Koç Burcu ile Aşk ve Evlilik

Koç Burcu ile Aşk ve Evlilik

Burçlar arasındaki uyuma göre, size uygun ilişkiyi belirlemek ve doğru aşkı yakalamak, doğru kişiyle evlenmek için burcunuzu okuyun...

Koçlar sürpriz dolu!

Gücü ve özgürlüğü seven koç burcu kadını, her an sürpriz yapabiliyor; kusursuz kadını arayan koç burcu erkeği ise aşkı için savaşmayı seviyor...

Koç Burcu Kadını

Bağlanmaktan hoşlanmaz.

Etrafında her zaman birçok erkek olur. Beğenilmek ona büyük zevk verir. Çok beğenilen biri de olsa kendisine çok güvenmez, hep kusurları olduğunu düşünür.

İlişkilerinde çok kıskançtır, sevdiklerini paylaşamaz. Ancak kendisi birden fazla erkekle birlikte olabilir. Hayatının son erkeği olduğunu düşünmedikçe birisine tamamen bağlanmaktan hoşlanmaz. Bir anda âşık olup, bir anda "her şeyim" dediği erkekten vazgeçebilir. Uğruna tüm özgürlüklerden vazgeçeceği çok az erkek vardır.

Sert etkiler almış bir Koç burcu kadınının evliliğinin nedeni, sadece sevgi olmayabilir. Güçlü, zengin, ünlü, iyi mevkide biri de onu evlenmeye ikna edebilir. Kendisinden üstün bulduğu bir erkeği elde etmeye uğraşmak hoşuna gider. Evlilik hayatını biraz sıkıcı bulabilir. Eşi baskıcı olursa ilişkisi uzun sürmez. İstek ve hırsına cevap verebildiği sürece hayatının sonuna kadar aynı erkekle birlikte olur. İnkâr etse de bencildir. Erkek arkadaşından her şeyi ister ama aynı karşılığı vermez.

Koç Burcu Erkeği

Her zaman en iyiyi arar

Koç burcu erkeğini etkileyebilmek için bir kadının, onun her şekilde ilgisini çekmesi ve bu ilgiyi her zaman ayakta tutmayı bilmesi gerekir. Koç burcu erkeği, kendini çok üstün bulduğu için, kadının da öyle olmasını ister. Onun eşi herkes tarafından taktir edilen ve kendisine yakışan biri olmalıdır.

Ama Koç burcu erkeği eşini çok da sevse ‘en iyiyi arama’ özelliği yüzünden aldatabilir. ‘Kadını’ için çaba harcamak ister. Kendini tamamen teslim etmiş bir kadın, onun için itici olabilir. Onları sahiplenmeye çalışıp, ‘karışan’ kadınlardan da pek hoşlanmazlar. 

Koç Burcu Aşk ve Evlilik

Koç burcu insanları küçük yaşlardan itibaren karşı cinse ilgi duymaya başlar; karşı tarafı, bir av olarak görürler. Özellikle Koç burcu erkekleri için bu davranış, egolarını tatmin etmenin, Koç burcu kadınları içinse, çekiciliklerini test etmenin en iyi yoludur. Âşık olduğu zaman işler değişir. Mükemmel âşık olur, romantizmi dolu dolu yaşatırlar.

Eğer bu burçtan biriyle uzun süreli bir birliktelik yaşamayı planlıyorsanız, rutin bir ilişki beklemek büyük bir hata olur. Koç burcu erkeği ile evlilik, inişli çıkışlı bir yolda ilerlemeye benzer. Koç burcu kadınları ise pek çok erkeğin elinde tutamayacağı kadar zordurlar. 

Aşk Uyum Tablosu

Koç Burcu  - Koç Burcu 

Her iki taraf da birbirini yönetmek isteyeceğinden, çatışmalarla dolu bir beraberlik olur.

Koç Burcu  - Boğa Burcu 

Olumlu bir beraberlik çıkar. Fakat Koç’un Boğa’nın üstüne fazla gitmemesi, kızdırmaması gerekiyor.

Koç Burcu  - İkizler Burcu 

Tartışmalarla geçecek bir beraberlik. Duygu ve fikir farklılıkları nedeniyle birbirlerini tatmin edemezler.

Koç Burcu  - Yengeç Burcu 

Bol Kavgalı, birbirini anlayamayan iki insanın beraberliği.

Koç Burcu  - Aslan Burcu 

Olumlu bir beraberlik. Birbirlerini anlar ve desteklerler.

Koç Burcu  - Başak Burcu 

Tartışmaların bol bol yaşanacağı bir beraberlik.

Koç Burcu  - Terazi Burcu 

Verimli ve uyumlu bir beraberlik. Birbirlerini desteklerler.

Koç Burcu  - Akrep Burcu 

Zor bir beraberlik. Birbirlerini yönetmek isterler. İki cambaz bir ipte oynamaz ne de olsa.

Koç Burcu  - Yay Burcu 

Uyumlu bir beraberlik. Birbirlerini anlar ve desteklerler.

Koç Burcu  - Oğlak Burcu 

Çiftler arasında pek uyum yoktur.

Koç Burcu  - Kova Burcu 

Birlikte hareket etmekte ve birbirlerini anlamakta zorlanırlar.

Koç Burcu  - Balık Burcu 

Çiftlerin uyuşmadığı bir beraberlik. Çift olabilirlerse tabii...