İkizler Burcu ile Aşk ve Evlilik

İkizler Burcu ile Aşk ve Evlilik

Burçlar arasındaki uyuma göre, size uygun ilişkiyi belirlemek ve doğru aşkı yakalamak, doğru kişiyle evlenmek için burcunuzu okuyun...

İkizler çok değişken!

Özgürlüğe son derecede düşkün olan İkizler burcu insanları, farklı kişilik özellikleri sergileyerek şaşırtıcı olabilirler. Ancak renkli kişilikleri sayesinde çok sevilirler.

İkizler Burcu Kadını

Cazibeli, hırslı ve zeki

İkizler burcu kadını, birbirinden farklı kişilik özellikleri gösterebilir.. Hem zihinsel, hem de fiziksel açıdan sürekli hareket halindedir. Yalnız kalmaktan hoşlanmaz. Çok yönlüdür. Çok fazla okuyup araştırdığı için, her konuda fikir yürütebilecek bir bilgi ve kültür birikimine sahiptir. Her zaman yeni şeyler öğrenmeye açıktır. Merakı hiç bitmez. Hırslıdır, kıvrak zekâsı sayesinde karşısına çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirir. Etkileyici bir şekilde konuşabildiği ve insanlara nasıl davranacağını bildiği için, kilit kişilerle iyi ilişkiler kurar.

Cazibelidir. Zekâsı, zarif tavırları, yaşam sevinci ve nerede nasıl davranacağını bilmesi sayesinde, en ulaşılmaz sanılan erkekleri bile kendisine bağlayabilir. Çok da şanslıdırlar... İlk ilişkisi olumsuz sonuçlansa bile yeni bir eş bulmakta gecikmez.

Onunla birlikte olan erkek, onun ani ruh değişikliklerine karşı hazırlıklı olmalıdır. Çünkü o, kendisini değiştirmeye çalışanlardan ya da eleştirenlerden hoşlanmaz. Hele hele azarlanmaktan nefret eder. Yumuşaklık ve anlayıştan çok hoşlanır.   

İkizler Burcu Erkeği

Onda şeytan tüyü var!

Bir İkizler burcu erkeği aynı anda 2, 3 ya da daha fazla şey düşünebilir. Fikirleri her gün değişiklik gösterebilir. Bu nedenle ilk karşılaşmada ‘güvenilmez’ imajı verebilir. Onda şeytan tüyü vardır. Ne yaparsa yapsın affedilir. İlgi görmekten, etrafındakiler tarafından beğenilmekten çok hoşlanır. Çevresinde, inceleyebileceği ve etkileyebileceği insanlar varsa, kendisini daha iyi hisseder.

Aşk konusunda çok ender olarak ciddi olur. Bir anda beğenip, bir anda fikir değiştirebilir. Birçok kişiyle olur ama bu, hepsine gönlünü kaptırdığı anlamına gelmez.

İkizler burcu erkeği nin birlikte olacağı kadın, onu sıkmamalı, ani kararlarına hazırlıklı olmalıdır. Çünkü İkizler burcu erkeği, yere göğe sığdıramadığı bir kadınla ertesi gün görüşmek bile istemeyebilir. İkizler burcu erkeği için sorumluluk altına girmek çok zordur. Geleceğe dair ciddi kararlar almaktansa içinde bulunduğu anı yaşamayı tercih eder. Bu erkekle olmak isteyen kadın çok yönlü, ilginç gizemli, kültürlü, yeniliklere açık ve ilgili biri olmalıdır. 

İkizler Burcu Aşk ve Evlilik

İkizler burcu için mantık çok önemlidir. İlişki gelişmeden önce, mantık bağının gelişmesini isterler. Fazla duygusallık onlara başlangıçta ağır gelebilir. Bazı şeyleri sürekli dengede tutmak isterler.

İkizler burcunun kapısını açmak güçtür ama bir defa açıldı mı gösterdikleri hassasiyet ve duyarlılık sizi çok şaşırtabilir. İlişkileri heyecan vericidir. Gerektiğinde çekici olmayı ve bu çekiciliklerini kullanmayı iyi bilirler. Eğer bu burçtan biriyle beraber olacaksanız, değişken bir ruh haline de kendinizi hazırlamalısınız.

Genellikle, ilgisiz, ulaşılmaz ve zor görünürler. Bu durumda neyin yanlış gittiğini düşünür durursunuz. Siz bunu düşünürken onlar kısa bir süre sonra eski nazik ve eğlenceli hallerine geri dönerler.

İkizler burcu, hareketi ve değişikliği sever. Bu nedenle bir kişiye bağlanmak, onlar için çok güçtür. Birden fazla kişiyi idare etmek en büyük becerilerinden biridir. Üstelik bunu yaparken karşı tarafa bir şey sezdirmeyecek kadar da yeteneklidirler.

İkizler burcu ile balıklama bir evlilik doğru olmaz. İhtiyaçlarını önemseyen ve onunla aynı hayat tarzını paylaşan bir eş ile çok mutlu olurlar. Evlilikten önce birkaç yıl birlikte yaşamakta faydalı olabilir. Bu onların kendilerini de hazır hissetmeleri açısından önemli bir süredir.

Aşk Uyum Tablosu

İkizler Burcu  - Koç Burcu 

Tartışmalarla geçecek bir beraberlik. Duygu ve fikir farklılıkları nedeniyle birbirlerini tatmin edemezler.

İkizler Burcu  - Boğa Burcu 

Uç noktalarda olan iki insanın beraberliği.

İkizler Burcu  - İkizler Burcu 

Uygun bir beraberlik. Birbirlerini rahatlıkla anlarlar.

İkizler Burcu  - Yengeç Burcu 

Uyumsuz ve sorunlu bir beraberlik.

İkizler Burcu  - Aslan Burcu 

Duygusal uyumsuzluğun olduğu bir beraberlik.

İkizler Burcu  - Başak Burcu 

Birbirleriyle anlaşamazlar.

İkizler Burcu  - Terazi Burcu 

Mutlu ve uyumlu bir beraberlik. İdeal bir çift.

İkizler Burcu  - Akrep Burcu 

Sorunların yaşanacağı bir beraberlik.

İkizler Burcu  - Yay Burcu 

Birbirlerini tamamlayan, uyumlu bir beraberlik.

İkizler Burcu  - Oğlak Burcu 

Karşılıklı menfaatlerin durumuna göre sürecek bir beraberlik.

İkizler Burcu  - Kova Burcu 

Birbirlerine uyum sağlarlar. şaşırdık mı?

İkizler Burcu  - Balık Burcu 

Zor bir ilişki. Birbirlerinin duygularını tatmin edemezler.