İkizler Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları

İkizler Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları

Hoşlandığınız kişi ikizler burcu erkeği mi? Onu nasıl etkileyeceğinizi bilmiyor musunuz? İşte size onu baştan çıkarmanız için tavsiyelerimiz.

Pozitif olun!

İkizler burcu erkeği bazen karamsar olsa da, çevrelerinde her zaman pozitif ve neşeli insanlar olsun ister. Bu yüzden ikizler burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız bol bol gülümsemekten, çılgınca eğlenmekten çekinmeyin!

Zeka ve kültür onun için çok önemli!

İkizler burcu erkeğinin bilinen en önemli özelliği zeki ve kültürlü kadınları beğenmesidir. Birlikte olduğu kadının edebiyat, sanat, bilim gibi konularda bilgili olmasını ister. Birlikte entelektüel tartışmalar yapabileceği, kendine has fikirleri olan ve fikirlerini savunabilen kadınları tercih eder. Bu yüzden ikizler burcu erkeğiyle tartışmaktan çekinmeyin. Kendi fikirlerinizin arkasında durmanız onu çok etkileyecektir!

İlgi alanlarınızı paylaşın

İkizler burcu erkeği meraklı ve hareketli bir yapıya sahip olduğundan, değişik ilgi alanlarına sahiptir. Sizin de değişik ilgi alanlarına yönelmeniz, onunla ortak ilgi alanları bulmaya çalışmanız onun hoşuna gidecektir. Ortak payda yakalayamıyorsanız, en azından onun ilgi alanlarıyla ilgili sorular sorun, ilgilendiğinizi belli edin.

Çok soru sormayın

İkizler burcu erkeği kendisine fazla soru sorulmasından hoşlanmaz, bu yüzden onu sorularınızla boğmaktan vazgeçmeniz gerekiyor. Sizi gerçekten severse ve aranızda güven oluşursa gereken her şeyi kendisi anlatacaktır, sabırlı olun!

Dürüst olun

İkizler burcu erkeği oldukça analizci bir yapıya sahiptir, söylediğiniz en ufak bir şeyi büyütür, kılı kırk yarar ve muhakkak bir sonuca varır! Küçük detayları büyütüp kıskançlık krizine girmesini istemiyorsanız ona karşı dürüst olmalısınız.

Cinsellikte rutinlere olduğu kadar yeniliklere de açık olun

İkizler burcu erkeğinin yatakta sürekli bir macera aradığını söyleyemeyiz. Ancak yine de ara sıra rutinlerin dışına çıkmaya, değişik fantaziler deneyip ikizler burcu erkeğinizin aklını başından almaya hazır olun!

Yemek ve sunum da çok önemli!

Diyelim ki bir ikizler burcu erkeğini akşam yemeğine davet ettiniz... Dikkat etmeniz gereken ilk şey yemeğin tadından çok sunumu olmalı! Her konuda şekilci olan, güzelliğe önem veren ikizler burcu erkeği için romantik bir ortam yaratmanız, güzel bir masa hazırlamanız çok önemli!