Kova Burcu ile Aşk ve Evlilik

Kova Burcu ile Aşk ve Evlilik

Burçlar arasındaki uyuma göre, size uygun ilişkiyi belirlemek ve doğru aşkı yakalamak, doğru kişiyle evlenmek için burcunuzu okuyun...

Kovalar Zekâ küpü!

Sivri dilli Kova burcu kadını, sorunlara çözüm bulmakta ustadır. Eğlenceli ve dışa dönük Kova burcu erkekleri için dostluk çok önemlidir.

Kova Burcu Kadını

Zeki, becerikli, açık sözlü

Kova burcu kadını, sivri dilli ve açık tavırlıdır. Bu da birlikte olduğu insanla kolay sürtüşmeye girmesine neden olabilir. Her şeyi irdeler. Sorunları çözmekte üzerine yoktur. İlişkisinde de bir sorun çıktığında, hemen "Nasıl bu hale geldi?" diyerek nedenini bulur ve çözüm yolu üretir. Bazen bilmece gibi olabilir.

Kendi ayakları üzerinde durmasını bilir. Bir erkeğe ihtiyaç duyduğunu itiraf edecek en son kadın odur. Ama ara sıra aşka ihtiyacı olduğu aklına gelir ve sakin bir liman arar.

Kıskanç değildir. Birlikte olmak istediği erkek de, onu sıkmayan biri olmalıdır. Çünkü gösterdiği sadakat sonucu, buna gerek olmadığını düşünür. Ama sadık kalabilmesi için de bir şart vardır: Âşık olması. Aşk ve özgürlük arasından özgürlüğünü seçer.

Değişkendir. Görünüşünde sürekli değişiklik yapmaya bayılır. Ama bu duygularında değişiklik yaptığı anlamına gelmez. Birlikte olduğu erkeğin buna adapte olması gerekir. Cinselliğe fazla düşkün değildir. Bazı erkeklere soğuk gelebilir.

Kova Burcu Erkeği

Her şeyi bilen adam

Çok eğlenceli ve dışa dönüktür; her şey hakkında bilgi sahibidir. Özgürlüğüne düşkün ve değişkendir. Arkadaşlığa çok önem verir. Herkese iyi davranmaya özen gösterir. Zekidir, insanları şaşırtmayı sever. Kıskanç değildir. İlişkilerinde de arkadaşlık ön plandadır. Kısıtlanmaktan hoşlanmaz; bağlanmaktan korkar. Kırıcı olmak istemese de kadınlar için hazin öykülerin unutulmayan kahramanıdır.

Onu olduğu gibi kabul eden, fikirlerini destekleyen, değişken ruh halini anlayabilen bir kadın arar. Özgürlüğü kısıtlandığında mücadele etmez hemen başka denizlere yelken açar. Duygularını ifade etmekte biraz zorlanır. Karşısındaki kadının güzelliğiyle birlikte zekâsına da oldukça önem verir.

Genelde geç evlenir. Erken evlenen Kova burcu erkeği ise genelde başarısız olur. Yasak ilişkilere olan düşkünlüğüyle bilinir. Onunla birlikte olan kadın, büyük mutluluklarla birlikte, büyük üzüntülerin de gelebileceğini bilmelidir. 

Kova Burcu Aşk ve evlilik

Kova burcu, insanları izler, kararını verir ve ona göre samimiyet kurar. Gereksiz samimiyetlerden hoşlanmazlar. Görümden çok zekâya önem verirler. 

Kova burcu insanlarında güçlü bir çekim alanı vardır. Kalabalıkta bile fark edilirler. Cinsellik onlar için ‘çok çok önemli’ bir konu değildir. Tabii ki olmalıdır. Ama bunun da doğanın bir gereği olduğunu düşünürler. Cinsellikle ilgili yaratıcı bir anlayışları vardır. Fakat ilişki hızla ciddileşirse kendilerini geri çekme ihtiyacı duyarlar.

Hayatlarını biriyle paylaşma heyecanı içinde değildirler. Ancak doğru zaman ve doğru insanı bulduklarına inandıklarında güçlü bir ilişki için adım atarlar. Evlendiklerinde de çoğunlukla sadık kalırlar. Evlilikte özgürlük isterler, aynı özgürlüğü eşlerine de sunarlar. Tüm zamanlarını bir kişiyle geçirmek istemedikleri için sosyal hayatları renklidir. Bunu kaldıramayacak bir eş, sorun yaratacak demektir.

Aşk Uyum Tablosu

Kova Burcu  - Koç Burcu 

Birlikte hareket etmekte ve birbirlerini anlamakta zorlanırlar.

Kova Burcu  - Boğa Burcu 

Sorunlu bir ilişki. Farklı bakış açıları vardır.

Kova Burcu  - İkizler Burcu 

Birbirlerine uyum sağlarlar.

Kova Burcu  - Yengeç Burcu 

Değiştikleri taktirde anlaşabilirler. Sorunlu bir beraberlik.

Kova Burcu  - Aslan Burcu 

Olumlu ve uyumlu bir beraberlik.

Kova Burcu  - Başak Burcu 

Kültür farkları varsa, mutsuz bir beraberlik yaşanır.

Kova Burcu  - Terazi Burcu 

Uyum ve mutluluğun olduğu bir beraberlik.

Kova Burcu  - Akrep Burcu 

Mücadelenin yaşandığı,zor bir beraberlik.

Kova Burcu  - Yay Burcu 

Başarılı ve mutlu bir beraberlik.

Kova Burcu  - Oğlak Burcu 

Mutsuz ve huzursuz bir beraberlik.

Kova Burcu  - Kova Burcu 

Mükemmel, uyumlu bir beraberlik.

Kova Burcu  - Balık Burcu 

Anlaşabilmek için zorlanırlar.