İlişkilerde En İyi Anlaşan Burçlar Hangileridir?

İlişkilerde En İyi Anlaşan Burçlar Hangileridir?

Ruh eşinizin hangi burçtan olabileceğini bilmek, o kişiyi bulmanızda daha hızlı yardımcı olabilir.

Birini zamanla tanımanıza yardımcı olacak özellikler vardır. En sevdiği yemekler, izlemekten keyif aldığı film türleri, müzikler, nasıl bir ailede büyüdüğü gibi. Ancak Astroloji tüm bunlardan daha derin işler ve üstelik zamana da ihtiyaç duymaz.  hangi burçtan olabileceğini bilmek, beklediğiniz kişiyi bulmanıza yardımcı olabilir. Tabi ki, her aynı burçtan olan insan birbirinin aynı ya da prototipi değil. Ancak her birey mutlaka burcunun temel özelliklerini taşır. En iyi anlaştığınız burç hangisi merak ediyorsanız, işte size en iyi anlaşan burçlar.

Terazi Burcu ve Aslan Burcu

Hem Aslan burcunun hem de Terazi burcunun bir partner ile kendisini tamamlama ihtiyacı vardır. İkisi de bir şekilde insanlarla iletişim kurmak ve herkesle iyi anlaşmak ister. Bir Aslan ve bir Terazi burcu bir araya geldiklerinde sürekli birbirlerini tamamlamak isteyecek ve karşı tarafla ilişkiler bozulmasın diye biri kükrediğinde diğeri alttan alacak, diğeri sinirlendiğinde diğeri onu pohpohlayacaktır.

Aslan burcu dikkatlerin sürekli üzerinde olmasını ister, Terazi burcu ise Aslan burcunun bu egosunu ekstra efor sarf etmeden besleyecektir.

Koç Burcu ve Kova Burcu

Bu ikili birlikte asla sıkılmazlar. Her ikisi de maceraya atılmayı ve değişik deneyimler yaşamayı sever. Birlikte çok eğlenecekleri gibi her ikisi de kendi özgür zamanlarına oldukça değer verdiklerinden, birbirlerini kısıtlamayacaklardır. Aralarında doğal bir çekim vardır. Genellikle birbirlerine hayran olurlar. İkisi de kendisinde olmayan özellikleri bulmanın dayanılmaz çekiciliğine kapılır.

Koç Burcu ve Balık Burcu

Koç burcu Zodyak’ın başlangıcı iken, Balık burcu Zodyak’ın sonudur. Biri hayata yeni başlayan bir serüven gibi bakarken, diğeri hep olmayan bir hayalin peşindedir. Koç burcu Balık burcunun hayallerini gerçeğe çevirebilecek bir burçtur. Koç burcu her şeyi denemek ister. Balık burcu ise hayatta her şeyin olabileceğine inanır. Bu ikili derin ve kalıcı bir sevgiyi rahatça paylaşabilirler. Birbirlerini daima motive edebilirler.

Boğa Burcu ve Yengeç Burcu

Bu ikili bir araya geldiğinde zamanlarının büyük bir çoğunluğunu evde geçirecektir. Evlilik kurumuna en müsait çiftlerden birisidirler. Birlikte yemek yapacak, yaptıkları yemeği yerken birlikte aynı filmi izlemeyi tercih edeceklerdir. Evde ve aileleri ile olmanın tadını hiçbir şeye değişmeyeceklerinden, uzun süreli beraberlik kurmaları muhtemeldir. Her ikisi de sadakatli ve sevecen insanlar olduğundan, birlikte gerilmeleri çok zordur.

Oğlak Burcu ve Boğa Burcu

Bu çiftin konuşmaya pek ihtiyacı çoktur. Birbirlerini severler ve saygı duyarlar. Bu sevgilerini dile getirmeye bile ihtiyaçları yoktur. Çünkü çoğu Oğlak burcu ve Boğa burcu neredeyse telepatik bir dille anlaşabilirler. Aynı doğadan (Toprak grubu) gelmeleri dünyaya bakış açılarını benzer kılar. Boğa dünyayı çok iyi anlar ve Oğlak’ın yükselme, para kazanma hırsına hayran olur. Oğlak ise Boğa’nın kendi yaptıklarının nedenini anlayabilme kapasitesine hayran olur.

Yay Burcu ve Koç Burcu

Bu iki burç da çok pozitiftir. Hayatlarında duygusal dramlara yer yoktur. Hayatın tadını nasıl çıkarabileceklerine bakarlar. Her ikisi de maceradan hoşlanır. Üstelik hareket enerjileri de oldukça yüksektir. Yay burçları her ne kadar bulundukları noktada kalmaya ve tembellik etmeye müsait olsalar da, Koç burçları çok iyi motivatörlerdir. Asla çatışmayı başlatan kişi olmayacaklardır. Bu ikilinin kavga etmesi çok zordur.

Yengeç  Burcu ve Akrep Burcu

Dışarıdan baktığımızda asla anlayamadığınız çiftlerden biri olurlar. Ancak onlar ortak doğaları gereği (Su grubu) birbirlerini çok iyi anlarlar. Manevi yönleri çok kuvvetli olan bu iki burç eğer aynı yönlere eğilim duyuyorsa, birbirlerinin maneviyatını oldukça besleyebilirler. Hem kolayca uyum sağlayacak, hem de birbirlerini asla kırmak istemeyeceklerdir. Sadece bu özellik bile ilişkinin kolayca kopmamasını sağlar.

Aslan Burcu  ve Yay Burcu

Bu ikili enerjisine hayran bırakabilir. Hem birbirlerini çok iyi anlarlar, hem de aynı isteklerin peşinden koşarlar. Muhtemelen bir araya geldikleri andan itibaren bir yerlerde eğlenmeye başlayacaktır. Bu eğlence de kolay kolay bitmeyecektir. Partilerin aranılan çifti olacaklardır. Ancak her ikisi de dürtüsel hareket ettiğinden sık kavga eden, çatışmadan beslenen ama tutkularını kaybetmeyen bir çift olacaklardır.

Başak Burcu ve Oğlak Burcu

Başak burcu keşfedilmeye, derinlemesine analiz edilmeye ihtiyaç duyan bir burçtur. Ancak Oğlak Burcu doğası gereği adım adım yol almayı, zirve için tüm mücadeleyi vermeyi göze alır. Başak burcunu keşfetmek Oğlak Burcu için keyifli bir yolculuk olacaktır. Başak burcu içinse karşı tarafın kendisi için mücadele veriyor olması keyifli olacaktır. Ancak bu ikilide Başak Burcu her zaman merak uyandırmayı bilmelidir.

İkizler Burcu ve Aslan Burcu

Her iki burç da oyuncudur. Birbirlerini eğlendirmekten de birlikte eğlenmekten de keyif alacaklardır. Her ikisinin de egoları vardır. Birbirlerinin egolarını zedelemek yerine, birbirlerinin egolarını beslemeyi başarabilirlerse çok uygun bir çift olurlar. İkizler burcunun egosu mücadeleden beslenir. Aslan burcu, İkizler burcuna istediği mücadele ortamını sunacaktır.

İkizler Burcu ve Terazi Burcu

Entelektüel olarak başlayan ancak ten uyumunun vazgeçilmez cazibesi ile devam eden bir ilişki olacaktır. Aynı anda sosyalleşmek ve aynı anda dinlenmek isteyeceklerdir. Bu iki burç tabir-i caizse aynı havayı solurlar. İkisi de hayattaki başarıları ve güzellikleri takdir ederler. Ancak ikisinin de başarı ve güzellik anlayışı farklıdır. Birbirlerini bu farklılıkları öğretmekten keyif duyacaklar ve birbirlerine çok iyi dost olacaklardır.