Yengeç Burcunun En Önemli 12 Özelliği!

Yengeç Burcunun En Önemli 12 Özelliği!

İkizler Burcunun en önemli 12 özelliğini madde madde listeledik.

1. Yengeç burcu hassas ruhu, derin hayal gücünü, inceliği, zekayı, anaçlığı simgeler.

2. Kimse Yengeç burcunun anlaşılması kolay insanlardan oluştuğunu söyleyemez. Nazik, sempatik, sabırlı görüntüne karşın biri ondan tavsiye istediği anda aksi ve ters yüzü aniden kendini ortaya çıkarır. Yönetici gezegeni Ay olan Yengeç burcunun, inişli çıkışlı karakterine tanık olmayan insan yoktur diyebiliriz.

3. Yengeç içine girilmesi zor olan dış bir kabuk ve içinde de narin bir yapılanma bulunduran bir su canlısıdır. Tıpkı yengeç gibi, bu burcun insanları da, dışarından gelebilecek saldırı oklarına dayanıklı, derin duygularını ve aşırı hassasiyetini korumak için, kendilerine sağlam bir kabuk oluşturmuşlardır.

4. Karmaşık iç dünyası, kırılgan, ani öfkelenmeleriyle bir Yengeç burcu her zaman sürekli destek ve teşvik edilmeye ihtiyaç duyar. Umutsuzca sevilmeyi ve onaylanmayı ister. İstediğini aldığında ise, en iyi şekilde karşılığını vermeye çalışır.

5. Sessiz ve kaygılı bir şekilde, kara kara düşünen birinin görüntüsüne rastladığınızda onun Yengeç burcu olduğunu anlamanız için astrolog olmanıza gerek yoktur. Bir an gelir, karşı tarafa kalbindekileri döker. Ancak kendini çok fazla ortaya çıkarmış olmaktan dolayı duyacağı kaygı, onun kafasını uzun bir süre meşgul edecektir. Samimi görünse de her zaman onda güvensizlik hakimdir.

6. Paraya önem verir. Savurgan olsa da, her zaman kenarda köşede biriktirdiği birkaç kuruşu vardır. Harcamaları ise genelde gelirinin çok çok gerisinde kalır. Çevresindekilerden, para kazanmaları ve biriktirmeleri konusunda desteğini asla esirgemez. Tasarruf yapmayı bilen biri onun olağanüstü ilgisini çeker.

7. Yengeç burçlarında öyle bir hayal gücü vardır ve duyguları öylesine yoğundur ki, bunları siz de hissettirebilir. Onların düş gücünde sevinç ve umutsuzluk, korku ve şefkat, keder ve coşku vardır ve her duyguyu hızla güçlü belleğine kaydeder. Aynalar ve fotoğraf makineleri gibi görüntüleri yakalar ve aynen ayna gibi yansıtırlar.

8. Yengeç burcu tam bir sır küpüdür. İnsanlar otomatik olarak sırlarını Yengeç burcuna açarlar ama o hassas sezgileriyle insanların kafasının içinde ne olduğunu zaten bilir. Yengeçlerin şefkati derindir ve büyük ölçüde sezgiye dayanır. Aklına koyduğu zaman, ondan gizlenebilecek hemen hemen hiçbir sır yoktur.

9. Elde edebileceği bir şey uğruna savaşmadan, ondan vazgeçmez. Yakaladığı şeyi inatçılıkla tutmayı sürdürebilir. Eğer onu gerçekten istediği bir şeyden vazgeçirmeye çalışıyorsanız, boşuna çabalamayın çünkü Yengeç değer verdiği bir şeyden asla vazgeçmeyecektir.

10. Bir su burcu olarak Yengeç burcunun aşk ilişkilerinde duyguları okyanus kadar derin ve gökyüzü kadar geniştir. Karşı taraftan onunla tam olarak aynı duygular içinde olmasını ister, eğer böyle olmazsa hayal kırıklığına uğrar. Etrafındakilerin onları gerçekten sevip sevmediği sorgular durur.

11. Zengin bir hayal dünyasına sahip olan Yengeçler kendi modellerini çizer ve dikerler. Denizi anımsatan yumuşak uçuk maviler, onların kıyafetlerinde çok sık rastlanır.

BURÇDELİSİ'nde Daha Fazlası:
#BURÇLAR #YENGEÇ BURCU #YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ