Yengeç Burcu ile Aşk ve Evlilik

Yengeç Burcu ile Aşk ve Evlilik

Burçlar arasındaki uyuma göre, size uygun ilişkiyi belirlemek ve doğru aşkı yakalamak, doğru kişiyle evlenmek için burcunuzu okuyun...

Yengeçler aşırı kıskanç!

Sevdiklerine çok bağlanan Yengeç burcu kıskançlıklarıyla zaman zaman bunaltsalar da iyi birer âşıktırlar.

Yengeç Burcu Kadını

Kendini sevdiğine adar

Yengeç burcu kadını, kendisine kol kanat gerecek güçlü bir erkek arar. Sevdiği insana ilgi göstermek, onu şımartmak hoşuna gider. Fakat hükmedici erkeklere katlanamaz. Onun değişen duygu hallerini anlayacak, dinleyecek bir erkek ister. Erkeği, onun çabalarını takdir edebilmeli, saygı duymalı ve onu çok sevmelidir.

Eşinin yanında olduğunu bildiği sürece her işin üstesinden gelir. Sevdiği erkeğe kayıtsız şartsız bağlanır. Birini sevdiğinde, gözü başkasını görmez. Aynı tutumu eşinden bekler.

Aldatılmayı asla kabul edemez. Zaten çok şüphe ettiği için de en ufak şeyi büyüterek acı çekebilir. Yengeç burcu kadınının ilişkilerini tanımlayan kelime; adanmışlıktır. Kendisini ilişkisine adar ve hiçbir ilişkiye bitecek gibi başlamaz. Şen şakrak dış görünüşüne rağmen ürkek ve kırılgandır. Eşi onunla konuşurken çok dikkatli olmalıdır. Ağır sözleri kaldıramaz, tüm kederini içine atar, sonuçta hasta bile olabilir. 

Yengeç Burcu Erkeği

Annesi gibi bir kadın arar.

Sahiplenicidir, kadını için her fedakârlığı yapabilir. Ancak şüpheci yapısı, beklediği sevgiden emin olmasını engeller. Bu onu zaman zaman huysuz ve müthiş kıskanç yapabilir. Tüm duyguları gibi güvensizlik ve kıskançlığını da gizlemeye çalıştığından bazı hareketlerine anlam verilemez.

O kadar ilgiye düşkündür ki, kendisinden ayrı geçirdiğiniz zaman bile kıskanır. Asla kırıcı olmaz ve gönül almayı çok iyi bilir.

Yengeç burcu erkeği, annesine düşkündür. Bu sevgi, bazı ilişkilerde sorunlar yaratabilir. Annesine benzeyen, bakımlı, neşeli kadınlardan hoşlanır. Beraber olduğu kadın, anne şefkatiyle yaklaşmalı, ona hayatın hoş yanlarını gösterebilmelidir. Tartışma, onları evden kaçırabilecek tek şeydir.

Yengeç burcu erkeğinin eşi, iyi yemek yaptığı gibi yemeyi de sevmelidir. Bu erkek, hazırladığı lezzetli yemeklerle eşine jest yapmayı sever. Evde yapılan arkadaş toplantıları, yemekler, onu dışarıdaki renkli hayattan daha çok çeker. Güvenilir, şefkatli, neşeli, sevgisini gösteren bir kadınla ömür boyu mutlu olabilir.

Yengeç Burcu Aşk ve Evlilik

Yengeç burcundakiler, çok duygusaldır ve aşık oldukları zaman olaylara dikkatle yaklaşırlar. Kırılmaktan çok korkarlar; bu nedenle partnerine kalplerinin kapılarını açmakta zorlanır, öncelikle ondan emin olmak isterler. İlişkiye bir kez başladı mı, bunun uzun süreli bir beraberlik olmasını isterler.

Yengeç burcu, hemen harekete geçmez. Çünkü karşılık göreceğinden emin olmak ister. Bu nedenle onları pasif aşıklar olarak görebilirsiniz.

Düzenli bir ilişki ve aile özlemi çekerler. Aile onlar için dünyanın en önemli kavramıdır, bu kuruma değer verir ve korurlar. Eğer evliliklerinde bir problem varsa inatla bunu çözmeye çalışırlar. İlişkileri bittiği takdirde kırılır, yeni bir ilişkiye başlamakta güçlük çekerler.

Evlilikte Yengeç burcu kadını, genellikle klasik ev kadınını oynar. Eşi dışarıdayken çocuklarıyla ilgilenmekten, ev işleriyle uğraşmaktan büyük mutluluk duyar. Yengeç burcu erkeği ise eşinin ihtiyaçlarını karşılamaktan hoşlanır. Eşinin hislerini ve düşüncelerini dikkate alır.

Aşk Uyum Tablosu

Yengeç Burcu  - Koç Burcu 

Kavgaların çoklukla olduğu, birbirini anlayamayan iki insanın beraberliği.

Yengeç Burcu  - Boğa Burcu 

Karşılıklı tatminin olacağı bir beraberlik. Boğa, yengecin duygularını tatmin etmeli.

Yengeç Burcu  - İkizler Burcu 

Uyumsuz ve sorunlu bir beraberlik.

Yengeç Burcu  - Yengeç Burcu 

Birbirlerini çok iyi anlar ve mutlu ederler.

Yengeç Burcu  - Aslan Burcu 

Genel olarak iyi bir beraberlik.

Yengeç Burcu  - Başak Burcu 

Birbirlerini anlamaya çalışmaları gerekir. Sorunlu bir beraberlik

Yengeç Burcu  - Terazi Burcu 

Uyumsuz ve tatsız bir beraberlik.

Yengeç Burcu  - Akrep Burcu 

Uyumlu ve mutlu bir beraberlik.

Yengeç Burcu  - Yay Burcu 

Fedakarlık edilmesi gereken, mutsuz bir beraberlik.

Yengeç Burcu  - Oğlak Burcu 

Birbirlerini tamamlayıcı ve destekleyici bir beraberlik.

Yengeç Burcu  - Kova Burcu 

Değiştikleri taktirde anlaşabilirler. Sorunlu bir beraberlik.

Yengeç Burcu  - Balık Burcu 

Birbirlerini anlayan çiftlerin beraberliği.