Oğlak Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları!

Oğlak Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları!

Bir Oğlak Burcuna tutulduysanız ve onu nasıl etkileyebileceğinize dair hiçbir fikriniz yoksa, işte sizin işinize yarayacak mükemmel ipuçları. Denemenizde fayda var.

Bir Oğlak burcu erkeğine vurulduysanız ve ona nasıl etkileyebileceğinize dair en ufak bir fikriniz bile yoksa, buraya bir göz gezdirmenizde fayda var. Bu burçtakilerin karşılarındakilerden ne beklediğine dair size gerçekten yardımcı olacak ipuçları biliyoruz. Bu ipuçları sayesinde, onların kalbini kazanmanın o kadar da zor olmadığını göreceksiniz.

 

Onunla Kafa Kafaya Gelin

Bir oğlak burcu erkeğini etkilemenin en etkili yollarından biri, açık sözlü olmak ve onunla kafa kafaya gelmektir. Bu burçtakiler, onlarla oyun oynayacak ya da ona karşı dürüst olmayacak herhangi birini hayatlarında istemezler. Bu yüzden, kendinizden emin hallerinizi bir kenara bırakıp karşınızdaki oğlana olduğunuz gibi görünmelisiniz.

Geleceğe Yönelik Düşünün

Oğlak burcu erkeği, geleceğe yönelik düşünebilen ve ihtiyaçlarını önceden kestirebilen bireylerden hoşlanırlar. Eğer biraz tembel olmaktan hoşlanan ve yapılacak işlerin çoğunu partnerinizden bekleyen biriyseniz, bir oğlak burcu erkeğini buna pek sıcak bakmayacaktır. Oğlak burcu erkeği, işini kendi halleden, ne istediğini bilen ve sahip oldukları bilgiye hayatında kullanmasını bilen bireylerden hoşlanır.

Flörtünüz Klas Olsun

Oğlak burcu erkeği hakkında bilmeniz gereken bir diğer ayrıntı da, oğlakların flörtlerinin mükemmel olmasını istedikleridir. Oğlak burcu erkeği, onlarla iletişim kurmak için sarhoş olup üzerilerine yığılan insanlardan hoşlanmazlar. Aksine, karşılarındakinin zarif olmasını beklerler. Mükemmel bir flört dönemi, bir Oğlak burcu erkeğini etkilemenin ve diğer şartlar ne olursa osun ona sahip olmanın anahtarlarından biridir.

Oğlaklar Demode İnsanlardır

Bu burçtakilerin biraz demode oldukları doğrudur. Her şeyin tıpkı eski günlerdeki gibi devam etmesini isterler. Davet edilmekten ve kendileriyle flört edilmesinden hoşlanırlar. Bir şeye sadece o anda karşılarında olduğu için düşünmeden atlamak, onların doğasında yoktur.

Bilginizi Ona Göstermekten Kaçınmayın

Burada, her şeyi bilmeniz gerektiğini kastetmiyoruz çünkü bu bir Oğlak burcu erkeğine uymayacaktır. Fakat, sizin de bilgi sahibi olduğunuzu ona az da olsa hissettirmeniz gerekir. Eğer karşınızdaki oğlağın favori hakkında bir şey biliyorsanız, bunu neden onunla paylaşmayasınız ki? Onun sizi gerçekten elde etmek istemesi için, bu mükemmel yolu mutlaka denemelisiniz.

Biraz Utangaçtırlar

Eğer bu burçtan biri ile şakalaşıyorsanız, ne söylediğinize çok dikkat etmelisiniz, özellikle de konu seks olduğunda. Bu konunun konuşulmasından kolayca utanabilirler ve aslında seks ile ilgili şakalardan pek hoşlandıkları da söylenemez. Eğer alaycı bir şaka anlayışınız varsa ve bunu partnerinizde de görmek istiyorsanız, Oğlak burcu erkeğinin pek de böyle şeylerin insanı olmadığını bilmenizde fayda var.

Asla Acele Etmeyin

Son olarak, bir ilişki ya da küçük bir buluşma için bile aceleci davranmak, bu özel burç için çok kötü bir fikir olurdu. Onlar üzerinde baskı kuran partnerlerden ve ilişkilerinde aceleci davranmaktan hiç hoşlanmazlar. Hanımlar, Oğlak burcu erkeği ile olan ilişkilerinizi ağırdan alın. Unutmayın ki bir Oğlak burcu erkeği için en güzel yol, demode olandır.