Boğa Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları

Boğa Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları

Peki yetenekli ve kendini her daim belli eden boğa burcu erkeklerini etkilemek için neler yapılabilir? Sizler için yazdık!

Boğa burcu komik, eğlenceli, yetenekli ve seksi erkekleriyle dikkat çeker: Cem YılmazHalit ErgençMehmet GünsürDavid BeckhamOğuzhan KoçAl Pacino... Hepsi birer Boğa erkeği! Peki yetenekli ve kendini her daim belli eden boğa erkeklerini etkilemek için neler yapılabilir? Sizler için yazdık! 

Boğa burcu erkeği güçlü kadınları sever

Genel olarak bakıldığında Boğa burcu erkeği oldukça korumacıdır, birlikte olduğu kadına sahip çıkmak ister. Ancak boğa burcu erkeği yine de güçlü kadınları sever. Kendi ayakları üzerinde duran, kendi fikirlerini savunabilen; özellikle de ekonomik özgürlüğe sahip olan kadınlar onun ilgisini çekecektir.

Alıngan olmamaya özen gösterin

Boğa burcu erkeğimiz burnundan kıl aldırmaz; ayrıca her şeyi eleştirmeye bayılır. Her konuda bir fikri vardır ve fikirlerini paylaşmaktan asla çekinmez. Aranızda bir bağ kurmak ya da sağlıklı bir ilişki sürdürmek istiyorsanız, alınganlığı bir kenara bırakmanız; boğa burcu erkeğinin eleştirilerine alışmanız gerekiyor.

Aile değerli onun için çok önemlidir

Boğa burcu erkeği tıpkı Koç burcu erkeği gibi özgürlüğüne düşkün olsa da aile onun için çok önemlidir. Çoğu Boğa burcu erkeği aile kurmaya sıcak bakar. Bu yüzden onunla aile değerleriüzerine tartışmaya girmemelisiniz.

Onu sıkmayın, kendi başına olabileceği alanlar bırakın

Annesi gibi davranmanıza gerek yok. Boğa erkeği kişisel alanına çok bağlıdır, oraya kimseyi sokmaz. Aynı şekilde sizin kişisel alanınıza saygı duyar, size karışmaz. Bir boğa burcu erkeğini baştan çıkarmak istiyorsanız onun özgür ruhunu en baştan kabul etmeli ve ona gereken alanı tanımalısınız.

Agresif olmayın

Boğa burcu erkeği kıskançtır ve kıskandığını belli etmekten asla çekinmez. Bu yüzden sizi sık sık sorguya çekmeye çalışacaktır. Sorularını alttan almayı, sinirlerinize hakim olmayı öğrenirseniz o da kıskançlığını törpülemeyi öğrenecektir.

Eğlence boğa burcu erkeğinden sorulur!

Cesur ve güçlü olmanız önemlidir dedik. Ancak onun yanında taşkınlıklarınızı gizlemenize gerek yok! İçinizden geldiği gibi davranın, eğlenceyi asla geri plana atmayın! Boğa burcu erkeği eğlencede sınır tanımayan, deli dolu, çılgın kadınlara bayılır!

Dişiliğiniz her daim ön planda olmalı

Boğa burcu erkeğini baştan çıkarmanın kilit noktalarından biri de dış görünüştür. Dişiliğinizi ön plana çıkarın, özellikle seksi iç çamaşırları onun aklını başından alacaktır.

Güven onun için her şeydir. Güvenini suistimal etmeyin

Boğa burcu erkeği için güven her şeyden önemlidir. Size verdiği sırları başkasından duyarsa bittiniz demektir. Ona yakın olmak istiyorsanız sırdaşı olmalı, en ufak derdini bile dikkatle dinlemeli ve sorunlarını önemsediğinizi hissettirmelisiniz.

Boğa Burcu Erkeği, yemek için yaşar

Eğer mutfakta iyiyseniz yaşadınız! Boğa burcu erkeği yaşamak için yemez; yemek için yaşar. Saat kaç olursa olsun açık restoran arayabilir. Eğer onu tavlamak istiyorsanız, işe güzel bir akşam yemeği hazırlamakla başlayın. Ancak unutmayın ki ona yemekte eşlik etmeniz, en az onun kadar iştahlı olmanız onu mutlu edecektir.