Boğa Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Boğa Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Bir Boğa Burcu kadını düşünün: İddialı kişiliğini stiline de yansıtsın, girdiği her mekânda dikkatleri üzerine çeksin.

Astrolojide yükselen, Ay, Venüs ve Güneş burcumuzun niteliklerine göre zevklerimiz, ihtiyaçlarımız, nasıl göründüğümüz ve nasıl görünmek istediğimiz konusunda fikir sahibi olabiliriz. Bir Boğa Burcu kadını düşünün: İddialı kişiliğini stiline de yansıtsın, girdiği her mekânda dikkatleri üzerine çeksin. Gelin birlikte Boğa’ların stilleri inceleyelim.

Boğa Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Yönetici gezegeni Venüs olan Boğa Burcu kadını pratik, sade, sofistike ve zevklidir. Etkileyici boynunu süslemeyi sevdiğinden, düzinelerce kolyeye ve fulara sahip olabilir. Yapay olmayan değerli takıları sever. Topraksı pastel renkler ve beyaz içinde ihtişamlı görünür. Kıyafetlerin dokusu, yumuşaklığı ve içinde ne kadar rahat ettiği çok önemlidir. Tercihlerinde ipek, kaşmir,  yün, keten ve pamuksu materyaller ön plana çıkabilir. Kadife ceketler ve balıkçı yaka bluzlar giyinmekten keyif alır.

Dokunmaktan ya da kokusundan hoşlanmadığı şeyi ne kadar güzel görünürse görünsün, tenine giyinemez ve likralı kıyafetler içinde rahat hissetmez. Tarzını değiştirmektense, örneğin beğenerek giyindiği bir pantolonun “ya bir şey olursa” diye gidip aynısını almayı tercih edebilir. Özel tasarım pahalı kıyafetlere sahip olsa bile, benimsediği eski giysileri üzerlerinden dökülene kadar giymekte ısrarcı olabilir.

Alışverişi seven Boğa Burcu kadını, kendisi için mükemmel ayakkabıyı, çantayı, bluzu ya da pantolonu satın alırken aceleci davranmadan, önce bütün seçenekleri gözden geçirdiğinden emin olmaya çalışır. Hiç bir şey satın almadan, sadece kendisine iyi hissettiren ve duyularına hitap eden şeylerin arasında gezinip, bu şeylerin keyfine vararak saatler harcayabilir. Bir ürüne ne kadar para verdiğinin önemi yoktur çünkü Boğa kadını giyindiği şeye, kendi görüntüsü ve duruşuyla zenginlik katar.

Kozmetiğe, parfümlere ve cilt bakımına da genelde düşkünlük gösteren Boğa Burcu kadını, favori olarak benimsediği ürünlere de bağlılık gösterir. Düzenli olarak kozmetik bakım yapmasının ve yaptırmasının, vücudunu sürekli kremleyerek nemli tutmasının sebebi, yumuşacık bir dokunuşun ve ipeksi bir tenin paha biçilmez özelliklerinden biri olduğunu bilmesidir.