Burçlarına Göre Kadınlar Nasıl Sevişir!

Burçlarına Göre Kadınlar Nasıl Sevişir!

Cinsellik ile ilgili tüyolara devam. İşte burçlara göre kadınların seks alışkanlıkları…

Hayatımızın bir yandan en gizli kapaklı bir yandan en açık seçik noktası olan cinsellik ile ilgili tüyolara devam. Bu sefer de burçlar ve evrenin enerjisinin kadınların seks alışkanlıklarına yansımalarını listeledik sizin için. İşte burçlara göre kadınların seks alışkanlıkları

İşte Burçlarına Göre Kadınlar Nasıl Sevişir!

Koç Burcu Kadını

koç burcu kadını

Seks hayatınızın rengârenk olmasını istiyorsanız koç burcu kadını birlikte olmak isteyeceğiniz kadar renkli ve değişikliklere açıktır. Seks esnasında baskın olmayı sevdiğini belirtmeden geçmeyelim. Harikasınız bayanlar! 

Boğa Burcu Kadını

boğa burcu kadını

Özellikle göğüs bölgesi fazlasıyla hassas olan Boğa kadınlarının partnerine inançları tamsa onun için yapamayacakları hiçbir şey yoktur.

İkizler Burcu Kadını

ikizler burcu kadını

Pozisyon değiştirmekten ciğerlerinizi patlatacak bir burç. Sıradanlığa ve aynılığa tepki olarak doğmuş adeta! Birlikte olmadan önce Kama Sutra tekniklerini öğrenseniz iyi edersiniz!

Yengeç Burcu Kadını

yengeç burcu kadını

Onları en fazla tahrik edecek şey kelimelerinizdir bunu unutmayın. Romantizmden ve kulağına gelen hoş sözlerden tahrik olan Yengeç kadınları haşinlikten pek haz etmezler. Yumuşak olun arkadaşlar, sakiiin…

Aslan Burcu Kadını

aslan burcu kadını

En sevdiği şey karşısındaki kişiyi kıvrandırmak olan Aslanlar bu işte esaslı birer uzmanlar. Siz orada kıvranırken karşınızda orta şekerli Türk kahvesi bile içer bunlar öyle fenalar.

Başak Burcu Kadını

başak burcu kadını

Tek gecelik ilişkilerden hoşlanmayan bir burçla birliktesiniz arkadaşlar. İşiniz fazlasıyla zor. İçinde duygu olmayan ilişkilere kapalı olan Başak kadını, seviyor ve seviliyorsa yeterince çılgın olabilir.

Terazi Burcu Kadını

terazi burcu kadını

Sekste adeta bir kontrol manyağı haline gelen Terazi kadınını memnun etmek zordur. Kendinize güvenmiyorsanız yanlarına yanaşmayın bile. En hassas bölgeleri genellikle karın kısmıdır.

Akrep Burcu Kadını

akrep burcu kadını

Sözlükte cinsellik adına ne varsa karşısında anlam açıklaması olarak Akrep burcu yazan gruba mensup bir kadınla olduğunuzun farkına varmalısınız. Akrep burcu kadını seks hayatı en ateşli ve en canlı olan kadındır. Seks bir din olsa Tanrı’sı bu burç olurmuş emin olun.

Yay Burcu Kadını

yay burcu kadını

Uzun süren sevişmelerden hoşlanmayan Yay kadınları, seks esnasında aynı pozisyonda kalmaktan hiç hoşlanmazlar. Biraz hoyratlık ve haşinlik seviyorlar. Ama seçicidirler. Listeye girmeniz çok zor olabilir arkadaşlar.

Oğlak Burcu Kadını

Oğlak burcu kadınını tavlamak oldukça zordur. Dışarıdan buz gibi görünseler de yatakta kendilerine güven veren kişilere hiç tahmin edilmeyen dakikalar yaşatır ve kendileri de yaşar. Sekste mesafe, tam bir oğlak burcu kadını davranışıdır.

Kova Burcu Kadını

kova burcu kadını

Hiçbir söz hakkınızın olmadığı, Kova burcu kadını nereye savurursa oraya uçacağınız bir seks hayatına hazırsanız hiç durmayın deriz.

Balık Burcu Kadını

balık burcu kadını

Detaycı ve adım adım ilerleyen Balık burcu kadını ile birlikte olabilmek için randevu kuralları uygulamasına hazır olmalısınız. Size güvenmiyorsa asla birlikte olmaz. Fakat güveniyorsa onun kadar renklisi ve neşelisi zor bulunur. Seks sırasında kahkaha atmayı fazlasıyla sever.