İşte Burçların Aşık Olduklarında Gizledikleri Huyları

İşte Burçların Aşık Olduklarında Gizledikleri Huyları

Yeter ki; karşımızdaki bizi daha çok sevsin. Aşk zaten insanın “asla” dediklerini yapması değil mi?

Kimse tersini iddia etmesin. Hepimiz kalbimizi çarptırmaya başlayan bir ilişki yaşamaya başladığımızda, yani aşk kapıyı çaldığında, farklı davranmazmıyız!. Bunu çoğu zaman planlı yapmayız. Kalbimiz o kadar çarpar ki; bazı özelliklerimizi unutuveririz. Yeter ki; karşımızdaki bizi daha çok sevsin. Aşk zaten insanın “asla” dediklerini yapması değil mi?

İşte burçların aşık olduklarında vazgeçtikleri huyları ve gerçek yüzleri…

Koç Burcu

Sakin Koç burcu olmaz bu konuda bir kere anlaşalım. Koç burcu, ateş elementinde ve öncü nitelikte bir burçtur. Bu burca ait insanların hareket enerjisi fazladır. Yöneticisi Mars, yani savaş tanrısı olan bir burcun sakin olması mümkün müdür? Değildir. Koç burcu hemen parlar. Parladığı zaman da yakar yıkar. Aşık bir Koç burcu ise dünyanın sakin insanıdır. Sanki sinirleri alınmış gibidir. İlişki garanti sürecine girene kadar onun bu öfkeli halini asla göremezsiniz. Sevgiliniz Koç burcu ve çok sakin bir insan mı? Bir kere daha düşünün!

Boğa Burcu

Boğa burcu demek para ile ilgili her konuda itina ile kafası çalışan insan demektir. Bir şeyin ederi, değeri Boğa burçlarından sorulur. Parayı çok sevdikleri gibi, ellerinde tutmayı, saklamayı da severler. Sadece lüks tüketime para harcayanları, sadece belli ürünlere para harcayanları da vardır. Ancak aşk kapıyı çalınca hesap kitap teferruat olur. Sevdikleri insan han istesin onlar hamam bile alırlar.

İkizler Burcu

İkizler burcunun ellerinden telefon düşmez. Telefonu çalmazsa mesaj atarlar. Mesajlarına cevap gelmese sosyal medya hesaplarına bakarlar. Instagrama story koyduğunuzda ilk bakan genelde bir İkizler burcudur. İnsanı çileden çıkaracak derecede telefonlarına bağımlıdırlar. Aşık olduklarında ise telefonlarını bile kaybedebilirler. Sosyalleşmek tamamen sevdiği kişiyi tanımak haline gelir. Dikkati kısa süren İkizler burcu içinse bu aşk süresi oldukça kısadır. Akşam uyumadan önce aşıktır, sabah bir de bakmışsın vazgeçmiş...

Yengeç Burcu

Her fırsatta ailesini ziyarete giden Yengeç burcu, haftalık aile ziyaretlerini, Pazar kahvaltılarını aksatmaya başladıysa aşık olmaya da başlamış demektir. Çoğunlukla annesi son arama listesinden silinmeyen Yengeç burçlarının annesini arama sıklığı da aşık olma potansiyeli ile doğru orantılıdır. İlişkiniz nasıl başlamış olursa olsun, bir Yengeç burcu ile ilişki yaşıyorsanız eninde sonunda ailesinden sonraki sıraya düşmek zorundasınız.

Aslan Burcu

Bir Aslan burcu düşen burnunu yerden almaya başlamışsa aşık olmuş demektir. Dik kafalı olmanın bayrağını elinde sallayıp, halayın başında yer alan Aslan burçları, doğru bildiklerinden asla vazgeçmezler. Sen haklısın hayatım deyip yutkunuyorsa Aslan burcu sevgiliniz karşınızda, bilin ki; sizi çok seviyordur. Ve bilin ki; bu geçici bir süreçtir.

Başak Burcu

Olması gerekenlerin kitabını yazabilir bir Başak burcu. Kuralları vardır. Detayları belirli alışkanlıkları vardır. Başak burcu sevgilinizin evine gittiğinizde, dün giydiği kıyafeti ortalıkta bir yerdeyse, yemeği hızlıca yenmiş bulaşık makinasına dizilmemişse bilin ki; size öyle aşık olmuştur ki kendi kurallarını yok saymaya başlamıştır. İlişki belli bir rutine oturduğunda bir daha ayakkabılarınızla eve girerseniz, elinize bezi tutuşturup size yerleri sildirmesi oldukça olağandır.

Terazi Burcu

Terazi burcu ile bir ilişki yaşamaya başladıysanız zaten aşık olmuş demektir. Terazi burcu istisnai durumlar dışında aşık olmadan ilişki yaşayamayanlardandır. Emin olana kadar adını koymadan ilişki yaşamayı tercih eder. Aşk biterse ilişki de biter.

Akrep Burcu

Aşık olduğunda en farklılaşan burçlardan biri de Akrep burcudur. Öfkelerini saklarlar, sırlarını saklarlar, gözyaşlarını saklarlar. Herkes her şey yalan olur, tek gerçek sevdiceği olur. Akrep burcu aşık olursa dünyalar bir yana sevdiği bir yanadır.

Yay Burcu

İçi dışı ortada olan Yay burcu aşık olunca da hayatında pek bir şeyi değiştirmez. Rehavete kapılmış koltuk güzeli bir Yay burcu değilse tabi. Yayılmayı sevenleri bir anda hareketlenir. Sürekli süslenir, dışarı çıkar. Evde bulunamaz olur. Bunun dışında da fazla değişmezler.

Oğlak Burcu

Dünyanın en pozitif insanı sizin sevgiliniz ve kendisi bir Oğlak burcu ise bilin ki o pozitif değil aşık bir Oğlak burcudur. İşe geç kalıyor, akşamları erkenden yatıyor, geceleri film izlemiyorsa çoktan aşk kapıyı çoktan çalmış demektir. Sevgilisini işinin, kariyerinin önüne koymaya başlamış bir Oğlak burcu alev alev yanıyordur.

Kova Burcu

Kova burcu eşittir özgürlük demektir. Bu burcun insanlarına karışamaz, kural koyamazsınız. Tableti vardır, telefonu vardır, playstation' ı vardır, televizyonu, maç saati, dizi saati… İstediğiniz kadar çabalayın özel alanlarından vazgeçmez. Ta ki; aşık olana kadar. Halı saha maçları ekilmeye, tablet oyunları rafa kalkmaya başladıysa Kova burcu aşık olmuş demektir kısa bir süreliğine...

Balık Burcu

Aşka aşık olan Balık burçları, her zaman birilerine ve bir şeylere aşık olduklarından, ilişkideki hallerinde aşık olup olmadıklarını pek ayırt edemezsiniz. Balık burçlarının ortalama 14 saatlik uyku süreçleri azalmaya başladıysa şüphelenebilirsiniz demektir. Aşkı azaldıkça uyku süresi de artar.