırmaz. Ama başarılı olup iç dünyasına girerseniz, bu ‘kendini beğenmiş’ görüntüsünün altında ne kadar kırılgan bir insan olduğunu görebilirsiniz.

İyi yürekli ve yardımseverdir. Duygularını kolay kolay dışa vuramaz, ilişkiye başlamaları zordur; sabırlı bir erkeğe ihtiyaç duyar. İlişki kurulduktan sonra ise aradaki iletişim gün geçtikçe güçlenir. Laf olsun diye ilişki yaşamaz. Bunun yerine yalnızlığı seçer. Dalga geçilecek bir kadın değildir. Her zaman ciddiye alınmak ister.

Güven duymak için paraya ve güce ihtiyaç duyar. Bunun için, iyi bir işte, kazancı bol olan erkeklerle ilgilenir. Sade ve zariftir, gösterişten hoşlanmaz. Karşı cinsle her şeyden önce dost olmalıdır.

Başak Burcu Erkeği

Yolda bırakmaz

Dürüst ve çalışkandır. Kendisine olan güveni biraz azdır. Bunu duruşuyla da zaman zaman belli eder. Belki büyüleyici sözler söylemez fakat ağzından çıkan her kelime gerçektir. Çok tutkulu ya da heyecan verici görünmez ama kimseyi de yarı yolda bırakmaz. İlişkilerinde macera değil, huzur ve düzeni arar.

Tutumluluğu bazen can sıkabilir. Sadece çok ihtiyacı olduğu zaman para harcar. Özellikle lükse, paraya düşkün, pahalı hediyelerden hoşlanan kadınlar, Başak Burcu erkeğinden uzak durmalıdır.

Kadının tüm iyi özelliklerinin yanı sıra öncelikle dostu olmasını ister. Bir kadınla ciddi bir beraberlik kurmaya karar verirse bunu en ince ayrıntısına kadar hesaplar. 

Hayatı da, kadınları da ciddiye alır. Aşık olması için önce karşısındaki kadına güvenmesi gerekir. Güvendiği zaman ise tüm kapılarını ardına kadar ona açar. Cinsellikte mesafeli davranabilir. Bazı kadınlar onu soğuk bulabilirler. Aslında bu, kolay kolay kimseye kendisini teslim edememesinden kaynaklanır.

Başak Burcu Aşk ve Evlilik

Başak burçlarının hayallerinde hep bekledikleri bir ‘beyaz atlı’ vardır ve o özel insanı bulana kadar beklerler. Hayallerindeki kişiyle karşılaşınca ise kendilerini ona adarlar. Bu durumda üstün bir gayret ve sabırla aşkları için yaşarlar. Cinselliği çok rahat yaşamazlar. Ancak rahatlayıp kendilerini güvende hissedince şehvetli birer âşık olurlar. Bazen iletişim güçlüğü yaşarlar, isteklerini söylemekten çekinirler. Duygusaldırlar, düşüncelerini hemen harekete dönüştürmezler. Evlenmeden önce maddi konularda kendilerine güvenmek isterler. Hem kadını, hem erkeği, eleştirmeye, sürekli söylenmeye eğilimli insanlardır.

Aşk Uyum Tablosu

Başak Burcu  - Koç Burcu 

Tartışmaların yaşanacağı bir beraberlik.

Başak Burcu  - Boğa Burcu 

Başak eleştirel yönünü bir kenara atarsa, uyumlu bir beraberlik.

Başak Burcu  - İkizler Burcu 

Birbirleriyle anlaşamazlar.

Başak Burcu  - Yengeç Burcu 

Birbirlerini anlamaya çalışmaları gerekir. Sorunlu bir beraberlik.

Başak Burcu  - Aslan Burcu 

Uyumlu bir beraberlik.

Başak Burcu  - Başak Burcu 

Çatışmaların yaşanacağı bir beraberlik.

Başak Burcu  - Terazi Burcu 

Kişiliklerin uyuşmadığı, sorunlu bir beraberlik.

Başak Burcu  - Akrep Burcu 

Olumlu ve destekleyici bir beraberlik.

Başak Burcu  - Yay Burcu 

Yanılgılarla, çatışmalarla dolu bir beraberlik.

Başak Burcu  - Oğlak Burcu 

Birbirleriyle anlaşır ve uyum sağlarlar. Mutlu bir beraberlik.

Başak Burcu  - Kova Burcu 

Kültür farkları varsa, mutsuz bir beraberlik yaşanır.

Başak Burcu  - Balık Burcu 

Birbirlerini anlamakta zorlanırlar. Sorunlu bir beraberlik.