Yay Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları!

Yay Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları!

Hoşlandığınız kişi Yay Burcu Erkeği mi? Onu nasıl etkileyeceğinizi bilmiyor musunuz? İşte size onu baştan çıkarmanız için tavsiyelerimiz.

Özgüven sahibi olun

Güzel, güçlü ve akıllı bir kadın olduğunuzu hep hatırlayın. Davranış ve konuşmalarınıza yansıtacağınız özgüven cesur Yay burcu erkeğini mıknatıs gibi kendine çekecektir. Seksiliğinizi vücudunuzu açarak değil, duruşunuzla gösterin.

Değişime açık olun

Yay burcu erkekleri yeni bilgiler, yeni bölgeler ve yeni ufukların peşinde gezen maceracılardır. Siz de spontane yaşamaya ve yeni planlara açık olursanız yakışıklı okçunuzun kalbini 12’den vurursunuz.

Gizeminizi koruyun

Yay burcu, Jüpiter gezegeni tarafından yönetildiği için bulmaca çözmeye bayılır. Gizemli bir kadından daha güzel bulmaca olur mu? Onunla tanıştığınızda hakkınızdaki her şeyi tüm detaylarıyla anlatmak yerine bırakın da sizi o keşfetsin.

Hep dürüst olun

Yay burcu erkeğini çekmenin bir başka anahtar noktası da dürüstlükten geçer. İnsanı bir bakışta çözebilen keskin gözlü Yaylar davranış ve sözlerinizdeki sahteliği anında anlar ve sizden soğurlar.
Yani, gizemli ve çekici olmak adına sakın doğruluktan şaşmayın.

Seyahat edin

Yay burcu erkekleri astrolojinin seyyahlarıdır; adeta gezmek için yaratılmışlardır. Bu nedenle, hayat arkadaşlarını seyahati ve spontanlığı seven kişiler arasından seçerler. İlgisini çekmek için ona  çıktığı yolculukları sorun ve kendi yaptığınız yolculuklardan bahsedin.

Cilveli olun

Cesur Yay burcu erkekleri hiç çekingen değildirler ve flört etmeyi severler. İlk adımı sizin atmanız okçunuzun dikkatini çekecek ve özgüveninize hayran kalmasına neden olacak. Ayrıca kendisine ve elbette, maceralarına gösterdiğiniz ilgiyi karşılıksız bırakmayacaktır.

Bağımsızlığınızı koruyun

Maceracı yakışıklımız özgür ruhunu kısıtlayan her şeyden zebani görmüş gibi kaçar. Buna devamlı ilgi isteyen ilişki ve partnerler de dahildir. Yay burcu aşkınızın kendi başına kalma isteğine saygı gösterin.
Siz de en az onun kadar yalnız zaman geçirmeyi ve kendinize yetebilmeyi öğrenmelisiniz.

Bakımsız gezmeyin

Genel olarak erkeklerin tamamı bakımlı sevgililere sahip olmak ister. Yay burcu erkeğinin gönlünden geçen de farklı değildir. Gizemli seksiliğe sahip, bakımlı ve temiz kadınlar anında dikkatlerini çeker.

Pozitif olun

Yaylar hayattan keyif alan, hareketi ve iyi zaman geçirmeyi seven insanlardır. Devamlı huysuzlanan ve özellikle de başkalarını eleştiren insanlar onları rahatsız eder. Hayatın iyi yönlerini görebilen, güleryüzlü bir kadın hemen ilgilerini çekecektir.

Cesur olun

Yay burcu erkeği mücadeleye kayıtsız kalamaz demiştik: Cesaretinizi toplayın ve ona meydan okuduğunuzu hissettirin. Yanınızdayken ilginizi ölçülü bir şekilde sergilemelisiniz. Bırakın da sizi elde etmek için çalışan o olsun.