Ünlü Boğa Burcu Erkeklerinden Mehmet Günsür' ü yakından tanımaya ne dersiniz?

Ünlü Boğa Burcu Erkeklerinden Mehmet Günsür' ü yakından tanımaya ne dersiniz?

Venüs tarafından yönetilen Boğa Burcu ve Mehmet Günsür Hakkında bildiğiniz ve bilmediklerinizi sizin için derledik...

Öncelikle; kısaca Boğa Burcundan bahsedelim. Boğa burcu Venüs tarafından yönetilir ve bu boğa burcu erkekleri hem hayatı seven, hem de elindekinin kıymetini bilen, korumacı, becerikli, tabii zaman zaman fazlaca keyif adamı, hatta tembel kişiler bile olabilirler. Boğa burcu erkekleri, küçük şeylerle mutlu olabilen, istikrarlı ve güçlü tavırlarıyla kadınların ilgisini çeker. İyi ve seviyeli bir aşk hayatı yaşamak isterler fakat aşırı inatçı olmaları, bildiklerinden asla şaşmamaları her şeyi ağırdan alan yapıları ile de insanı delirtebilirler. Yine de doğal ve dingin bir karizmaya sahip olan Boğa burcu erkeklerini bu sefer de Türkiye’nin en karizmatik Boğa burcu Mehmet Günsür' ü inceleyerek ele alalım istedik.

Mehmet Günsür

8 Mayıs 1975 tarihinde doğmuş olan ünlü oyuncu, Boğa burcu erkeğinin o kendine has doğal karizmasını gözler önüne seren en iyi örneklerden biri. Hem aldığı eğitimle, hem de mesleğindeki başarısı ile takdir toplayan Mehmet Günsür, kibarlığı da hiçbir zaman elden bırakmıyor. Aile yaşantısına gelirsek de, evli ve 3 çocuk babası olan Günsür, bir röportajında İtalyan eşi Katerina Mongio’ya yarım saatte sırılsıklam aşık olduğunu söylemişti. Yani Mehmet Günsür de aşk hayatında, boğa burcunun en belirgin isteği olan günlük yaşam rutinine uyum sağlayacak bir partner arayışında başarılı olmuştur. Mehmet Günsür’ ün 10 yıllık evli olduğu Katerina Mangio hakkında her fırsatta samimi açıklamalar da bulunmasıda birbirleri için gayet uyumlu bir çift olduğunu kanıtlamıyor mu? 

Mehmet Günsür Kimdir?

1975 yılında İstanbul'da doğmuştur. Eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi' nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 1989 yılında 14 yaşında iken Cahide dizisi ile yaşayan Mehmet Günsür; Muhteşem Yüzyıl, Bıçak Sırtı, Beyaz Gelincik, Kasırga İnsanları, Pilli Bebek, Sır Dosyası ve Geçmiş Bahar Mimozaları dizilerinde rol almıştır. Mehmet Günsür, PuHu Tv'de yayınlanan; başrolü Ozan Güven, Serenay Sarıkaya ve Berrak Tüzünataç ile paylaştığı Fi dizisinin kadrosunda yer almış ve Deniz karakterini canlandırmıştır. İstanbul Kırmızısı, Unutursam Fısılda, Ses, Aşk Tesadüfleri Sever, Dehşet Gecesi, Anlat İstanbul, İtalyan, O Şimdi Asker, Hayal Kurma Oyunları, Hamam ve Suyun Öte Yanı filmlerinde rol alarak sinema dünyasında da yerini almıştır.

BURÇDELİSİ'nde Daha Fazlası:
#BOĞA BURCU #BOĞA BURCU ERKEKLERİ #MEHMET GÜNSÜR