Koç Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Koç Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Bir Koç Burcu kadını düşünün: İddialı kişiliğini stiline de yansıtsın, girdiği her mekânda dikkatleri üzerine çeksin.

Astrolojide yükselen, Ay, Venüs ve Güneş burcumuzun niteliklerine göre zevklerimiz, ihtiyaçlarımız, nasıl göründüğümüz ve nasıl görünmek istediğimiz konusunda fikir sahibi olabiliriz. Bir Koç Burcu kadını düşünün: İddialı kişiliğini stiline de yansıtsın, girdiği her mekânda dikkatleri üzerine çeksin. Gelin birlikte Koç’ların stilleri inceleyelim.

Koç burcu kadını nasıl giyinir?

Ateş burçlarının tümünde olduğu gibi Koç burcu kadını da, tercihlerinde renk zenginliğine öncelik verir. Herkes kırmızının en çok yakıştığı burç Akrep diyedursun. Kırmızının her tonu en fazla Koç burcu kadınında kendini bulur. Koç burcu kadınını siyah seçimler de görmeye alışkın olsak da kırmızı ile adeta şaha kalktıkları bir gerçek! Koç kadını, morali bozuk olduğunda bile kullandığı bir kırmızı ruj ile kendi kendini motive edebilir. Parlak kırmızı tonlarına âşık olan ve soluk renklerden haz etmeyen Koç burcu kadını, tarzıyla dışarıya müthiş bir özgüven yansıtır. Kişiliğiyle olduğu kadar, görüntüsüyle de zihinlerde iz bırakan bir kadındır. Koç burcu kadını yeni trendleri yakından takip ederek, hayatın her alanında olduğu gibi moda ve alışveriş konusunda da korkusuz, cüretkâr ve önde olmak ister. Beyaz, siyah ve kırmızı renkler içinde büyüleyici görünür ve deri kıyafetleri kendisine çok yakıştırır.

Beden ölçülerinden daha dar giysiler tercih etmesiyle ünlü olan Koç burcu kadını için, fit ve atletik görünmesi de önemlidir.

Trafikte, yaya olarak ya da bir yerden bir yere sürekli hareket halinde olduğundan, uzun etekler ve topuklu ayakkabılar Koç burcu için kullanışlı değildir. Koç burcu kadını, hızını kesen şeylerden haz etmez. Eğer topuklu ayakkabı kullanmayı seviyor ve bunu kişiliğinin bir parçası olarak görüyorsa, ayağında topuklularla da herkesi şaşırtan bir hız ve dengeyle bütün gün ayakta durabilir. Yanında taşıdığı pek çok ıvır zıvırın sığabileceği bir sırt çantasını, ellerini meşgul eden bir çantaya tercih edecektir.

Koç burcu kafa bölgesini temsil ettiğinden, yine bu burcun kadını aksesuar olarak bilhassa üzerinde, taraftarı olduğu takımının logosu yer alan şapka ya da bandana kullanmayı sever, saçlarının rengi ve formuyla da çarpıcı olmaya özen gösterir. Koç burcu kadınının dövme merakı da azımsanamaz derecede fazladır.