“Dünya Yansa” Onlar ayrılmaz Diyeceğimiz Ünlüler ve Burçları

 “Dünya Yansa” Onlar ayrılmaz Diyeceğimiz Ünlüler ve Burçları

Ünlü isimler arasında da, iki gün süren aşklara inat ve hayatları didik didik edilmesine rağmen, bizi aşka inandıran çiftler de var...

Ünlü kişilerin yaşamındaki en çekilmez şey, sanıyoruz ki birlikteliklerini göz önünde yaşamak zorunda kalmaları. Bazıları bunu kendi isteği doğrultusunda gerçekleştirse de; özel hayatını özel tutmaya çalışan birçok ismin de olduğunu söylemeden geçemeyiz. Peki birlikteliklerinde burçlarının da büyük ölçüde etkisi olabileceğini hiç düşündünüz mü? Evlilikler, Ünlüler ve burçlarını sizin için derledik...

Arzum Onan – Mehmet Aslantuğ

1993 yılında tanışan çift, 1996 yılında evlendiler. Evlilikleri boyunca çeşitli zorluklara, birlikte göğüs gerdiler. Mehmet Aslantuğ’ un Arzum Onan’ a bir iş teklif etmek için görüştükten tam iki gün sonra evlenme teklifi ettiğini biliyor muydunuz?  Listemizin en örnek çifti olarak ilk sırada yer almalarına şaşmamalı.

Mehmet Aslantuğ  25 Eylül 1961 (57 yaşında) doğumlu tam bir Terazi Burcu erkeği ve Arzum Onan  31 Ekim 1973 (45 yaşında) Akrep Burcu kadını olarak bu muhteşem görsel ve duygusal uyumu nasıl sağlıyor olabilir diye düşünmeden edemiyorsunuzdur eminiz!

Çünkü; Terazi Burcu erkeği bir iletişim uzmanıdır ve kiminle nasıl konuşulması gerektiğini çok iyi bilir. Akrep Burcu kadını ise duysusal analiz yeteneğine sahip olduğu için konuşmadan da insanların iç dünyasını anlar.

Pınar Altuğ – Yağmur Atacan

İlişkilerinin başladığı günden bu yana, Pınar Altuğ’ un Yağmur Atacan’ dan 9 yaş büyük olması her nedense ciddi eleştiri konusu oldu. 2008 yılında evlenen çiftse, geçen yıllar boyunca hiçbir eleştiriye kulak asmadı ve mutluluklarını bir de tatlı kız çocuğuyla taçlandırdı.

Pınar Altuğ 2 Eylül 1974 (44 yaşında) doğumlu  Başak Burcu kadını ve Yağmur Atacan 19 Mayıs 1983 (35 yaşında) Boğa Burcu erkeği. Yani burçlar dünyasında birbirleri için yaratılmış iki burçtan söz ediyoruz burada. Başak Burcu ve Boğa Burcu  ikilisinin ilişkileri her zaman unutulmaz ve heyecan verici olacaktır. Her ikisi de sevdiği kişiye sadık burçlar olduğundan, bu ilişkide üçüncü kişilerle ilgili problemler pek sık görünmez. Tarafların her ikisi de aşka ve romantizme büyük önem verir. Her ikisi de hayatları boyunca gerçek aşkı aramaktan hiç yorulmazlar. Başak, çalışkan ve hırslıdır. Onun bu hırsı, boğa burcuna da ilham kaynağı olacaktır.

Sevim Emre – Orhan Gencebay

Türk müziğine adını altın harflerle yazdırmış sevilen sanatçı Orhan Gencebay ve 30 yılı aşkın bir süredir birlikte olduğu güzel kadın Sevim Emre. Kameralar karşısında her zaman karısına karşı olan kibarlığıyla dikkat çeken usta sanatçımız ve Sevim Emre çifti, bizi gerçeken aşka inandıran bonus çiftlerden çünkü;

Sevim Emre  2 Temmuz 1944 (74 yaşında) doğumlu Yengeç Burcu kadını ve Orhan Gencebay  4 Ağustos 1944 (74 yaşında) Aslan Burcu erkeği. Yani bu aşk tesadüf değil. Aşk ilişkisi için en ideal çiftlerden biri. Biri duygusal, evine ve partnerine bağlı, tam bir aile insanı, diğeri korumacı, lider ve romantik bir partner. Birbirlerini bulduklarında, birbirlerinden neden çok etkilendikleri ortada. Evine fazlası ile bağlı olan Yengeç burcu ve Aslan burcunun korumacı tavırları ve romantikliğinden etkilenmesin de ne yapsın!

Sedef Avcı – Kıvanç Kasabalı

Çok güzel bir kadınla, çok yakışıklı bir erkek ermişler muratlarına ve ortaya çıkan da mükemmel bir evlilik. Ve onlar evlilikleri için: “Şanslıyız, çünkü bizimki tam bir aşk evliliği.” diyorlar. Katıldıkları güzellik yarışmasında tanışan ve kısa bir süre sonra evlenen çift (2005 yılı), gerçekten asla ayrılmaz dediğimiz ve ayrılmamalarını dilediklerimizden. 

Sedef Avcı 22 Ocak 1982 (37 yaşında) doğumlu Kova Burcu kadını, Kıvanç Kasabalı 24 Şubat 1975 (44 yaşında) doğumlu Balık Burcu Erkeği olunca bu evliliğin bize kadar yansıyan ahengine şaşmamak lazım değil mi?  Kova burcu kadını ile balık burcu erkeği duygu yoğunluğunu en üst seviyede yaşayan iki astrolojik taraftır. Benzer özelliklere sahip olan bu iki burcun zıt özellikleri de azımsanmayacak kadar fazladır. Balık burcu erkeği baskın bir karakter oluşturarak kova burcu kadınını kanatları altına almak istediğinde inatçı yüzünü bir kenara bırakarak bu sahiplenmeye tutulacak olan kova burcu kadını için duygularından anlayan ve göz teması kurmaktan mutlu olacağı tek bir partner vardır o da balık burcu erkeği.

Safiye Soyman – Faik Öztürk

1999 yılından bu yana birlikte olan çift, ekranlarda birlikte görünmeye başladıkları günden itibaren herkesin sempatisini kazandı. Birbirlerini gerçek anlamda tamamlayan, doğallıkları ve bitmek tükenmek bilmeyen enerjileriyle hepimizi gülümseten bu çift, muhtemelen bir ömür ayrılmayacaklar. Çünkü iki insan arasında yakalanması en zor olan şeyi yakaladıkları, hiç tartışmasız ortada.

Safiye Soyman 3 Mart 1961 (58 yaşında) doğumlu Balık Burcu Kadını, Faik Öztürk  13 Nisan 1962 (57 yaşında) doğumlu Koç Burcu erkeği. İlk bakışta bu Balık Burcu kadını Koç Burcu erkeğinin hızına yetişmeyi ve ani kararlarıyla yaşamayı nasıl başarıyor gibi düşündürse de aynı zamanda Safiye ve Faik ikilisinin enerjine hangimiz hayran değiliz ki? İşin sırrı sanırız burada başlıyor. Balık o kadar duygusal ve sevecendir ki koç burcu ile gülüp eğlenmeyi, sosyalleşmeyi kabul eder. Onu alttan alır ve ilişkiyi koç burcu erkeğinin yönetmesine göz yumar. Çünkü yönetici olmak onun için bir şey ifade etmemektedir.