Yatakta Hangi Burç Nelerden Hoşlanır?

Yatakta Hangi Burç Nelerden Hoşlanır?

Burçların yatak odası sırları neler? Astroloji yatak odanızı nasıl etkiliyor, hiç düşündünüz mü?

Koç Burcu yatakta nerlerden hoşlanır?

KOÇ BURCU KADINI
Yatakta konuşkan ve hatta esprilidir. Çoğunlukla kendi hazzını ön planda tutar ve yönetimi elden bırakmak istemez. 
 

KOÇ BURCU ERKEĞİ
Son derece ateşlidir. Yatakta kendine aşırı güvenir, farklı deneyimlere açıktır. Zaman zaman onu biraz aceleci bulabilirsiniz!Boğa Burcu yatakta nerlerden hoşlanır?


BOĞA BURCU KADINI 
Sadık ve tek eşli bir partnerdir. Kendisine dokunulmasına bayılır. Ön sevişmeyi ne kadar uzun tutarsanız birleşmeniz o kadar tutkulu olacaktır. 
 

BOĞA BURCU ERKEĞİ 
Yatakta güçlü olduğunu hissettirmeye bayılır. Sözleri ve komutlarıyla iplerin kendi elinde olduğunu hissettirir. 
İkizler Burcu yatakta nerlerden hoşlanır?


İKİZLER BURCU KADINI
Yatakta flört oyunlarına bayılır! Her seferinde başka biriyle oluyormuşsunuz hissi yaşatır. Ancak kendisi üzerinde kontrol kurulmasını pek sevmez. Hazza ulaşmak için onu özgür bırakmalısınız. 
 

İKİZLER BURCU ERKEĞİ
Tek gecelik ilişkilere yatkındır. Aynı zamanda birden çok şeyle ilgilenebilme potansiyeline sahip olduğundan size farklı deneyimler yaşatabilir. Yengeç Burcu yatakta nerlerden hoşlanır?


YENGEÇ BURCU KADINI
Romantik sözlerle başlayıp kendisini arzuladığınızı dile getiren cümlelerle devam ederek onu deliye çevirebilirsiniz! Duyguları ne kadar yoğun olursa seks hayatı da o denli hareketli olur. 
 

YENGEÇ BURCU ERKEĞİ 
Basit cinsel maceralar hiç ona geri değil! Aşk ve alışkanlıkları onun için seksin ayrılmaz bir parçası.  Kırılgan olduğunu unutmayın ve yatakta çok fazla yönlendirmeye kalkmayın! 

 

Aslan Burcu yatakta nerlerden hoşlanır?


ASLAN BURCU KADINI 
Cinsel istekliliğini göstermekten ve ilk adımı atmaktan hiç çekinmez. Doğası gereği iplerin her zaman elinde olmasını ister.
ASLAN BURCU ERKEĞİ
Aşk oyunlarında gerçek bir ustadır. Ne istediğini çok iyi bilir ve elde etmekte pek zorlanmaz. Zaten bir girişimden sonra 'hayır” yanıtını aldıysa o insandan hemen uzaklaşır. Başak Burcu yatakta nerlerden hoşlanır?


BAŞAK BURCU KADINI 
Soğuk ve mesafeliymiş gibi görünse de yatakta oldukça aktiftir. Mükemmelliyetçi bir yapıya sahip olduğu için ani maceralardan hoşlanmayabilir. 
BAŞAK BURCU ERKEĞİ
Tek eşliliği tercih eder. Güzel kokulu kadınlara karşı koyamaz. Ufak detaylar onun uyarılmasında büyük rol oynayabilir. Terazi Burcu yatakta nerlerden hoşlanır?


TERAZİ BURCU KADINI 
Sekse düşkün olsa da birlikte olacağı kişiyi öncesinde iyi tanımak ve güvenmek ister. Estetik duygusu çok gelişmiş olduğundan atletik vücutlu erkeklerden hoşlanır. 
TERAZİ BURCU ERKEĞİ
Yatakta yönetmeyi seven kadınlara bayılır. Estetik duygusu gelişmiştir. Sıra dışı iç çamaşırlarla baştan çıkartabilirsiniz.


Akrep Burcu yatakta nerlerden hoşlanır?


AKREP BURCU KADINI 
Akrep kadınına göre cinsellik olmadan aşk olamaz. Son derece tutkuludur. Cinsel gücü yüksek olduğundan partnerinde de bu özelliği arar. 
AKREP BURCU ERKEĞİ
Seks onun için hayatın olmazsa olmaz bir parçasıdır. Cinsel çekiciliği yüksektir. Bolca fantezi kurar ve bunları partneriyle paylaşır. Her an her yerde uyarılabilir.Yay Burcu yatakta nerlerden hoşlanır?


YAY BURCU KADINI 
Sekste macerayı sever! İstenildiğini bilmek onu en çok tahrik eden şeydir. Kulağına fısıldayacağız davetler onu harekete geçirmek için yeterlidir. 
YAY BURCU ERKEĞİ
Farklı insanlarda farklı güzellikler bulabileceğinden tek bir kişiye bağlanması zordur. Farklı deneyimlere açıktır, seks sırasında konuşmanız onu tahrik edecektir. Oğlak Burcu yatakta nerlerden hoşlanır?


OĞLAK BURCU KADINI
Cinsellikte baskın rolü üstlenmekten hoşlanır. İstendiğini hissetmek onu tahrik eder. 
OĞLAK BURCU ERKEĞİ
Düzenli cinsel yaşamdan hoşlanır. Ne kadar tutkulu olursa olsun her zaman tek eşliliği tercih eder. 


Kova Burcu yatakta nerlerden hoşlanır?


KOVA BURCU KADINI
Sekste ilk adımı atmaktan hiç çekinmez. Partnerinin isteklerine karşı duyarlıdır.
KOVA BURCU ERKEĞİ
Seks onun için bir ihtiyaç... Yatakta özgürlüğüne düşkün bu erkeğin tek bir eşe sadık kalması oldukça zor. Balık Burcu yatakta nerlerden hoşlanır?


BALIK BURCU KADINI
Gizemli görünüşüyle karşı cinsin ilgisini kolayca çeker. Empati duygusu gelişmiştir ve kendisi istesiz olsa bile “hayır” demez. 
BALIK BURCUERKEĞİ
Yatakta duygusal paylaşımlara önem verir. Fantezi dünyası oldukça gelişmiştir. Ayak fetişizmine en çok Balık erkeklerinde rastlanır.