Boğa Burcunun En Önemli 12 Özelliği!

Boğa Burcunun En Önemli 12 Özelliği!

Boğa Burcunun en önemli 12 özelliğini madde madde listeledik.

1. Boğa burcu sessizlik, sabır, kararlılık, değişime dayanıklılık, sıcakkanlılığı simgeler.

2. Azmi, onu başarılı olma yolunda destekleyen en değerli özelliğidir. Öncü olmasa da, kararlılığıyla hedefine ulaşmak için emin adımlarla yol alır. İnatçı gücü, sabrıyla birleştiğinde ortaya karşı konulmaz bir bekleyişle başarıyı gözetleyen bir Boğa burcu çıkar.

3. Boğa burcu sabitliği temsil eder. Bu burçtan olanlar değişime meyilli insanlar değillerdir. Olağandan farklı bir yaklaşım onlarda huzursuzluk ve kaygı yaratacaktır. Tanıdık oldukları şeylerle yaşamak onları rahat ve mutlu hissettirecektir. Onların ağzından en sık duyacağınız cümlelerden biri  “Eğer her şey olduğu gibi yolunda gidiyorsa, neden yenisini deneyelim ki?”dir.

4. Venüs tarafından yönetilen Boğaların, güzele ve estetiğe karşı inanılmaz bir yönelimi vardır. Onlarda doğuştan gelen yaratıcılık, renklere ve dizayna karşı zarif yaklaşımlarda bulunan, en büyük ilhamları sanat ve müzik olan kişiler olmasında etkilidir.

5. Genel anlamda sakin duruşu, bazen açığa çıkmamış duygularının en büyük sığınağı haline gelebilir. Sessizliğiyle rekabet duygusunu ya da kıskançlığını dahi bastırabilir.

6. Boğa burcu nadiren can yakacak bir hareket yapar. Onun insanlardan tek isteği işlerine karışılmamasıdır. Rahatsız etmeyin bu ona yeter. Aksi takdirde inatçığıyla sizi bezdirecektir.     Bunun büyük bir öfkeye dönüşmesi ise an meselesidir. Boğa’nın öfkesi nadiren kabarır ama bir çileden çıktı mı, yolunun üstündeki her şeyi ezer geçer.

7. Boğa burcu karşı cinse büyük ilgi duyar fakat onun oyunları içerisinde herhangi bir zevkin peşine saldırganca düşmek yoktur. O, insanları cezp etmeyi tercih eder. Ne diye onları köşe bucak kovalamakla enerjisini harcasın ki?

8. Boğa burcu, tırnaklarını yedirtecek kadar kendisini üzecek durumlara nadir rastlar. İşler istediği gibi gitmediği zaman sadece düşüncelere dolup somurtur, problemini başkalarına yansıtmaktan itina ile kaçınır. Duygularına kapılmamak ve işleri kendi gidişine uydurmak onun özelliğidir ve hiçbir şey onun bu esas tutumunu değiştiremez.

9. Maddi servetten, ileride kullanılmak üzere biriktirilmiş paradan ve güvenli, yerleşik yapılardan mutlu olur. Genellikle de var olanı sağlamlaştırabilme becerisine sahiptir.

10. Genelde sadece çok az insan, içindeki gerçek onu bilir. Bunu sebebi Boğa burcunun diğer burçlara oranla daha çekingen bir yapıya sahip olmasıdır. O yüzden onu tanımak biraz zaman alır. O, kendini yavaş yavaş ortaya koymayı tercih eder.

11. Boğa burçlarının başını ağrıtabilecek sorunlardan biri maddi veya aşkla ilgili konularda meydana gelebilecek zorlu durumlara dahil olmaya eğilimli olmalarından kaynaklanabilir. Ayrıca çevresindekileri öfkelendiren ve ikili ilişkilerinde karşı tarafın hiddetini alevlendirebilecek inatçılığa sahip yapıları da sorun teşkil edebilir.

12. Tabiatın sunduğu zenginliğe doğuştan sahip olan, güzel olan her şeye tutkuyla bağlanan Boğa burçları uyumlu ve zevkli kombinasyonları ile dikkat çekerler. Zarafet yarışında her zaman ilk sırada yer alan Boğaların stillerinde ışık vardır.

BURÇDELİSİ'nde Daha Fazlası:
#BURÇLAR #BOĞA BURCU #BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ