Yengeç Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları!

Yengeç Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları!

Hoşlandığınız kişi Yengeç burcu erkeği mi? Onu nasıl etkileyeceğinizi bilmiyor musunuz? İşte size onu baştan çıkarmanız için tavsiyelerimiz.

Evine ve Evine Olan Sevgisine Ortak Ol!

Eğer seni en güvenli alanı, biricik yuvasına yani evine davet ettiyse, sorgulamayı bırak bu Yengeç burcu erkeği seni sevdi demektir. Bir yengeç burcu erkeğinin evinin her yeri özeldir, mabedidir öyle yatak odası, mutfak, salon diye işlevlerine göre odaları ayırmaz. Sen nerede olduğunun kıymetini bil! Doğru gözlem yap, anlattıklarını can kulağı ile dinle ve unutma. Bir Yengeç burcu erkeğini en iyi evinde tanıyabilirsin. Dokunulmazlığı olan bir alanda olmanında tadını çıkar.

Önce Hayat Arkadaşı Ol!

Yengeç burcu erkeği arkadaşlarını, ailesini, ilişkilerini birbirine sıkı sıkıya bağlar, onunla ilişkide olmak demek aynı zamanda hayatına ortak olduğun arkadaşı da olman demektir. Tüm şefkatini eşit oranlarla dağıtır Yengeç burcu erkeği sevdiklerine. Onun sevdiği olmak, koryucu kanatlarının altında yerini almak ve devamlı olmak dünyanın en zor şeyi olmasa da inanın o kadar kolay da değildir. İyi bir sevgili ve duyarlı bir arkadaştır.

İnce Fikirli ve Kırılgan ol!

Bu duygusal ve duygularının sesine kulak veren yengeç burcu erkeğine, engin fizik bilginle ulaşamayacağın kesin! Onun hassasiyet gösterdiği olaylara tepki veriyor, şefkat yerine öfke, sevgi yerine nefret besliyorsan ilişkiniz çok geçmeden kırmızı kod a geçer. Kocaman kucaklanarak sevilmek, yumuşak yumuşak öpülmek ister bir yengeç burcu erkeği. Hele birde yol kenarındaki yavru kediciği kendine dert edecek kadar duyarlı, sık sık telefonlarını anneciğim diye açan hayırlı bir evlatsan, Yengeç erkeğinin gözü gözünde, aklı dizlerinin dibinde demektir. 

Kontrolünü Asla Kaybetme!

Havadan bile nem kapan, her dediğine alınan bir yengeç burcu erkeği ile henüz karşılaşmadıysan şanslısın demektir. Onun duyguları en kıymetlidir, tümü saygıya değer, hep en gerçektir dersen de fazlasıyla abartmış olup yanılırsın. Ara sıra dengesi şaşar Yengeç burcu erkeğinin, abartılı duygu dönemlerinde geçiştirilmek, toparlanmak, sevdiği güvendiği biri tarafından şöyle iyice bir silkelenmek de isteyebilir. Sabahlara kadar onunla ağlamak yerine, kimi zaman güldürebilir, tatlı tatlı seks oyunlarınıda ekleyebilirsin...

Kalbi Eşittir Annesinin Mutfağı ve Ailesi

Mutfakla hiç aram yok, yemek dediğin ne ki!, söyleriz bir tost hepside sonuçta karnımızı doyuruyor ne de olsa kafasındaysan çık o evden dışarı. Yengeç burcu erkeği güvensiz kalırsa, evsiz, annesiz, babasız kalır. Kendini doğru sığınakta, tehlikeden uzak hissetmesi onun sonsuza kadar huzur içinde yaşamasına yeter. Yengeç burcu erkeğinin güvenini kazandıktan sonra, tanıştırıldığın akrabalarının da en tatlı gelinleri statüsüne çabucak yükselmelisin. Yengeç burcu erkeğinin kalbinde kısa yoldan taht kurman buna da bağlı. Yengeç Burcu erkeğinin, ailesi için ayrı bir kalbi vardır denilse yanlış olmaz.