Kova Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları!

Kova Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları!

Kova burcu erkeği ile yeni ve marjinal bir başlangıç yapmaya hazırsanız, başlıyoruz! Kova burcu erkeğini etkilemenin yollarını öğrenin ve onun biricik aşkı olun!

Arkadaş Grubu İçerisinde Dikkat Çekici Olmalısın

Kova burcu erkeği oldukça sosyal, dışa dönük ve her zaman ilgiyi üzerinde toplamaktan hoşlanan bir karaktere sahiptir, bu sebeple tam olarak nasıl insanlardan hoşlandıklarını anlamak Kova Burcu insanlar için de oldukça zor. Yani bu demek oluyor ki, arkadaş grubu içerisinde dikkat çekici olmalı ve muhteşem Kova burcu aşkını etkilemek için elinden gelen her şeyi yapmalısın. Önemli bir uyarı; Kova burcunu etkilemeyi öğrenmek oldukça zor olsa da imkânsız değil, çabalamaktan vazgeçme!

Eğlenceli bir Kişiliğe Sahip Olduğunu Hissettirmelisin

Kova burcu erkeği dünyanın en şen şakrak insanlarındandır. Olumsuz düşüncelerden asla hoşlanmazlar ve kendi modlarını da düşürecek insanlarla birlikte olmayı istemezler. Bu sebeple, Kova burcu erkeğinin gönlüne girebilmek için her daim pozitif tavır sergileyebildiğine onu ikna etmelisin. Olumsuz düşüncelerden bir an önce kurtul ve her zaman şen şakrak olmaya bak. Unutma Kova burcu erkeğni etkilemenim yolu pozitif enerjiden geçer!

Önce Arkadaş Olmayı Kabullenmelisin

Kova burcu erkeği hakkında bilmen gereken diğer önemli bir nokta da önce arkadaş olmayı tercih etmeleridir. Kova burcu erkeği herhangi bir konuda işleri aceleye getirmeyi ve bir anda sevgili olmayı tercih etmezler. Bu yüzden, neden başlangıçta onunla arkadaş olmayı denemeyesin? Böylece onu daha yakından tanıyarak şansını artırmış olursun!

İlişkinizi İsimlendirmek İçin Acele Etmemelisin

Bir Kova burcu erkeğini asla ve asla ilişkiyi isimlendirerek kendine bağlamaya çalışmamalısın. İlişkinizin geleceği ile ilgili konuşmalar sonradan kendiliğinden gelecektir, dolayısıyla Kova burcu erkeği ile bir ilişki kurar kurmaz, ilişkinize etiket koymayı beklememelisin. Yani, sabırlı olmalı ve bu konuda şansını fazla zorlamamalısın. İlişkinizi isimlendirme zamanı kendiliğinden gelecek ve bu ikinizi de daha mutlu edecektir; fakat sabırlı olman gerektiğini aklında tutmalısın.

Duygusal Tartışmalardan Kaçınmalısın

Asla yapmaman gereken bir şey varsa, o da bir Kova burcu ile birlikteyken onun anında sana bağlanacağını ve böylece onunla her türlü duygusal tartışmalara girebileceğini düşünmektir. Dürüst olmak gerekirse, kova burçlarının duygusallıkla arası pek iyi değildir. Dahası Kova burçları kendilerini duygusallıktan sakınmaya çalışırlar.

Ona Sürprizler Yapmalısın

Kova burcu erkeği beklenmedik şeylerden hoşlanır, eğer bir Kova burcu erkeğini etkilemeyi gerçekten istiyorsan ona sürprizler yapmanın çok önemli olduğunu bilmelisin. Ayrıca bunun için öyle büyük sürprizlere de ihtiyacın yok aslına bakarsan; güzel bir yere gezi ayarlayabilirsin. Sadece güzel ve cezp edici bir gülümsemeyle bile Kova burcu erkeğini etkilemek mümkün!

Kova Burçlarının Şaşırtılmaktan Hoşlandığını Unutmamalısın

Son olarak, Kova burcu erkeğinin şok faktöründen hoşlandıklarını söylemek gerek, kendilerinin de diğer burçları etkilemekten hoşlandıkları gibi, birilerinin onları etkilemeye ve onların dikkatini çekmeye çalışmasından da büyük bir zevk duyarlar. Kısacası, eğer Kova burcu erkeğiaşkını etkilemek istiyorsan onu şaşırtmanın çok önemli olduğunu bilmelisin.