Ben Aşk Acısı Çekmem, Çektiririm Diyen Burçlar!

Ben Aşk Acısı Çekmem, Çektiririm Diyen Burçlar!

Ben hiç aşk acısı çekmem, çekmedim diyen var mı aranızda? Eminiz yoktur! Peki bu acıyı çektirebilecek olanları bilsek hiç fena olmazdı değil mi?

Ben hiç aşk acısı çekmem, çekmedim diyen var mı aranızda? Eminiz yoktur! Peki sürekli kalbi kırılanlar, hayalleri hep yıkılmış, aşktan yana yüzü hiç gülmemiş olanlar var mı? Eminiz eninde sonunda bu duyguları yaşatacak birileri çıkıyor karşımıza. Şimdi biz sizin için bu “biri” lerinin en tehlikelilerini buraya tek tek yazacağız ve hangi burca ait olduklarını söyleyeceğiz ki en azından bu burçlara ait birileriyle karşılaştığınızda dikkatli olun. Bir daha aynı tuzağa düşmeyin. Aynı acıları tekrar tekrar yaşamayın!

Aşk Acısı da Neymiş; Yay Burcu İnsanları

yay burcu

Burçlar aleminin en eğlenceli ve en hevesli, coşkulu burcu olan Yay Burcu insanları, konu Aşk olunca da bu eğlenceli ve hevesli hallerinden vazgeçemiyorlar. Çocuksu halleri, coşkulu tavırları, çoğunluğun bilmediği şeylere olan ilgileri ile karşılarındaki insanlara sorgulayacak zaman bırakmadan kendilerine bağlayan Yay burcu insanları, anlaşmazlıkları çözmek yerine de soğumak yoluna gidince, ayrılık da kaçınılmaz oluyor maalesef. Tabii sen bu coşkunun sihrindeyken o mesafenin aralığını fark edemediğin için fazlaca acı çekiyorsun. Eğer bir Yay burcuna aşık olduysan hep gözün açık olacak bizden söylemesi!. Yoksa sen bu olayı çözdüğünde  ve ayrıldığınızı anlayana kadar Yay burcu insanı, üzgünüz ama sana haber verme zahmetine bile girmeden çoktan kendi yoluna gitmiş olur, huyu bu!

 

Ben aşk acısı çekerim de çektiririm de;  Akrep Burcu İnsanları

akrep-burcu

Akrep burcu insanları aşk acısı ve bu acıyı karşı tarafa çektirme konusunda birinci seviyededir. Öyle, yaşandı bitti saygısızca diyerek ne Yay burcu insanları kadar vurdumduymaz kalır, ne de Yengeç burcu insanları kadar dramatize eder. O aşkın acısını hem kendide çeker  hem de çaktırmadan kendi yoluna da gider. Ayrılıklarının genel sebebi  çoğunlukla kendi kıskançlığı yüzündendir ve öfke, intikam duygusu ile karşısındakine aşk acısı çektirmeden gitmemeye yeminli gibi davranır. Yani İsteseniz de istemeseniz de Akrep burcu insanının ayrılık acısı gazabından nasibinizi alırsınız!

 

Hiçbir Aşk Benim Kontrolümden Daha Güçlü Değildir; Kova Burcu İnsanları

kova burcu

Aşk denilince hava grubu burçlarından bir adım uzakta durmanızda fayda var. Bunlardan biri de Kova burcu. Kova burcu insanı kendince bir nevi mantığın sesi, gerçekliğin kendisi olduğunu düşündüğü için aşk acısından uzak durur. Fakat bu durum karşısındakini de bu acıdan uzak tutacağı anlamına gelmiyor, gelemiyor. İstese tutar fakat hala karşısındakine yakın davranarak onu oltada tutmayı tercih eder. Neden; çünkü kontrol manyağı! ve karşısındakinin acısına acı katar.

 

Denizde Daha Çok Aşk Var; İkizler Burcu İnsanları

ikizler burcu

Yüzlerine bakarken bile daha fazla aşk acısı çekebileceğin, çektiririm ekolünün  bir diğer burcu  ise yine hava grubundan olan İkizler burcudur. Şaşırdık mı? Bugün sevgilindir, yarın ise arkadaşın olmayı tercih eder. Ona aşık olurken arkadaşı da olacağını baştan kabul etmelisin! İnatlaşmayın çünkü sevgilisini arkadaş level’ ına yükseltmede  tüm rekorları elinde bulundurur İkizler burcu insanları. Ayrıldıktan sonra bile o kişinin hayatında kalarak, büyük acılar çektirmeye sebep olmasıyla meşhurdur.

 

Hayatım Sadece Adı Aşk Olan Şeyden İbaret Değil; Oğlak Burcu İnsanları

Toprak grubunda ciddi ve gerçekçi bir burçtur Oğlak burcu. Gerçekçidir, hayalperestliklerden epeyce uzaktır. Onlar için varsa yoksa mantık. İlişkinin nereye gittiğini göremiyorsa, kestirip atmayı daha uygun bulur ve bunu uygular. Onun için bu hayatın aşktan başka gerçeklikleri de vardır ve aşk bu gerçekliklerin belki de en önemsizidir. Yani sen sen ol, bu Oğlak burçlarından  herhangi birine aşık olduğunda dikkati elden bırakma! 

 

BURÇDELİSİ'nde Daha Fazlası:
#İKİZLER BURCU #AKREP BURCU #YAY BURCU #AŞK ACISI