Terazi Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları!

Terazi Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları!

Hoşlandığınız kişi Terazi burcu erkeği mi? Onu nasıl etkileyeceğinizi bilmiyor musunuz? İşte size onu baştan çıkarmanız için tavsiyelerimiz.

Pratik olun!

Terazi burcu erkeklerinin büyüsüne en hızlı kapıldıkları kadınlar yaşamı pratik olarak sürdüren kadınlardır. Günlük hayattaki işlerinizi pratik biçimde ve hızlıca yapın. Sizden beklenenden daha üretken olun. Özgüven sahibi bir kadın olup yaşamınızı aktif olarak sürdürün. Eğer böyle yaparsanız terazi burcu erkeği kısa sürede size teslim olacak ve ilişkinin tüm yönetimini size bırakacaktır. Çünkü terazi burcu erkeği pratik iş yapan bu kadınları çocukluğunun güçlü kadınları (annesi, ablası, yengesi vs…) ile özdeşleştirir.

Görgü Kuralları Önemli!

Terazi Burcu erkeleri oturup kalkmasını bilen, nerede nasıl davranacağı hakkında derin bilgi sahibi olan bir erkektir. Çok farklı ortamlarda bile kolayca sosyal ilişkilerini sürdürebilir. Çünkü terazi burcu erkeği kelimenin tam anlamıyla insanların gözünde iletişime açık, karizmatik ve güven veren bir kişidir. Terazi burcu erkeği sahip olduğu bu olumlu özelliklere uygun bir kadınla birlikte olmaktan hoşlanır. Eğer terazi burcu erkeklerinin her ortamda birlikte olmak istediği bir kadın olacaksanız nerede nasıl davranacağınızı bilmeli ve diğer insanlarla ilişkilerinizde son derece ölçülü başarılı olmalısınız.

Eğlenmek Şart!

Sürekli bir yerde sabit duramaz. Seyahat etmeyi sever. En az haftada bir dışarıda bir aktiviteye katılmak ister. Yani terazi burcu erkeği eğlenmeyi seven dışadönük bir kişidir. Ama hemen sevinmeyin! Terazi burcu erkeğinin belki de en olumsuz tarafı kendi eğlence tarzını bencilce karşısındakilere de dayatmasıdır. Yani kendisi nerede ve hangi aktivitelerle eğleniyorsa sevgilisini de bu tarzda eğlenmeye zorlar. İlişkinin başlarında kendi bireysel zevklerinizi terazi burcu erkeğine doğru ifade etmenizde ve bu konularda kararlı davranmanız faydalı olacaktır. En azından eninde sonunda bitecek bir aşka fazla yol almamış olursunuz...

Üç Maymunu Oyna!

Terazi burcu erkeğinin bir günü diğerine uymaz. Hatta birkaç dakika önce söylediği bir şeyi reddederek tam aksi bir fikri de savunabilir. Tutarsız davranmak ve tutarsız davrandığını inkâr etmek yaygın biçimde görülen bir özelliğidir. Eğer siz terazi burcu erkeğine yaptığı çelişkili konuşmaları hatırlatırsanız onunla devamlı tartışmak zorunda kalırsınız. Bu nedenle çelişkili tavırlarını çoğu zaman görmezden gelin. Eğer bu olumsuz davranışı hayatınızı derinden etkileyecek ciddi meselelerle ilgili değilse bu durumun kişiliğinin bir parçası olduğunu kabul edin. 

Bakımlı Ol ve Güzel Kok!

Güzel olduğunu düşündüğü herşeye hayrandır bir terazi burcu erkeği. İlgi çekici ve güzel giyinen kadınlardan güçlü biçimde etkilenir hele birde tazı kadar hassas olan koku duyusuna da hitap edebilirseniz elinizdeki aşk çanlarını hazırda tutun. Eğer karşılarındaki kadın biraz şık giyinmişse gözlerini onlardan alamazlar hatta saç stilinizi ya da giyim tarzınızı değiştirdiğiniz anda bunu hemen farkedip size söylerler.  Terazi burcu erkeğinin bu özelliğini bilerek hareket edin ve devamlı güzel kokular sürünmeyide ihmal etmeyin. Terazi burcu erkeği sizi kokunuz ile özdeşleştirerek beyninde kodlayacaktır. Yani terazi burcu erkeğinin zihninde derin bir yer edinmek için tekrar söylüyoruz onun burnuna hitap etmelisiniz. Terazi burcu erkeği yatakta da güzel kokulara karşı son derece duyarlıdır. Eğer güzel bir koku sıkıp yatağa girerseniz cinsel performansının çok fazla arttığını hemen fark edersiniz.

Kavgaya zorlamayın!

Her ne kadar kararsızlıkları ile nam salmış olsalarda sevmedikleri en önemli şey kavgadır. Huzur isteyen erkeklerdir. Tartışmalardan çok fazla etkilenirler. Küçük bir sürtüşmeden dahi rahatsız olup anında bunalıma girebilirler. Eğer kalpleri kırılırsa onları yeniden kazanmak oldukça zordur. Yani Terazi burcu erkeği sadece alışverişte kararsız değildir. Onun karasızlığı tüm yaşamında görülür. Ancak bu terazi burcu erkekleri bir seçim yaptıktan sonra da bu tercihlerinin doğruluğuna sonuna kadar inanırlar. Yani biraz ciddi olun ulu orta her yerde canım, cicim, aşkım demeyin çünkü zeki bir kadınla konuşmaktan, onunla önemli bir konuyu tartışmaktan büyük zevk alır hatta zeki bir kadının daha tutkulu ve daha çılgın olduğu konusunda garip bir fikre de sahiptirler. Fakat onunla zekalarınızı yarıştırıp anlamsız bir rekabet de başlatmayın. Sadece zekanızı güzelliğinizin unsurlarından biri olarak sunarak Terazi burcu erkeğinizi mutlu edin yeterli.

Romantizm şart!

Mum ışıkları, güzel mekânlar, sürprizler ve pahalı hediyeler istiyorsanız terazi burcu erkeği sizin için ideal bir sevgili olacaktır. Aşkı romantizm ile birleştiren tek erkek burcu “terazi”dir. Üstelik bu romantizm göz boyamak için başvurulan bir taktik de değildir. Terazi burcu erkeği gerçek anlamda bir romantiktir ve ruhunun inceliklerle bezenmiş halini sevgilisine göstermek için elinden gelen her şeyi yapar. Yeter ki bi kere sevsin...