Burcunuzun, Erkekleri Cezbeden Özellikleri

Burcunuzun, Erkekleri Cezbeden Özellikleri

Her kadının kendine has özellikleri var ancak hepsini tek tek anlatamayız. Biz de burçlara göre erkekleri en çok etkileyen kadın özelliklerini derledik.

Öncelikle kadınları on iki tanecik kategoriye ayırabileceğini sanan astrolojiye sonsuz sitemimizi sunup, sonrasında konumuza geçiyoruz. Elbette aşağıdaki özelliklerin bir çoğu hepimizde var. Biz yine de Burç Delisi olarak en belirgin olanlarını seçtik.

İşte burcunuzun, erkekleri etkileyen yönleri.

Koç Burcu Kadını Özgürlük'in Timsalidir!

Koç burcu kadınları içlerinde yerinde duramayan haylaz bir çocuk barındırır. Güçlü, vahşi ve bağlanmaktan hoşlanmayan bir yapıları vardır. Böylesi bir kadını evcilleştirebilmek erkekler için inanılmaz bir tutkudur!

Boğa Burcu Kadını Konuşkan ve Sevimlidir!

Boğa burcu kadınları sosyalleşmek konusunda oldukça başarılıdır. Konuşkan, neşeli ve oldukça sevimlidirler. Alıp içinize sokasınız gelir. Erkekler de bu özelliklerine tutkundurlar.

 

İkizler Burcu Kadını Bakımlıdır!

İkizler burcu kadını hem manevi yönünü hem de dış görünüşünü geliştirmeye bayılır. Yenilikten kaçınmayan bu kadınların, her daim bakımlı olmaları erkeklerin beğenisini kazanır!

Yengeç Burcu Kadını Mükemmel'e Yakındır!

Yengeç burcu kadınları anaçtır. Şefkatlidir. En önemli özellikleri ise  her zaman, her yönden mükemmel kadın olmak ister. Başarıp, başaramaması önemli değil. Sizi buna inandırır!

Aslan Burcu Kadını Asalet'in Simgesi!

Aslan burcu kadınları doğuştan gelen bir asalete sahiptir. Girdikleri ortamda dikkat çekmemeleri mümkün değil. Özellikle de erkeklerin dikkatini!

Başak Burcu Kadını Ruhunuzu Dengeler!

Başak burcu kadını her eve lazım olanlardandır. Mantıklı ve titizdirler. Bir erkeğin hayatında böyle bir kadın vazgeçilmez olacaktır.

Terazi Burcu Kadını Güzeldir!

Terazi burcu kadınının yönetici gezegeni Venüs'tür. Eh tabi bu avantaj sayesinde Terazi burcu kadınları doğuştan şanslıdır. Çünkü onlar güzeldirler. Erkeklerin başını döndürecek kadar güzel!

Akrep Burcu Kadını Derindir!

Akrep burcu kadınlarının bu dünyadan olmayacak kadar gizemli bir çekiciliği vardır. Onların mistik havasına kapılan erkekler, kolay kolay kendilerini kurtaramazlar.

Yay Burcu Kadını Eğlencelidir!

Bir yay burcu kadını, eğlenmeyi bilir. Neşesi her daim yerindedir ve yeni şeyler denemekten, hayattan keyif almaktan asla vazgeçmez. Böylesine hayat dolu bir kadının yanından hangi erkek uzaklaşmak ister ki. Tabi ayak uydurabilirlerse.

Oğlak Burcu Kadını Sabitler!

Acaba ne demek istedik. Partneri oğlak olan erkekler sanırız bizi anlayacaklardır. Oğlak burcu kadını, erkeğinin içine kök salar. Ondan uzaklaşamazsınız. İkinize muazzam bir düzen kurar ve orada yaşarsınız!

Kova Burcu Kadını Entelektüeldir!

Kova burcu kadını dünyanın sırrını çözmeye gelmiştir. Bilmediği bir şey varsa gider hemen onu da öğrenir. Akıllıdırlar. Erkeklerin aklını başından almakta, ellerinde tutmakta onlar için çocuk oyuncağı.

Balık Burcu Kadını Zarafet'i Temsil Eder!

İşte o narin elli, biçimli yüzlü kadınlar hep bu burçtandır. İçlerinde bir sanatçı vardır. Kibar görünüşlerinin altında oldukça da güçlüdürler. Yine de erkekler onların önce zarafetine kapılır!

BURÇDELİSİ'nde Daha Fazlası:
#BURÇ YORUMLARI #BURÇLAR #GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI