Burçların Seks Üzerindeki Etkisi

Burçların Seks Üzerindeki Etkisi

Burçların yatak odanızı nasıl etkilediğini öğrenmek ister misiniz? İster inanın ister inanmayın, partnerinizle burçlarınız tutmuyorsa, özel anlarınızda sıkıntıyla karşılaşabilirsiniz.Bu özel anlarınızda, daha iyi bir performans yakalamak amacındaysanız, haberimiz tam size göre..

KOÇ

Koç erkeği ya da kadını hiç fark etmez, kafalarını birini taktılar ise birlikte olmak için her yolu deneyeceklerdir.

Koç kadını

İlişki sırasında aşk oyunları gibi klasik konularla zamanını geçirmez. Mum ışığı, romantizm gibi alışılagelmiş olaylar bekliyorsanız yanlış adrestesiniz beyler..Sonuçta mantıkları şudur;  Hangi çağda yaşıyoruz ki??

Koç erkeği

Farklı giysileriniz varsa ve oyunculuk size göreyse kullanmanın tam zamanı, bu erkeği hayatınıza almışkendir. Zamanlama ve mekan sınırı tanımayan Koç erkekleri, çok ateşlidir ve yorulmak nedir bilmez ya da yorulsa dahi sizin bunu anlamanız imkansızdır. Hedefi hemen sonuca ulaşmaktır. Romantik prensesler bu burcun erkeğiyle birlikteyse, beklentilerini değiştirmeler en doğru karar olacaktır.

BOĞA

Klasikçi bir dünyada yaşamayı severler fakat keyfine düşkünlüklerinden ödün vermek mi? İMKANSIZ!

Boğa kadını

Acele, bu burcun kadınları için en itici kelimelerden biri olsa gerek. Uygun zaman ve mekansa direk, EVET! Mum ışığı, kaliteli içki, iyi yemekler, romantik müzik, onu şımartacak pahalı hediyeler sayesinde modunu bir anda değiştirebilirsiniz. Ambians, Boğa burcu kadınlarını harekete geçirmek için en doğru kelimedir. Her ne kadar sürprizlerden hoşlanmasa da sizin çabanızla buna da alışacaktır. Ama dikkat! Sizin çabanızla…

Boğa erkeği

Kısa süren seks ya da gecelik ilişkiler Boğa burcu erkeğini tatmin etmeye asal yetmez. Klasik zevklerinizi denemenin tam zamanı. Ön sevişmeyi asla göz ardı etmemelisiniz zira ettiğiniz takdirde gözünden düşmeniz an meselesi olabilir. Seks, bu burç erkeği için ne kadar üremek de olsa, keyfine düşkünlüğü sayesinde, çok keyifli zamanlar geçirmenize neden olabilir. Klasikçi Boğa burcu erkeğinden çocuk istiyorsanız ona bunu mutlaka söyleyin ve performansındaki artışı gözlerinizle görün.

İKİZLER

Tahmine gerek yok. Yaşadığınızda anlayacaksınız!

İkizler kadını

Romantizmden nefret eden bir kadın mı arıyorsunuz? İşte tam size göre bir kadın. Parlak bir zekaya sahip olan İkizler burcu kadını, sizin için değil ama kendini rahatlatmak ve sinirlerini gevşetmek için her türlü fanteziye açıktır. Ne yapacağını, ne düşündüğünü asla bilemezsiniz. Çok romantik ve ateşli bir anda bir anda başka bir konuya geçebilir ve bunu sizden de bekler. Onu kışkırtamadıysanız ve baştan çıkmadıysa tekrar görüşmeniz  biraz zordur.

İkizler erkeği

Hiperaktif!  Bu kelime sanıyoruz bu burç erkeğini tek kelimeyle anlatmanın en güzel yolu. Her türlü aşk oyunu bünyesinde mevcuttur ve kimi nasıl tavlayacağını herkesten iyi bilir. Sürekli yenilik peşinde koşan İkizler burcu erkeğini kendinize aşık etseniz bile, aklından geçenleri öğrenmesenizde olur …

YENGEÇ

Onun için güven anahtar kelime!

Yengeç kadını

Ona kendini rahat hissedeceği ortamlar yaratmalısınız. Bu seks için ilk kuralıdır. Her türlü ruh halini size sergileyecektir. Kimi zaman çocuksu, kimi zaman kadınsı olacaktır. Dışarıdan güçlü gözükse de, koruyucu erkek figürü onun vazgeçilmezidir..Ana fikirde seks, onun için doğurganlıktır ve hayatında olmazsa olmazıdır.

Yengeç erkeği

Sıcak yuva kavramı bu erkek için yaratılmıştır. Kendini rahat hissettiği yerde size de rahatlık verecektir. Kendi sıcak yatak odası seks için doğru yerdir. Duygusal yengeç burcu erkeği, aşık olduğu kadınla seksden hoşlanır. Onun için ev ortamında yemek pişirin ve gerisini ona bırakın. Bu onun güven duygusunu perçinleyeceği için, kendisinde afrodizyak etkisi yaratacaktır.

ASLAN

İhtişamın diğer adı: ASLAN BURCU!

Aslan kadını

Cinsel olarak son derece çekici bir yapıya sahip olan Aslan burcu kadını, kulağına fısıldayacağınız ihtişamlı sözler sayesinde yatakta yangın bile çıkartabilir! Her pozisyonda mutlu olmayı başaran Aslan kadını, her fanteziye açıktır. Kendine güveni tamdır ve partnerinin onu rededemeyeceğine emindir.  Yönetmeyi tercih eden bu burcun kadınları, kendilerini seçilmiş kişi olarak görür ve partnerlerinin de seçilmiş kişiler olduğunu düşünür ve ona göre de davranır. Aman dikkat, bu kadını uzaklaştırmak istiyorsanız yatakta kötü olduğunu söylemeniz yeterli. Direk geri çekilecektir.

Aslan erkeği

Yönetmeyi seven ve seksi sonradan anlatacağı bir güç gösterisi olarak gören Aslan burcu erkeği, kendisinden daha pasif kadınları tercih eder. Hayatlarında yaşadıkları olaylar, yatak odasındaki performansına direk yansıyan bu erkeklerin, yaşamları ne kadar iyi gidiyorsa performansları da o derece iyi olacaktır. Kötü dönemlerinde onları bolca pohpohlamalısınız ve ne kadar mükemmel olduklarını tekrar tekrar anlatmalısınız. Aksi takdirde, yaşadığı kötü dönemleri size de yaşatacaktır.

BAŞAK

DETAY; DETAY ve yine DETAY!

Başak kadını

Uyarılma nedeni olarak temizliği gören tek burçtur. Tertemiz değilseniz ve mis gibi kokmuyorsanız, değil bu kadına yaklaşmak yanında bulunmanıza bile tahammül edemeyebilir. Hijyen sadece seks için değil, her konuda vazgeçilmezidir. Yeni şeyler denemekten keyif almaz çünkü o kadar detaycı düşünür ki, soğuyabilir bile bu düşünceler arasında. Fakat tüm bunlara katlanabilirseniz, nelerden hoşlandığınızı bir bakışta çözüp, ateşli geçinen pek çok burçtan çok daha becerikli olabilir. Yani, bu burcun kadınıyla birlikteyseniz  ‘SABIR’ sizin için anahtar kelimedir.

Başak erkeği

Hayattaki gayesi en iyiyi bulmaktır. En iyi performansı sergilemek için kendisini o kadar kaptırır ki, uygulayacağı taktik sayesinde bir robotla seviştiğinizi hissedebilirsiniz. Detaycılığı ve mükemmeliyetçiliği sayesinde, sizi acımazca eleştirebilir ve her zaman doğruyu bilen O’dur. Bu eleştiriler sanmayın ki sadece size özel olacaktır. Kendisini de aynı acımasızlıkta, içten içe eleştiriyordur. Düşünmeyi bırakıp anın tadını çıkartmayı başarabilirse, birlikte harika bir çift olmanız an meselesidir.

TERAZİ

Estetik ve uyumu yakalayamazsa vay halinize!

Terazi kadını

Erotizmde ilk aradığı estetik güzelliktir. Eğer kafasındaki güzellik kavramına uygun değilseniz, şimdiden geçmiş olsun çünkü ya bir anda soğur ya da dengesi bozulup olur olmaz sorunlar yaşayabilirsiniz. Fakat Terzi kadınına uygun bir partnerseniz, tüm yaratıcılığıyla sizi adeta büyüsü altına alabilir. Aynı yeteneği her ne kadar sizden beklese de, bulamazsa hayal kırıklığına uğramaz ve üzerinizde çalışmaya devam eder.

Terazi erkeği

Bu burcun erkekleri ne kadar alçakgönüllü  davranmaya çalışa da, kendisini beğenme potansiyelini size hissettirecektir. Partneri hem uyumlu hem de güzel olmalıdır. Genelde şefkatli olan Terazi burcu erkeği, bazı zamanlarda da sizi umursamadığı izlenimine kapılmanıza neden olabilir. Fakat yılmayın, en umutsuz anınızda kulağınıza öyle güzel cümleler fısıldar ki ayağınız bir anda yerden kesilebilir.

AKREP

Mottosu: Kural Yok!

Akrep kadını

Farkında olsun ya da olmasın, tüm akrep kadınlarının müthiş bir cinsel çekim gücü vardır. Cinsel çekim deyince aklınıza hemen yüz güzelliği veya seksapalite gelmesin. Bu onların doğuştan olan yetenekleridir. Seks konusunda partnerini değil baştan çıkartmak, tabiri caizse aklını başından alır. Güçlü duyguların kadınıdır. Aşk kadar nefret de onu baştan çıkarabilir. Onlarla beraberken başınıza geleceklerden asla emin olmayın çünkü bu kadınlar için seksin asla yeri ve zamanı yoktur.

Akrep erkeği

Bu burçtan bir erkekle birlikteyseniz, vamp ve tutkulu olmalısınız çünkü bu adamlar aç yaşayabilir ama seks olmadan asla yaşayamazlar. Aksini iddia etse bile aşık olmaktan en çok korkan burçtur. Fakat aşık olunca da kafası öyle bir karışır ki, bu yüzden doğuştan sahip olduğu seks yeteneğini ya da karanlık tarafını bile gösteremeyecek duruma gelebilir. Yatakta en iddialı burçtur. Sizi havalara uçurabilir fakat önemli nokta şu; bu adamlara aşık olmadan önce aman dikkat! Bu durum herkes için de geçerli olabilir.

YAY

Havalara mı uçmak, Yere mi çakılmak? YAY = HER İKİSİ DE!

Yay kadını

Doğru kelimeler;  EĞLENCE ve TEHLİKE! Bu burcun kadınıyla birlikteyseniz, yeni şeyler denemenin tam zamanı. Hiperaktif ve uçlarda davranışları her ne kadar sizi ürkütse de, yatakta risk almayı en çok seven burçtur. Onunla birlikte olmak tam bir macera denilebilir. Seksi eğlenmek olarak görüyorsanız, tehlikeden hoşlanıyorsanız, yeni şeyler keşfetmek tam size göreyse çok büyük bir aşk yaşayabilirsiniz. Ama bunlarda biri bile yoksa, hiç yanaşmamanızda fayda var gibi.

Yay erkeği

Yaya erkeği = Fantezi adamları. Planlı programlı işler bu adamları ölümüne sıkar. Onu ateşleyen, yakalanma riski ve riske girme korkusudur. Bu yüzden en iyi perfonmansı açık havada veya doğada alabilirsiniz. Bu özelliklerin sonunda beklentiniz artabilir seks konusunda fakat o noktada yanılabilirsiniz. Çünkü bu adamlar için önemli olan seks yapma değil seks yapma fikridir.

OĞLAK

Güvenli seksin karşılığı: OĞLAK BURCU!

Oğlak kadını

Oğlak kadınını tavlamak konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kendisini hemen geri çekip, kolay kolay da ele vermez. Ancak size güvenirse, dünyanın en çekici kadınına sahip olursunuz. Yatakta çok dışa dönük tavırlar sergilerseniz, incelikle sizinle dalga geçmesi de an meselesidir. Size saygı duymazsa asla onu elde edemezsiniz. Çekingenliğini üstünden atmasını başarabilirseniz, hiçbir burcun kadını Oğlak kadınıyla yarışamaz.

Oğlak erkeği

Oğlak erkeklerinin ortak özelliği, doğuştan bir karizmaya sahip olmalarıdır. Kafası çok karışıktır fakat bu onu itici değil aksine çekici yapan özelliğidir.  Cinsellikte belli bir kalite ve seviyeyi korumaya çalışır. Kendisine ‘layık’ olabilmeyi başarabilirseniz, partnerine çok bağlıdır. Seks onun için önemlidir ama tabii ki öncelikle güvenli seks!

KOVA

Özgür ruh ve Arkadaşlık!

Kova kadını

Her ne kadar kafası karışık da olsa, bir Kova kadını yatakta ateşli olmaktan çok gizemli ve yaratıcı olmayı tercih eder. Partnerinde merak uyandırmak ilk hedefidir. Asla keşfedilemeyeceğini bilmenizi ister ve ona göre davranır. Sahiplenme duygusu en az burç Kova burcudur. Yasak olan şeyler ilgi alanına girer. Seks onun için zevk değil özgürlük demektir. Hayatı bu kadınla keşfetmek ayrı bir keyiftir.

Kova erkeği

Kova erkeği için orjinallik çok önemlidir. Arkadaş olabileceği insanlarla birlikte olmayı tercih eder. Erotizm ilgisini epey çeker. Hatta sanal seks tam ona göredir. Sekse bir araştırma konusu olarak yaklaşır, bu yüzden de cinsellikten çok zekasıyla partnerini cezbetmek tercihidir.

BALIK

Romantik Mutluluk İnsanı!

Balık kadını

Beyler bu burç kadınıyla birlikte olmak amacındaysanız, romantizmi sonun kadar yaşatmalı ve aşkı damarlarında hissetmesini sağlamalısınız. Yatakta ateşli kadınlardan hoşlanan erkekler için, Balık burcu kadını kesinlikle uygun değildir. Yatakta sevecen ve fedakardır. Sizi mutlu etmek için elinden geleni yapar ve kendisini de mutlu etmeniz için size her fırsatı sunacaktır. Kaba davranışlar asla ona göre değildir. Her ne kadar iyi niyetli ve saf gözükse de, unutmayın! Bu sadece sizden hoşlandığı sürece geçerlidir. Aksi halde uyanıklık konusunda kimse onunla boy ölçüşemez.

Balık erkeği

Hem romantik, hem aşk adamı; hem aldatmaya meyilli, hem çabuk uyarılır. Kafanız karıştı değil mi? Balık burcu erkeği ile birlikte olmak üzereyseniz bu karışıklığa şimdiden alışmalısınız. Her an herkese aşık olan romantik Balık erkeği, çok sık da sevgili değiştirebilir. Fakat normalin aksine bununla gurur değil vicdan azabı duyar. İlgisi sizin üzerinizdeyse, sizi ilgiye boğabilir. Ama dikkat, bu ilginin belli bir süresi vardır. Yatakta oldukça oyuncudur ve bu huyu sizi çok eğlendirebilir. İçki içmeye meyillidir ve içkili halinden dolayı asla sorumluluk kabul etmez.